Sizce derdi ne bu adamın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kaç yaşında bu kişi Allah aşkına tam bir toksik erkek. Uzak durun amacı ağ atmaya çalışıyor kim düşerse. Yedekleme vs engelleyin gitsin böyle bir insandan fayda gelmiyor maalesef
26 yaşında. Onu farkettim zaten ama öyle değişik biri ki insanı haklıylen haksız durumuna düşürüyor deli oluyorum acaba suç bende mi ben mi yanlış yapıyorum diyorum kendi kendime

Bana diyor ben seninle evlenmek istiyorum diye ama istemiyorum daha erken olduğunu düşünüyorum bana sevmiyorsun diyor işte diyor bu arada ben 24 o 26 yaşında
Bu sözlere inanma seni elinde tutmak için öyle söylüyor birini bulamazsa kenarda bulundurmak için ve maalesef bu tarz erkeklere raabet çok fazla iletişimi kes yoksa üzülen sen olursun o yarın öbğr gün başkasını bulup seninle iletişimi kesmeden sen bir an önce yollarını ayır

Evlenmek isteyen ona göre davranır başka arayışlarda olmaz. Seven sever ve ona göre davranır. Deger verir, önemser, başkalarını eklemez, farklı arayışlara girmez. Evlenilecek biri gözüyle bakıyor olabilir ama davranışları sevmediğini gösteriyor. Evlenmek icin de evlenilmez
Bence asla evleneceği kız gözüyle bakmıyor başlığın sahibi bunu iyi bir şey sanabilir benimle evlilik düşünüyormuş diye sevinebilir diğer şeyleri önemsemeyip, boşuna umutlanmasın öyle bir şey yok tecrübeyle sabit en az 32 yaşına kadar böyle gönül eğlendirip sonra da bambaşka biriyle evlenir böyleleri yalnızca vakit doldurmak için yazıyor ediyor benim anladığım

Daha önce 6 aylık bi ilişkisi olmuş kız bunun en yakın arkadaşıyla aldatmış. Bu yüzden kimseye güvenmiyorum güvenemiyorum eskiden böyle değildim demişti ilk tanışma zamanlarında
Üstelik bir de eski ilişkisinden bahsettiyse asla ama asla seninle ciddi düşünmüyor. Ciddi düşünen insan ergen gibi eski ilişkisinden bahsetmez bu olgun birinin yapacağı bir davranış değil. Büyük ihtimal arıyor aranıyor kimseyi bulamayınca da sana sarıyor hepsi bu başka anlamlar yükleyip kendini umutlandırma derim

Ruh hali bozuk gibi.
Aranızda sevgi olsa çoktan yoğunlaşırdı. Böyle gel gitli tiplerle uğraşılmaz.
Bilmiyorum eskiden de vardı ama bu kadar değildi az da olsa anlayış gösteriyordu. Son mesajından sonra kendine gel bu söylediklerin ne demek dedim küfür etti bana yazmıyorsun dedi bende ben yazıyorum sen soğuk cevap veriyorsun o yğzden dedim senin g*tnde mi gezecem bunu istiyorsun dedi benimle oyun oynuyorsun sevmiyorsun hep ümit veriyorsun falan filan bende sildim numarasını oda silmiş defoldu gitti...

Üstelik bir de eski ilişkisinden bahsettiyse asla ama asla seninle ciddi düşünmüyor. Ciddi düşünen insan ergen gibi eski ilişkisinden bahsetmez bu olgun birinin yapacağı bir davranış değil. Büyük ihtimal arıyor aranıyor kimseyi bulamayınca da sana sarıyor hepsi bu başka anlamlar yükleyip kendini umutlandırma derim
Bana da öyle geldi. Benim eski ilişkimi sordu ben demiştim benim 3 yıl birlikteliğim vardı 1 sene önce bitti diye. Seni dudağından öptü mü dedi salak saçma sorular... her tartışmada sen onu seviyorsun dedi onada hakaretler etti. Benim babam akşam telefonla ilgilenmemize kızar bırakın sohbet edin bizle der o yüzden atıyorum 3 saat yazmadım hemen başkası var diye taetışma çıkardı.. hep düzelir diye düşündüm ama olmadı üstüne beni suçladı.

Bana da öyle geldi. Benim eski ilişkimi sordu ben demiştim benim 3 yıl birlikteliğim vardı 1 sene önce bitti diye. Seni dudağından öptü mü dedi salak saçma sorular... her tartışmada sen onu seviyorsun dedi onada hakaretler etti. Benim babam akşam telefonla ilgilenmemize kızar bırakın sohbet edin bizle der o yüzden atıyorum 3 saat yazmadım hemen başkası var diye taetışma çıkardı.. hep düzelir diye düşündüm ama olmadı üstüne beni suçladı.
bas tekmeyi gitsin. manipulasyon yapiyor. iyrenc.

Aynen farkettim zaten geç oldu güç olmadı. Arkadaşımın hesabı benim değil ben burayı kullanmayı üyeliği filan pek bilmiyorum onun tavsiyesiyle buraya yazdım

yapmiyorsun, adam manyak.

bu arada profilinizde evli yaziyor?
Aynen farkettim zaten geç oldu güç olmadı. Arkadaşımın hesabı benim değil ben burayı kullanmayı üyeliği filan pek bilmiyorum onun tavsiyesiyle buraya yazdım

Çok sevdiğim bi ablam gibi kendisi o yüzden yanlış anlaşılmasın bu profil benşm değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X