Siyah nokta sorunsalı

Yumurta akını deneyen oldumu ise yarıyor mu gercekten?, bide sıkınca delik delik oluyor :KK43:

BXm6D9.jpg

canım ben siyah noktalarım için bunu kullanıyorum ve kesinlikle sana tavsiye ediyorum.bende cildiye doktoruna gittiğimde görmüştüm ve hemen sipariş etmiştim.artık rahatım diyebilirim.
mutlaka dene bunu.:KK34:

:KK9: ilahı kadınlar neler buluyor sırıngayla benze mantık herhalde

kızlar sanırım hepımızın ortak sorunuymus ama ne cok çözüm varmış hangibirini denicemi şaşırdım şırıngayla kremi deneyelim bencede çok iddialılar:KK70:sevındımmm:KK52:

Merhaba bahsettiğiniz krem ile ilgili size danışmak istedim. Siyah noktadan yana pek bir derdim yok cildim çok kötü durumdada değil ama çıkan 3 tane sivilcemi çok fena şekilde yolduğum için kızarık bir şekilde izi kaldı azıcık. annem belli olmadığını savunsada bende belli oluyor. Ama sadece o 3 yerde canıı sıkıyor bu dediğiniz acaba benimde işime yarar mı? Birde baya zaman geçti bu izler olalı 3 ay gibi ve ben sürekli birşeyler sürmeme rağmen kurtulamadım. Sizin izleriniz nasıldı? İyi gelir mi acaba ve ne kadar süre kullanmak gerekiyor? Bilginiz var mı?

Merhaba, lekelerinizin üzerine çok az sürerseniz zamanla soyulup kabuk atacaktır ve yok olacaktır insallah. Bunun için 1 ay düzenli kullanmanızı tavsiye ederim. Ha eğer daha az zamanda yok olduğunu görürseniz de birakabilirsiniz :) çok az sureceksiniz ki zaten recetesinde yazar. Ve kesinlikle güneş kremi ;-) ayrica başlarda ufak sivilcelenmeler yapabilir bu gayet normaldir, endiselenmeyip kullanmaya devam edin. Ayrıca cildi parlatıyor. Izlerimin çoğundan kurtuldum ben ;-)

BXm6D9.jpg

canım ben siyah noktalarım için bunu kullanıyorum ve kesinlikle sana tavsiye ediyorum.bende cildiye doktoruna gittiğimde görmüştüm ve hemen sipariş etmiştim.artık rahatım diyebilirim.
mutlaka dene bunu.:KK34:

Bu nedir, nasil kullanilir, nereden alinir, birde ne kadardir :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende siyah nokta bantları kullanıyorum haftada iki kez çeneme ve burnuma.. Biraz kurutuyor ama geçici de olsa noktacıklar gidiyorr:KK53::KK53:

siyah nokta geçse bile gözenekler genişse yine içleri dolacaktır siyah noktaya değil gözeneklere savaş açmak gerekiyor... ayrıca uygulanan hiç bir yöntem siyah noktayı geçirmiyor ya rengini açıyor ya da geçici bir rahatlık sağlıyor sonuç hep hüsran

kükürt sabuunu iyi geliyomuş siyah lekeler sivilciler falan için.:nazar:

Ben ağda için kullandığım o yüze sürülünce donan cezve ağdayı kullandım, en iyi o temizledi. Siyah nokta bantlarına tonla para döküyordum. Ama haftada bir yapmak gerekiyor, yeniden çıkıyor.

bu nedir arkadaşım yazsaydınız keşke :26:

Bu nedir, nasil kullanilir, nereden alinir, birde ne kadardir :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK9: ilahı kadınlar neler buluyor sırıngayla benze mantık herhalde

hanımlar sorularınızı yanıtlayayım hemen.
bunu ben kendim bulmadım.:KK1:
bütün cildiyecilerin hepsi bunu kullanıyor.bende kendi gittiğim yerde görümüştüm bunu.onlarda bizim siyah noktalarımızı bunlarla gideriyorlar.
bende hemen merak ettim araştırmaya başladım ve (marka ismi söylemek yasak mı bilmiyorum ama ben söylüyorum) oriflame"den buldum.
ben alt kısmıyla temizliyorum hem siyah noktalarımı hem tüm cildimi.tavsiye ediyorum hepinize.
fiyatı 7.90 (tabi ben aldığımda öyleydi) şimdi ne kadara bilmiyorum.
pahalı bir alet değil.herkes alabilir ve kullanabilir.:KK34:

Son düzenleme:
hanımlar sorularınızı yanıtlayayım hemen.
bunu ben kendim bulmadım.:KK1:
bütün cildiyecilerin hepsi bunu kullanıyor.bende kendi gittiğim yerde görümüştüm bunu.onlarda bizim siyah noktalarımızı bunlarla gideriyorlar.
bende hemen merak ettim araştırmaya başladım ve (marka ismi söylemek yasak mı bilmiyorum ama ben söylüyorum) oriflame"den buldum.
ben alt kısmıyla temizliyorum hem siyah noktalarımı hem tüm cildimi.tavsiye ediyorum hepinize.
fiyatı 7.90 (tabi ben aldığımda öyleydi) şimdi ne kadara bilmiyorum.
pahalı bir alet değil.herkes alabilir ve kullanabilir.:KK34:
Bi adı yokmu siyah nokta çıkarıcımı :KK53: oriflameden bakalımda ne diye bakalım :KK9:

domates kapat, siyah noktaları alıyor. Küçükken annem yüzümde denemişti başarılı sonuç almıştık

