Sizce boşanma sebebimi

Benim için kesinlikle boşanma ve küfür sebebi. Bana bunun 10/1 yapsa hem söver hem boşarım. Psikolojik şiddet bence en ağırı.
Ama o sizi eleştirince , özellikle zeka ile alakalı, aklım olsa senin gibi çapsızla evlenir miydim ? Diye sorun lütfen.

Sen de ona yap aynisini Ya geri adim atar ya daha cok kavga edersiniz. Yani elinde ya barışma ya bosanma sebebin olur, is çözülür

Merhaba hanımlar 6 yıllık evliliğimde şuan tıkandım genel manada temiz ve tutumlu evine bağlı bir insanım bir kızım var henüz 2.5 yaşında bizim sorunumuz eşimin en ufak şeylerde beni azarlaması bugun artık son radyeye geldi çoçuga şurup içerecektim şurup dolapta oldugu için donmuş kaşıktan bir damla döküldü eşim hemen bana sözlü saldırıya geçti yok tutumsuzsun falan söyleniyor ya kızlar kalbim paramparça sanki adam en ufak şeyde benim kişiliğime saldırıyo dayanamıyorum artık sürekli eleştirilmeye kavgalarımız hep bu tarz basit şeylerden asıl sorun beni sürekli çoçuk gibi eleştirip aşagılaması insana kendini aptal gibi hissettirdiği için soğudum artık saygı olmayınca sevgide yavaş yavaş bitti bende artık boşanmayı ciddi olarak düşünmeye başladım ve bu konuyu aileme açmaya karar verdim sizce bu boşanma sebebimidir
Boşanma sebepleri herkese göre farklıdır ama evet hukuken de boşanma nedeni. Elbette bosanin demiyorum hemen ama önce çözüm yolları iletişim kurma ,sorunu çözme cabası göstermelisiniz. Yoksa erkekleri bilmiyorum ama eminim her kadın hayatının bir evresinde ciddi ciddi boşanmayı düşünmüştür. Çözmeye çalışmak ilk adım olmalı tüm çabalar sarf edildikten sonra boşanma gündem olmalı. Yoksa her zaman pişmanlık

X