Siz olsaniz ne yapardiniz.

Marsis

Yanl覺 numara..
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
23 Nisan 2014
1.268
2.373
34
不不不不 degisik bir bakis acisi o plan bizim i癟in yap覺lm覺t覺 zaten , day覺 ve yenge yeni dogan bebegimizi

Sadece bana biri eslik edebilirdi diye dusundum kayinim evinde bu gune kadar kimse daha kalmadi ocakta anshtar teslim edildi. Bos evde en uzun sure kalan ben oldum. Hi癟 bilmedigin biii yer hi癟 bilmediin bir ev, bo bi ev
Gitseydiniz siz de. Bebek alad覺 diye hereyden soyutlamay覺n bu kadar kendinizi. Madem day覺s覺na bu y羹zden gidecektiniz gitseydiniz. Alarsa susar bebek bu.
Hem bebekler kalabal覺kta daha sakin davran覺r g羹r羹lt羹de uyur. Yeni anne olduunuz i癟in bilmeyebilirsiniz. Zamanla 繹renirsiniz.

Bu arada korona diye birey var salg覺n hastal覺k. Zaten o kadar gezmeye hi癟 gerek yok kap覺 kap覺 gezmisiniz resmen. Kaynanan覺z覺n evinde dursayd覺n覺z isteyen kiiler tek tek gelip g繹rseydi bebeinizi. Bebek g繹stermek i癟in gezmeyi ilk sizde duydum :isiz:

Mistik hanim

Her birimiz kendimize ait bir Evrenin i癟inde
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
27 Nisan 2019
3.607
8.116
Iyi akamlar herkese, biz memleketten uzakta yaayan bir aileyiz, 3 aylik bir bebeim var. Y覺ll覺k izine 癟覺km覺t覺k izin bitip tam donmeden 1 gece 繹nce eimin ailesi hep beraber olal覺m Gorumcem, kaynim, kay覺nvalide kay覺npeder bebei son gece g繹rs羹nler istedim. A ksam icin dayilarina cay icmeye gidecektik hep beraber, aksam ustu 3 aylik bebegim huzursuzlandi
S羹rekli al覺yordu bebek biraz sakinleince day覺n覺n han覺m覺na ay覺p olur diye hep beraber beni tek ba覺na b覺rak覺p gittiler. Daha yeni yeni yerleim olan kimsenin kalmadigi kaynimin evinde veni birakip gittiler. Sehir merkezinden uzak toki konutlarindan Kayinima yeni ev kuruldu, dogalgazli merkezi sistemdem diye kayinvalide , kayinbeder kisin yeni evde kalacaklar, yazin kendi evlerinde kalacaklardi. Eimde bir is i癟in d覺ar覺 癟覺km覺t覺. Sonra aradan zaman ge癟ti benim bu evde tek ba覺na ne isim var diye dusundum. Ben son geceyi hep birlikte ge癟irelim diye dusunurken K覺z覺m覺n o kadar alamas覺n覺 g繹rd羹ler beni yanl覺z b覺rak覺p gittiler. Sonradan Eimi arad覺m benim burada ne isim var dedim d覺ar覺daki iini bitirince geldi yan覺ma beni teyzemlere b覺rak dedim benim kiz gene huzursuzland覺 susturunca eim bende yarim saat goruneyim onlar覺 al覺r gelirim dedi. Eime de k覺zd覺m ben hep birlikte olal覺m dedim u duruma bak dedim. Sizce g繹r羹nceye, kaynima kayinvalideye nasil davranmaliyim
Siz b繹yle plan yapt覺n覺z diye herkesin size uymasini bekleyemezsiniz. Ortak karar verilmemi sonu癟ta. Sizi g繹rm羹ler, 繹b羹r tarafa gitmiler. Tak覺lmay覺n buna bu kadar. Hem huzursuz 癟ocukla misafirlik olmuyor kabul edin. Size surat yapsalar daha m覺 iyi olacakt覺?