Siyah nokta sorunsalı

Larensa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2012
1.394
707
:KK50: kızlar vallahi burnumu kesip atıcam yaa siyah nokta okadar cok ki türk kahvesi telvesiyle mi ovmadım limonamı batırmadım siyah nokta bandımı kullanmadım sıktım sıktım olmadı lazer bıle yaptırdım yahu ama yok ya evde bıle burnuma fondoten sormek zorunda kalıyorum ondanda sıkmazsam fırtlıyor yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa offfff sizde var mı nasıl başediosunuz ya esmer olduğum için bıyık sorunundanda bıktım hep elimde bi ip yolup duruyorum 2 gün ilgilenmiyim böle küçük küçük çıkıyor hiç sevmediğim şey bir esmere göre inanılmaz kılsızım ama bıyık hariç. siyah nokta baş düşmanım ama

Ayni siyah nokta bende de var ne yaptiysam gecmedi bakalim ne cevaplar gelecek

Eğer doğal yöntem istiyorsan yogurt ve limon karışımını uygulayabilirsin cilde parlaklık verir biraz yoğurtun içine limon sık yüzüne sür biraz bekle yüzünü bol su ile yıka.

Son düzenleme:
:KK50: kızlar vallahi burnumu kesip atıcam yaa siyah nokta okadar cok ki türk kahvesi telvesiyle mi ovmadım limonamı batırmadım siyah nokta bandımı kullanmadım sıktım sıktım olmadı lazer bıle yaptırdım yahu ama yok ya evde bıle burnuma fondoten sormek zorunda kalıyorum ondanda sıkmazsam fırtlıyor yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa offfff sizde var mı nasıl başediosunuz ya esmer olduğum için bıyık sorunundanda bıktım hep elimde bi ip yolup duruyorum 2 gün ilgilenmiyim böle küçük küçük çıkıyor hiç sevmediğim şey bir esmere göre inanılmaz kılsızım ama bıyık hariç. siyah nokta baş düşmanım ama

bende ne yaptıysam gitmiyor onlar sadece 3-4 saat sonra tekrar başlıyor ağda bile yaptırdım burnuma sonra siyah syah kıllar da cıkmaya başladı burnumda şimdi daha da berbat yok bunun çözümü denemediğim maske kalmadı yogurt daha da yağlandırıyor benim burnumu

En etkili yöntem toz jelatinle hazırladığın maske oluyor.denendi.çok başarılı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bak limon yogurt gül suyu karıştır yüzüne sür 20 dakika bekle bunu yap bide yumurtanın akını yüzüne sür daha sonra peçeteyle sürüdüğün yerlere yapıştır peçete yüzündeyken bidaha üstüne yumurtanın akını sür peçeteyi çıkart kuruyunca ışığa tut siyah noktaların ona yapışmış oluyor canım dene :KK14:

merhaba :KK3: Gözeneklerin daha açıkça olduğu yerlerde, içinde biriken kirler ve ölü hücreler koyu renkli bir tıkaç oluşturur ve siyah noktacıklar halinde görülür yani anlıyacağın kendini sürekli yeniler ve cildini gerçekten temizlemenle alakalı .cildine temizleyici ne kullanıyorsun bilmiyorum ama mutlaka uygulamadan once buhar tut yüzüne dikkatlice o yumusatıcaktır eger cildin hassas değilsede yüz için sert süngerler var onunla temizleyicileri uygulayabilirsin:emir_bebek:

En etkili yöntem toz jelatinle hazırladığın maske oluyor.denendi.çok başarılı

toz jelatin iyi gerçekten ama hepsini çekmiyor sadece büyük olanları alıyor.

Ben cilt bakımı yaptırıyorum ayda bir. Kız bayağı uğraşıyor yüzümle siyah nokta falan kalmıyor.

ben buhara tutuyorum yüzümü ve sıkıyorum başka türlü geçmiyor zaten cildi temizlesek bile sıkmadan olmuyor bana göre sıktıktan sonrada temiz kalıyor fakat bir zaman sonra yine oluşuyor yine sıkıyorum bu şekilde yapıyorum ben sıkma işleminden sonra mutlaka da cilt temizliğimi yapıyorum. sıkmadan kurtulan varsa bana da söylesin :KK34: bir kaç kez cilt bakımı yaptırdım orda bile güzellik uzmanı olan kişi sıktırmıştı siyah noktaları... sende düzenli cilt bakımı yaptırabilirsin dışarda bi merkezde

Ankarada güzel cilt bakımı yapan yer tavsiye edebilir misiniz kızlar

Merhaba ayni sorun bendede oldugu icin soylemek istedim 2 kere yaptim iyi geliyor.Dikkat!!!! 15 gunde bir yapilir!!!
Simdi bir adet yumurtanin akini aliyorsun ve yuzundeki artik nerde siayh nokta varsa oralara suruyorsun.Pecetelerlede kapatiyorsun 20 dakika bekliyorsun cikariyorsun ve al sana tertemiz yuz :KK70: hadi kolay gele

Merhaba ayni sorun bendede oldugu icin soylemek istedim 2 kere yaptim iyi geliyor.Dikkat!!!! 15 gunde bir yapilir!!!
Simdi bir adet yumurtanin akini aliyorsun ve yuzundeki artik nerde siayh nokta varsa oralara suruyorsun.Pecetelerlede kapatiyorsun 20 dakika bekliyorsun cikariyorsun ve al sana tertemiz yuz :KK70: hadi kolay gele

ay kızlar hemen deneyelim eğer olursa çok dua edicem sana

clear&clearın siyah noktalar için olan peelingli yüz jelini kullanıyorum. ciddi ciddi azaltıyor küçültüyor. bayaa fark ediyor deneyin bence

X