:KK50: kızlar vallahi burnumu kesip atıcam yaa siyah nokta okadar cok ki türk kahvesi telvesiyle mi ovmadım limonamı batırmadım siyah nokta bandımı kullanmadım sıktım sıktım olmadı lazer bıle yaptırdım yahu ama yok ya evde bıle burnuma fondoten sormek zorunda kalıyorum ondanda sıkmazsam fırtlıyor yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa offfff sizde var mı nasıl başediosunuz ya esmer olduğum için bıyık sorunundanda bıktım hep elimde bi ip yolup duruyorum 2 gün ilgilenmiyim böle küçük küçük çıkıyor hiç sevmediğim şey bir esmere göre inanılmaz kılsızım ama bıyık hariç. siyah nokta baş düşmanım ama

:KK9::KK9::KK9: Kıyamamm bendede oluyor ama seninki kadar degil arkadasım :KK6: aksam yatmadan gülsuyu ile temizle ve bide küçük yüz keseleri oluyo banyoda onunla sürt :KK34:

:KK50: kızlar vallahi burnumu kesip atıcam yaa siyah nokta okadar cok ki türk kahvesi telvesiyle mi ovmadım limonamı batırmadım siyah nokta bandımı kullanmadım sıktım sıktım olmadı lazer bıle yaptırdım yahu ama yok ya evde bıle burnuma fondoten sormek zorunda kalıyorum ondanda sıkmazsam fırtlıyor yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa offfff sizde var mı nasıl başediosunuz ya esmer olduğum için bıyık sorunundanda bıktım hep elimde bi ip yolup duruyorum 2 gün ilgilenmiyim böle küçük küçük çıkıyor hiç sevmediğim şey bir esmere göre inanılmaz kılsızım ama bıyık hariç. siyah nokta baş düşmanım ama

Selam. :)
Arkadaslar da yazmis olabilirler. Ayni sorun bende de vardi, siyah nokta bandi vs tek basina ise yarayan seyler degiller. Limon yogurt vs de ayni sekilde.
Duzenli bakim sart. Baska yolu yok.
Her sabah ve her aksam mutlaka peeling jellerle yuzunu yikaman gerek, yikadiktan sonra yagli ciltler icin olan tonik surup yine yagli ciltlere ozel nemlendirici kremle desteklemelisin. Zorunlu kalmadikca makyaj yapmamali, yaparsan da mutlaka yine yikama jeliyle temizlemelisin. Tedavi surecini uc ay olarak varsayalim, ornegin ilk ay yagli ciltler icin tonik kullanirsin, ikinci ay gozenek sikilastirici tonik ve ayni seriden gece kremine baslarsin. Arada bir yani haftada iki uc kere siyah nokta bantlarini kullanirsin. Uc ay israrli temizlik ve bakimla buyuk oranda azalirlar, ben de oyle kurtuldum.
Evde bile fondoten suruyorum demissin, fondoteni hayatindan cikart zaten. Onun yerine renkli nemlendirici kullan. Daha hafifler, hafif kapaticilik ozellikleri var.
Watsons a filan bak cesitli markalara. Uygun fiyatli olsun dersen nivea bb krem de ayni ise yariyor
Biyik sorunu dedigin de en klayi. İple degil agdayla al, kokunden aldiktan sonra bioder krem kullan, alti ayda kurtulursun.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar merhaba :) sıyah nokta konusunda sıze kendım kullandıgım ( aynıı zamanda temsılcısı oldugum :) markanın tamamen dogal bır maskesını tavsıye ederım . mudurlerımız tarafından yapılan calısmanın sonucunu fotografla gostereyım sıze . resımdekıler tamamen sıyah nokta ve bu ılk kullanımda ortaya cıkan sonuc . $1237048_684365698268178_1735635142_n.jpg Eki Görüntüle 1053197

birde maya maskesi dene? yaş mayayı su ile krem haline getirip cilt üzerinde kabuklaşana kadar beklet. sonra yıka siyah noktaları çok rahat temizlersin. ayrıca cildi de güzelleştiriyor. tek sıkıntı kokusu bence onuda güzel nemlenidirici bi kremle halledebilirsin:nazar:

kızlar merhaba :) sıyah nokta konusunda sıze kendım kullandıgım ( aynıı zamanda temsılcısı oldugum :) markanın tamamen dogal bır maskesını tavsıye ederım . mudurlerımız tarafından yapılan calısmanın sonucunu fotografla gostereyım sıze . resımdekıler tamamen sıyah nokta ve bu ılk kullanımda ortaya cıkan sonuc .Eki Görüntüle 1053196 Eki Görüntüle 1053197

bu ürünün markası nedir?

X