Siz olsaydınız napardınız

Aysendkmn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
293
214
26
Merhaba arkadaşlar 20 li yaşlardayım 2 yıllık evliyim çocuğum yok bazı sebeplerden dolayı üniversiteye gidemedim evlenince de daha büyük bir şehire geldim adapte olma süreci derken 2 yıl geçti şuan iş buldum bu işi bulmama vesile olan abide kurumda atamada geçici bı iş süresi var o demişti ki güvenlik sertifikası al yardımcı olurum demişti ama çoğu duyduğum şey iş yok kadro yok bilmem ne bir alan pişman bir almayan ben alma taraftarıyım yarının ne getireceği belli olmaz burdan çalıştığım parayla almayı düşünüyorum siz olsaydınız napardınız fikirlerinizi bekliyorum teşekkür ederim

şimdi getirisini götürüsünü tartmak lazım

eskiden güvenlik deyince AVM vardı

sonra fabrikalarda sonra okullarda iş alanı genişledi

yardımcı olurum diyen birisi var, o yardımcı olmasa dahi başvurursunuz vs vs

oğlumun okulunun güvenlik görevlisi vardı, şirket üzerinden okulda çalışıyor, sonra okul personel ihtiyacı duydu onu aldı, öbür şirketten ayrıldı, bu okulda başladı, başka yere gönderme derdi olmaz, yerim belirli olur dedi

bir başka kişi hastanede çalışıyordu taşeron, sonra KHK ile kadroya geçti vs

bundan 10 yıl önce bu kişiler de sorsalardı aman boş ver ne işe yarar denseydi şimdi hepsi evlerinde oturuyor olurdu

götürüsü ne eğitime verilecek ücret, karşılayacak gücünüz varsa tabii eğitimi alın ama kredi çeker eğitimi alırım vs gibi yollar tabii sağlıklı olmaz

Merhaba arkadaşlar 20 li yaşlardayım 2 yıllık evliyim çocuğum yok bazı sebeplerden dolayı üniversiteye gidemedim evlenince de daha büyük bir şehire geldim adapte olma süreci derken 2 yıl geçti şuan iş buldum bu işi bulmama vesile olan abide kurumda atamada geçici bı iş süresi var o demişti ki güvenlik sertifikası al yardımcı olurum demişti ama çoğu duyduğum şey iş yok kadro yok bilmem ne bir alan pişman bir almayan ben alma taraftarıyım yarının ne getireceği belli olmaz burdan çalıştığım parayla almayı düşünüyorum siz olsaydınız napardınız fikirlerinizi bekliyorum teşekkür ederim

Eğer kurumda sokacaksa kurumda güvenlik görevlisi olacaksanız olur ama özel sektörde yanaşmayin. Calisma şartları maaşı resmen sömürü

Neyin ne zaman ne işe yarayacağını bilmiyoruz.

Elde eğitim imkanı varsa muhakkak değerlendirmek lazım, sertifikaları biriktirmek de önemli.

Bir kişiye bel bağlamak gibi olmaz ama eğitimimiz olduğu takdirde bir çok yerde iş imkanı bulabilirsiniz. Bugün yada yarın. Alın dursun kenarda.

ben de aldım iş çıkıyor kamu kurumlarında, buyuk sehırde olmanız avantaj. bellı asamaları gecersenız kadrolu kamu ıscısı olursunuz

X