Siz olsanız ne yapardınız??

İnşallah bir gün daha fazla zarar görmezsiniz siz ve evladınız.
Bugün size vuran, yarın çocuğuna vurur çünkü.
Vurma 1 sene önceki meseleydi şimdi onların üstüne başka sorunlar.. bitmiyor bi türlü dikiş tutmuyor teşekkür ederim

Vurma 1 sene önceki meseleydi şimdi onların üstüne başka sorunlar.. bitmiyor bi türlü dikiş tutmuyor teşekkür ederim
Rica ederim.
1,2 farketmez arkadaşım.
Hayat sizin, biraz açın gözünüzü.
Kendinize acımıyorsanız evladınıza acıyın bari.
Kim böyle bir baba ile birlikte yaşamak ister ki?

Merhabalar
29 yasındayım 2 sene 5 aylık evliyim 1.5 yasında bir oğlum var . Bir adamı cok sevdim o kadar sevdim ki o kadar bana uyuyor o kadar ruhuma dokunuyor o kadar her yönden uyuşuyorduk ki ilk defa ailem birini sevmiş destek cıkmış ilk defa bu kadar sevilmiştim öyle ki herşey hızlı gelişti evlendik evlenemden önce ailemle arası bozuldu sonra zaten dikiş hiç tutmadı . Evlendim cabuk hamile kaldım ama isteyerek değildi o eşim alkolü cok seven biri evlenmeden bu kadar olduğunu bilmiyodum . Ailemle arası bozuk diye bana baskı kurmaya başladı 30 yasında bi adam dışarıdan nasıl efendi dersiniz ama yaşayan bilir . Bebeğimi cok aldırmak istedim gittim de doktora rabbim nasip etmedi iyi ki etmemiş . Evlenince sorunlar hallolur sandım hallolmadı aileme gitmeme hep karıştı hep muhalefet oldu hep arada kaldım önceleri içiyodu sinirlenince hırpalamalar başladı hamileydim iyiyken cook iyiydi ama kötüyken düşmanımdı sanki baskısı artınca evi terkettim 1.5 ay sonra yazdı döndüm , 2 ay durdum yine aynı sorunlar yine anneme geldim doğumumu annemde yaptım doğurana kadar aramadı sormadı aileni tercih ettin dedi doğumu duyunca koşa koşa geldi ben boşanma davası açmıştım cocuk olunca barışmak istedi yine döndüm. Birkaç ay yine durdum yine kavgalr sorunlr bitmedi ama cok sevdim fakt mutsuzdum 3 gün iyi 4 gün kötü babamla büyük bir kavga ettiler eve dönmek zorunda kaldım 6 ay kaldım ailemde dava tekrar açıldı olaylar daha büyüktü mahkemeye 1 ay kala yazdı konusmaua başladık ilk başlardaki adamdı deli gibi seven herşeyi iptal ettik yeniden ev kurduk ama 7 aydır hiçbişi düzelmedi eve geliyor uzanıyor içiyor hftanın 3 günü beraber yatıyosal o 4 günü sabahlıyor ya da kavgalı oluyoruz kadınlık nedir o evde göremedim aileme karşı baskısı azalmıştı sadece ama işteyken hep yzar arar eve gelince sanki arkadaş gibiydik cinsel hayatımız cok azdı kavgalrdan sorunlardan , hep içti hep kvgalıysak kafası atar gecw gelirdi eve sarhooş , en son olayda babam gemici beraber denize gitmek istedi ben oğlum babamlr eşim sorun cıkardı ki babam eşime onca olaya rağmen borcları için bile para vermişti bizi tatile gönderdi . Eşim bi gece öncesinde sabaha kdar içmişti ben onu yatakta bekledm hep bildiği halde içkisini bitrmeden gelmedi , ikinci günde tartıştık mesajda irtibatı kesmemesine sürekli aramasına rağmen eve gelmedi 11 de geldi kendi ofisinde içti gece ben de dayanamadım sabah anneme geldim 6 gündür burdayım ve 7 ayda anneme 3. Gelişim hiçbirinde gelmem için caba vermedi dediği tek şey oğlumu getir olmustu ama by sefer hiç yazmadı hiiç bende ona bi kağıt yazmıştım . Pazar günü oğlumu görcem yazmıs ben de ona güzel uzun bi yazı yazdım kocalık babalık nedir diye o da karşılığında affın yok geri dönüşü yok seni uyarmıştım annen için yaptın oğlumu getir dedim getirmedin herkes bildiğini yapsın dedi. İki gün öncede oğlunun videosunu istedi ben de gönderdim yarın oğlumu getireceksin dedi benim de iş görüşmem olduğu için getiremem işe gidicem dedim . Öyle mi yani göstermiyorsun tamam dedi sonra döküldü ailen için yaptın bunu , denize gitmek istiyordun izin vermeyince gitmek için evi terkettin, kürkçü dükkanı kapandı vs şeyler yazdı kavga ettik ve 2 gündür suskunluk 8 gündür tamamiyle diğerlerinden tamamen farklı sessizliğe büründü. Siz olsanız ne yapardınız?
Ailen sahip cikiyorsa boyle bir adama donme derim bak benimki icmedigi halde hem aldtildim hemde bu kavgalarin bu ilgisizlklerin hepsini yasiyorum sorumsuzlugun aile kabul etmuyo bosanamiyirum inan bugun babam arasa tamamm kizim cekme yeter o adami gel herseye ragmen kabulsun bu eve dese arkama bakmadan giderim :KK43:

X