Sizce Bebek Kıyafetlerinde Kaliteyi Fiyat mı Belirler?

zeynep_90

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
8
6
33
Merhaba hanımlar, 1,5 yaşında kızım var. Geçen hafta LCW kızıma alışveriş yaptım. Özellikle kış olduğu için uyku tulumu, kilotlu çorap ve birkaç tane üst aldım. Açıkcası daha önce pek alışveriş yapmamıştım buradan ama kıyafetleri baya kaliteli diyebilirim esnek rahatça çıkarıp giydiriyorum. Fiyatlar diğer markalara göre uygun diye kalitesinden emin olamıyordum ama beni şaşırttı gerçekten size de tavsiye edebilirim. Zaten yapılan ekolojik testleri de duyunca tamam dedim :)

Ben bebek kiyafetlerinde markaya takilmiyorum acikcasi. Hangisi hosuma giderse onu aliyorum zaten hemen buyuyor az giyiyor hem butce acisindan o kadar fazla veremem. Bimden aldigim da oluyor pazardan aldigimda oluyor 10 liraya içi polarli altl ve ustler aldim bu kış mesela gayette iyiymiş alisveris merkezinden indirimli aldigimda oluyor.

Merhaba hanımlar, 1,5 yaşında kızım var. Geçen hafta LCW kızıma alışveriş yaptım. Özellikle kış olduğu için uyku tulumu, kilotlu çorap ve birkaç tane üst aldım. Açıkcası daha önce pek alışveriş yapmamıştım buradan ama kıyafetleri baya kaliteli diyebilirim esnek rahatça çıkarıp giydiriyorum. Fiyatlar diğer markalara göre uygun diye kalitesinden emin olamıyordum ama beni şaşırttı gerçekten size de tavsiye edebilirim. Zaten yapılan ekolojik testleri de duyunca tamam dedim :)
Mesajlarınız hep LCW. 😂 ihtiyacı var mı böyle bir reklama bilemedim

Valla bebeğime alacağım kıyafetleri genelde pamuk oranının yüksek olmas ya da antibakteriyel olması gibi özelliklerinden ayırt ediyorum. sürekli alım yaptığım bazı markalar var ama tercih ederken markaya değil ürünün özelliklerine göre alıyorum kıyafetleri.

LCW'den penye ne aldıysam yamuldu, biye dikişleri güzel değil. Dış giyimde, montta fena değil ama penye örmelerde ve yün örmelerde çok zayıf buldum. Ben yeni doğana Chicco, biraz daha büyüğe ise Carters ya da GAP alıyorum bedenler mükemmel, pamuk kalitesi efsane, yıka yıka hiçbirşey olmuyor, leke tutmuyor taş gibi, bir sonraki kardeşe ya da ailedeki bir küçüğe devrediyorsun.
Biz birini büyüttük hamdolsun eşyalarımızdan 3. bebeğe geçen var, hala ilk günkü gibi.. O yüzden parasına hiç acımıyorum, zaten şimdi indirim sitelerde çok hesaplı bulunuyor. Bence giyside sayıca çok değil, kaliteli olması önemli. İkinci bebeğe hazırlık halindeyim, evde 1 bavul kendime ayırmıştım, çıkarır yıkar yeni gibi kullanırım, eksiği de gene dediğim markalardan kapatırım.

X