Sizce derdi ne bu adamın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sosyal medya çıkalı flörtler de flört olmaktan çıktı. Anlattıklarınızdan yaşadığınız şey flört gibi bile gelmedi bana. Hiç ne yapacağınızı düşünmeyin, her yerden engelleyin bir da daha da görüşmeyin. 26 yaş aslında gayet olgun davranabilecek bir yaş. Ergenlikten çıkamamış. Boşa vakit kaybı. Size ulaşmaya çalışabilir ama pas vermeyin.

Etraf sırtlandan geçilmez olmuş
Mert adam bulmak hayal olmuş

Derdi neyse ne. Dert edilecek biri degil belli ki. Uzak durmak gerek boylelerinden. Ne kafa yormaya ne enerji harcamaya degmez. Adam mi yok ki baska?

Lutfen ber yerden engelle bu adami. Ruh hastasi bu. Bir kez bulusmada, birkac kez yazismada ne sevmesinden bahsediyor. Bu adamin tek yazistigi da sen degilsin. Bu adam kesinlikle normal d

Derdi neyse ne. Dert edilecek biri degil belli ki. Uzak durmak gerek boylelerinden. Ne kafa yormaya ne enerji harcamaya degmez. Adam mi yok ki baska?
Aynen ama insan acaba ben mi hatalıydım konumuna sokuyor insanı

yaşı kaç ?
Sanki 15 civarı gibi hissettim
Daha önce 6 aylık bi ilişkisi olmuş kız bunun en yakın arkadaşıyla aldatmış. Bu yüzden kimseye güvenmiyorum güvenemiyorum eskiden böyle değildim demişti ilk tanışma zamanlarında

Aynen ama insan acaba ben mi hatalıydım konumuna sokuyor insanı
Bu tipler akil oyunu oynar. Karsisindakini manipule etmeyi cok iyi becerir. Saglikli bir ruha sahip olsaydi manipule etmezdi. Bunlari dusunme. Engelle. Yoksa seni giderek cukura surukler bu tipler cikamazsin sonra. Kendine yazik etme. Ruh hastasi bir tipin ne dusundugunu onemseme. Normal degil ki. Ne dusunurse dusunsun. Engelle lutfen tek kelime dahi yazma. Ona aciklama borclu degilsin. Kimbilir daha kac kisiyle boyle oynuyor.

3 aylık bir flörtüm vardı. Başta herşey iyiydi güzeldi ama ben duygularımı pek belli edemem oda bundan şikayetçiydi onu merak etmediğimi sevmediğimi filan düşünüyordu. Aynı şehirdeyiz İlk buluşma sonrası benimle kısa konuştu soğuk davrandı ayrılır ayrılmaz hemen kız takiplerine başladı bende iletişimi kestim ayrıldık. 2 ay boyunca bende ekli değildi ama benim hesabım açıktı hep storylerime baktı. Benden en son 1 hafta önce yazdım nasılsın diye bana işte sevgilin vardır kızlar hemen birini bulur, beni unuttun storylerine baktığım için yazdın falan filan. Neyse bana sevdiğini kanıtla dedi bende yapamam dedim o zaman fotoğrafını at dedi özledim desi ( selfie) bende kabul etmedim sinirlendi. Ara ara konuşmalarımız oldu ama hep soğuktu çoğu zaman görüldü atıyordu fotoğraf atmıyorum diye konuşmak istemiyordu sanki bende geri çekildim. Bu sefer bana kızmaya başladı sabah yazmaz etmez her gece aynı saatte sen oyuncusun yalancısın benimle oynama, niye sürekli çevrimiçisin vs vs diyor bugünde bunu yazmış. ( Benim bütün herşeyimi sil bana dair hiçbirşey kalmasın sende anladın mı bu saatten sonra bana tek bir mesaj dahi atma sakın!) Hep bu tarz şeyler yazıyor Bu arada hala insta da kız eklemeye devam ediyor. Ben kimseyi eklememe rağmen. Sizce nasıl davranmam ne yapmam gerekli amacı ne bu adamın?

Amacını bilmem de sana nasıl davranman gerektiğini söyleyeyim sal usulca bu çocuğu.

Daha önce 6 aylık bi ilişkisi olmuş kız bunun en yakın arkadaşıyla aldatmış. Bu yüzden kimseye güvenmiyorum güvenemiyorum eskiden böyle değildim demişti ilk tanışma zamanlarında
Yaaaa bi yürüsün gitsin bak. Bunun karikatürü vardı, bak şurdan s git diye, karikatür yasak atamıyom. Bunlar hep aldatılıyor zaten, hep güvenlerini kaybediyor hep hep hep. Zavallılara hep böyle çirkef kızlar geliyor, püh baksen. Aldatılmış da olsa seninle alakası yok, bi tane sidikli kızın faturasını sen ödemek zorunda değilsin. Kimsenin rehabilitasyon merkezi olmak zorunda da değilsin. Sorunu mu var, yallah uzmana. Kadınlara güvenemezmiş artık paşaaamm, ona kim güvensin?

feracelihanımkız ? sen böyle bir nick yapmışsın kendine çok mu yokluktasın yada bir erkeğin karakteri dünya görüşü v.s senin için hiç önemli değil mi ? ben anlayamadım gerçekten çok mu yakışıklı ve sen tipe mi çok önem veriyorsun yada sen mazoşist misin ?

