Siz olsaydınız ne yapardınız

Dogrudan soyleyin kullanin ihtiyaciniz kalmayinca geri alayim ikinci cocuk icin deyin. Bir daha bir sey isterlerse de vermeyin onlarin size tutumu buymus. Olmaz deyin. Tabi siz bu sorudan cekiniyorsunuzdur yani neden niye vermiyorsun demelerinden. O zaman da uc kurusluk seyi istedim kullanmadiginiz halde vermediniz. Ben de birbirimizden bir sey istemeyelim artik diyorum dersiniz. Olani soylersiniz yani.

Artık yollamışsınız birşekilde şimdiden geri istediğinizi bilip hor kullanmasınlar
Çok haklısınız ayrıca ev geçindirmek kolay mı, bebeğin zaten bir sürü masrafı olur
Herşeye zam geliyor
Hem kv ye hem görümceye söyleyin

İyi de zaten ikisini de vermişsiniz.
Verdikten sonra “keşke” demenin bir anlamı yok ki

Geri geleceğini de hiç zannetmiyorum Malesef.

Son düzenleme:
Eşin BİLE yollamak istemediyse geçmiş olsun o da onların vereceğini düşünmüyordur, üzerine bir soğuk su için derim.
İleride istemeniz garip kaçmaz zaten sizin ürününüz vermiyorum diyemezler öyle bir hakları yok.

sonuçta sizin malınız istemek hakkınız yani, ben burdan bilendim acele acele başka şehirden istemişler durumları da iyi, bir arkadaşım hep şey der malı mı verip de mi kötü olcam vermeden kötü olayım

Ben isterim cunku onlar da istedi ayip gibi gelmiyor illaki verirler bir sey olmazsa da ben kotu gelin mi olurum
E kendi kardesine oğluna bişey diyemez ama sana ne derler sen taniyosun bı tart. E bide şimdi sana ters bişey dediklerinde daha çok canın sıkılır.

Sen bunlarla bebeği büyüt sonra tekrar bana gönder bende düşünüyorum bir tane daha, sende yine cocuk yaparsan gönderirim bütün bebekler bunlarla büyümüş olsun de bence

Verdim bile coktan ilerde istemem tuhaf olur mu diye merak ediyoruk :/
Ay pardon "tamam dedim gonderdim" yazmissin ben tamam dedim gonderirim gibi okudum. Sadece besigi verdin sandim.

Insallah bozulmaz.. Bence simdiden istedigini belli et duzgun kullansinlar.. Hatta bebek belli ayı gecince net olarak iste ki bindirip bozmasinlar. Belirli bir kilo siniri oluyor onlarda diye biliyorum.
Niye ayip olsun hic ayip olmaz. 150 liralik aleti vermeyip o salincagi hangi yuzle istediler pes dogrusu.

Besigide salincagida bagislamissiniz ayrica salincakli olan elektronik bi esya 9 ay sonra bozulmayacagi ne malum bozulmasada bozuldu bile diyebilirler. Hatta 1 hafta kullanip bozulsa bozuk seyi bize verdiler bile diyebilirler insanlar tuhaf hersey derler. 2. Cocuk icin geri isterim dikkatli kullanin olurmu diye guzel dille soyle gelirse senindir gelmezse hic senin olmamistir ne bisey iste ne ver bundan sonra sana ders olur artik

Sen söylemeden vermeleri gerekiyo. Bende oğluma gorumcwmin elektrikli besigini kullanıyorum ben istemeden kendi gonderdi sagolsun o bende emanet tabi ki geri vercem. Onların düşünüp geri vermesi lazim

Geri istemeye hakkin var ama ellerinde saglam kalirmi bilmem para vermedikleri icin gayet hor kullanacaklar o esyalari ben yatak mama sandaliyesioyuncaklar kiyafetler salincak aklina ne gelirse gorumceme verdim sevgili kayinpederim yakami birakmadi gondermek zorunda kaldik suan ben 2.ye hamileyim herseyi sifirdan aldim bir kere arayan soran yok soyledik duymamazlikdan geldiler daha kizimi gorunce gorumcem ustundekini kirletme bize gondrrceksin onu diyor para da bol hee yokdan yiyen cinslerdenler

Siz teklif etmissiniz vereyim mi diye,yanlis mi anladim? İmtina ediyorsaniz teklif etmemeliydiniz bence.
Ayrica veriyorsunuz madem,verirken “abla ikinci cocugum icin senden geri alirim,lutfen isin bitince geri ver” demeliydiniz

Ben geri almak istedigim seyleri verirken "iyi kullan bunu geri alicam" diyorum. Siz de uyarabilirsiniz.

Verdim bile coktan ilerde istemem tuhaf olur mu diye merak ediyoruk :/
Ay pardon "tamam dedim gonderdim" yazmissin ben tamam gonderirim gibi okudum. Sadece besigi verdin sandim.

Insallah bozulmaz.. Bence simdiden istedigini belli et.. Hatta bebek belli ayı gecince iste ki bindirip bozmasinlar. Belirli bir kilo siniri oluyor onlarda diye biliyorum.
Niye ayip olsun hic te ayip olmaz. 150 liralik aleti vermeyip o salincagi hangi yuzle istediler pes dogrusu.

Yanlıs yorum yapıp zorda kalmanızı istemem ama sonucta size ait olan bişeyi geri istemeniz garip degil... buna da bozuluyolarsa yuh yani. İnsanlar şaşırmış derim. Kimse parayı sokakta toplamıyor, kendileri kıyıp paraya alamamıs sizden istemiş, siz ikinci evladınız için geri istemenşz mi garip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…