3 aylık bir flörtüm vardı. Başta herşey iyiydi güzeldi ama ben duygularımı pek belli edemem oda bundan şikayetçiydi onu merak etmediğimi sevmediğimi filan düşünüyordu. Aynı şehirdeyiz İlk buluşma sonrası benimle kısa konuştu soğuk davrandı ayrılır ayrılmaz hemen kız takiplerine başladı bende iletişimi kestim ayrıldık. 2 ay boyunca bende ekli değildi ama benim hesabım açıktı hep storylerime baktı. Benden en son 1 hafta önce yazdım nasılsın diye bana işte sevgilin vardır kızlar hemen birini bulur, beni unuttun storylerine baktığım için yazdın falan filan. Neyse bana sevdiğini kanıtla dedi bende yapamam dedim o zaman fotoğrafını at dedi özledim desi ( selfie) bende kabul etmedim sinirlendi. Ara ara konuşmalarımız oldu ama hep soğuktu çoğu zaman görüldü atıyordu fotoğraf atmıyorum diye konuşmak istemiyordu sanki bende geri çekildim. Bu sefer bana kızmaya başladı sabah yazmaz etmez her gece aynı saatte sen oyuncusun yalancısın benimle oynama, niye sürekli çevrimiçisin vs vs diyor bugünde bunu yazmış. ( Benim bütün herşeyimi sil bana dair hiçbirşey kalmasın sende anladın mı bu saatten sonra bana tek bir mesaj dahi atma sakın!) Hep bu tarz şeyler yazıyor Bu arada hala insta da kız eklemeye devam ediyor. Ben kimseyi eklememe rağmen. Sizce nasıl davranmam ne yapmam gerekli amacı ne bu adamın?
Bu adamdan uzak dur derim daha ne istediğini bilmiyo

feracelihanımkız ? sen böyle bir nick yapmışsın kendine çok mu yokluktasın yada bir erkeğin karakteri dünya görüşü v.s senin için hiç önemli değil mi ? ben anlayamadım gerçekten çok mu yakışıklı ve sen tipe mi çok önem veriyorsun yada sen mazoşist misin ?
Bu benim değil canım ablamın hesabıydı. Vallahi yakışıklıda değil o kadar ama beni sürekli suçlayıp duruyor sinir oluyorum. Acaba ben mi hatalıyım diyorum sürekli

Yaaaa bi yürüsün gitsin bak. Bunun karikatürü vardı, bak şurdan s git diye, karikatür yasak atamıyom. Bunlar hep aldatılıyor zaten, hep güvenlerini kaybediyor hep hep hep. Zavallılara hep böyle çirkef kızlar geliyor, püh baksen. Aldatılmış da olsa seninle alakası yok, bi tane sidikli kızın faturasını sen ödemek zorunda değilsin. Kimsenin rehabilitasyon merkezi olmak zorunda da değilsin. Sorunu mu var, yallah uzmana. Kadınlara güvenemezmiş artık paşaaamm, ona kim güvensin
Yaaaa bi yürüsün gitsin bak. Bunun karikatürü vardı, bak şurdan s git diye, karikatür yasak atamıyom. Bunlar hep aldatılıyor zaten, hep güvenlerini kaybediyor hep hep hep. Zavallılara hep böyle çirkef kızlar geliyor, püh baksen. Aldatılmış da olsa seninle alakası yok, bi tane sidikli kızın faturasını sen ödemek zorunda değilsin. Kimsenin rehabilitasyon merkezi olmak zorunda da değilsin. Sorunu mu var, yallah uzmana. Kadınlara güvenemezmiş artık paşaaamm, ona kim güvensin?

Aynen çok doğru söyledin. 👏

kaç yaşında bu kişi Allah aşkına tam bir toksik erkek. Uzak durun amacı ağ atmaya çalışıyor kim düşerse. Yedekleme vs engelleyin gitsin böyle bir insandan fayda gelmiyor maalesef

Yazdıkları normal mi? Değil
Sizin hala ne yapsam demeniz de hic normal değil
Kendinize sayginiz olsun size bu sekilde agzina geleni rahatca söyleyen birine açıkça ben buyum beğenmiyorsan kapi orada zaten benle yazisirken de bir cok kizi eklemissin hadi onlarla yazis diyerek iletisimi kesmeniz gerekiyordu.
Bir de yok foto atmam yok sevgimi belli edemem falan bunlar da çok garip geldi
O ergen siz tecrübesiz
Bu gider baskasi gelir ama siz böyle hep kendinizi naza cekerseniz kimse sizi pispislamaz haberiniz olsun.
Ilişkiler iki taraflidir

Yazdıkları normal mi? Değil
Sizin hala ne yapsam demeniz de hic normal değil
Kendinize sayginiz olsun size bu sekilde agzina geleni rahatca söyleyen birine açıkça ben buyum beğenmiyorsan kapi orada zaten benle yazisirken de bir cok kizi eklemissin hadi onlarla yazis diyerek iletisimi kesmeniz gerekiyordu.
Bir de yok foto atmam yok sevgimi belli edemem falan bunlar da çok garip geldi
O ergen siz tecrübesiz
Bu gider baskasi gelir ama siz böyle hep kendinizi naza cekerseniz kimse sizi pispislamaz haberiniz olsun.
Ilişkiler iki taraflidir
Aynen tecrubesizim. Daha önce 3 yıllık bi ilişkim oldu 1 yıl önce bitti. Sonra bununla tanıştım işte ama çok garip geldi sürekli foroğraf atıp istemesi kötü fotoğraf değil elbette ma armayınca trip atıyordu. Az önce numarasınınfilan sildim çıkardım hayatımdan 👍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X