Sizce hamile miyim?

Çok özür dilerim kizdirdim sanırım
Hala kizdirdim mi diyorsunuz, vallahi ben sorularınızı okurken yoruldum arkadaş yine de hep sabırla cevap vermiş valla ben olsam bu kadar bile sabırlı olmazdım... sonunda cildirtmissiniz haliyle Bir kerede ben cevap vereyim kesinlikle hamile değil. Bakın ben 2 buçuk senelik evliyim ve evlendiğimden beri korunmuyorum ve ona rağmen hamile kalmadım. Sizinki imkansız anlayacaginiz.

Şimdi şöyle izah edeyim arkadaşım biraz bu konulara uzak benimde pek bilgim yok doğrusu burasını uygun gördüm sormak için ve aynı seyleri tekrarlama sebebim bi bakima da arkadasim yani bana kalsada prezervatifin üstüne bulaşan zevk suyuyla hamile kalinmasi çok ihtimalsiz ama el elden üstündür daha bilgili ablalarimiz abilerimiz vardir diye sorduk 3 kere de test yaptık negatif bu sabahki zaten bugün regl günü diye erken gebelik testi yaptik ilk idrarla oda negatif çıktı sonrasinda 1 3 saat gecince tuvalete gitti ve kahverengimsi siyahimsi iltihap geldi korktuk regl mi başka birşey mi fiye çünkü geçen ay bugu regl oldu kafamız karıştı o yüzden de çok üsteledik tekrardan özür dileriz hatamiz olduysa affola

Şimdi şöyle izah edeyim arkadaşım biraz bu konulara uzak benimde pek bilgim yok doğrusu burasını uygun gördüm sormak için ve aynı seyleri tekrarlama sebebim bi bakima da arkadasim yani bana kalsada prezervatifin üstüne bulaşan zevk suyuyla hamile kalinmasi çok ihtimalsiz ama el elden üstündür daha bilgili ablalarimiz abilerimiz vardir diye sorduk 3 kere de test yaptık negatif bu sabahki zaten bugün regl günü diye erken gebelik testi yaptik ilk idrarla oda negatif çıktı sonrasinda 1 3 saat gecince tuvalete gitti ve kahverengimsi siyahimsi iltihap geldi korktuk regl mi başka birşey mi fiye çünkü geçen ay bugu regl oldu kafamız karıştı o yüzden de çok üsteledik tekrardan özür dileriz hatamiz olduysa affola

Yok estagfurullah ama bence sizde arkadaşınıza artık net bir şekilde tavrinizi koyun bu denli bunaltmaya hakkı yok diye düşünüyorum zira belirli bir yaşa gelmiş bir insan, çocuk değil bazı şeyleri bilmesi gerekiyor az çok. 3 kere negatif sonuç almış daha ustelemenin bir alemi var mı...Bu kadar panik olacaksa hiç bu işlere baştan kalkismayacakti. Yapmışsa da sonuçlarına olumlu ya da olumsuz katlanmak zorunda ah vah demek birşeyi değiştirmez. Kesinlikle hamile değil ama bundan sonra daha dikkatli olsun bari. İyi geceler diliyorum

Evet her kelimenize katılıyorum aynı şeyleri bende söyledim dediginiz gibi 3 testin 3 üde negatif ve yaniltma payı 3ünde de olamaz heralde muhtemelen şu an ki lekelenmesinin ve kan gormemesinin sebebi ella diye düşünüyorum yani o ilaç böyle bir etki yapar mi bilmiyorum ama normal adet günü ve kahverengi leke geliyor sadece o bunu kafasina takiyor ama 3 negatif teste inanmasini bende vurguladım size de çok teşekkür ederim sizde bilgi verdiniz

Gözükmez tahlilde falan. Yine de gerek yok tabi. Hamile değildir. Adet söktürücü bilmemne kullanmasın. Paşa paşa adetin gelmesini beklesin.
Regl gününde lekeler gelmeye başladı 2 gündür peceteyi sürünce kahverengimsi siyahimsi leke geliyor sizce bu normal midir veya ella etkisinden mi reglisi leke şeklinde az az gelir

Hayır hiçbir şey yok. Artık adet zamanı geçtiği için testler yanilmaz.
Yarın 4. Bir test yapacağım ve erken gebelik testi ilişkinin üstünden 28 gün geçmiş olacak sizce doğru sonucu verir mi, ( regl olmam gereken gün leke leke kahverengimsi siyah iltihap geldi az az bu regl mi bilmiyorum çünkü normal regl gibi değildi belli ella yüzünden oldu bilmiyorum ama ://)

Evet 28 gün sonra artık kesin sonuç verir. Ella yüzünden olmuştur. Bir süre adet düzenin değişebilir. Sonuçta hormon aliyorsun vücuduna.

Evet 28 gün sonra artık kesin sonuç verir. Ella yüzünden olmuştur. Bir süre adet düzenin değişebilir. Sonuçta hormon aliyorsun vücuduna.
Tam regl günümde de erken gebelik testi yapmıştım oda negatif çıktı ilk idrarla yapmıştım onuda oda ilişkiden 21 gün sonraydı:// ama hala korkuyorum yarin 4. Bi erken gebelik testi yapicam

Tam regl günümde de erken gebelik testi yapmıştım oda negatif çıktı ilk idrarla yapmıştım onuda oda ilişkiden 21 gün sonraydı:// ama hala korkuyorum yarin 4. Bi erken gebelik testi yapicam
Boşuna para harcıyorsun ama için rahat edecekse bir kez daha yap. Başka da yapma artık hamile değilsin.

Boşuna para harcıyorsun ama için rahat edecekse bir kez daha yap. Başka da yapma artık hamile değilsin.
Çok haklısınız ama eğer eline değen zevk suyu prezervatifin üstüne bulaşmışsa ve o sekilde içeri giriş olduğu için çok korkuyorum yani korunurken böyle bi şey yaşamak üzüyor aslında o hala çok emin bir şey olmadigindan eczanedeki tüm testleri de yapsak tek çizgi ve sen inanmayacaksin diyor ama reglimi de tam regl gibi yaşamadım siyahimsi kahverengimsi iltihap geldi ve az az geldi 2 tane ped kullandım toplamda ://

Test yap. Negatif çıkarsa da artık kafaya takma. Hem ilaç, hem de stres etkiler her seyi. Rahat bırak artık kendini. Bir sonraki adete kadar rahat edemeyeceksen git kan ver ve emin ol artık.

Test yap. Negatif çıkarsa da artık kafaya takma. Hem ilaç, hem de stres etkiler her seyi. Rahat bırak artık kendini. Bir sonraki adete kadar rahat edemeyeceksen git kan ver ve emin ol artık.
Peki çok saolun yarın 4. Bi erken gebelik testi yapcam Umarim doğru bir sonuç verir ve içim rahatlar artık 4. Den sonra inanmaktan baska çarem kalmıyor bidahaki adetimi beklemekten başka://

Akşam saat 7 gibi erken gebelik testi yaptık C tarafında tek çizgi çıktı yani bu 4. Testte negatif ilişkiden 28 gün sonra yapıldı sizce artık kafama takmam gereken bir sorun var mı:// 4 testin 4 ü de yanıltabilir mi

Aynen testler yanlış, hamilesin kesin.

Aynen testler yanlış, hamilesin kesin.
Bu konuda arkadaşım sizi fazla sıktı evet ama onu zorlayan bendim tekrardan özür dilerim şu an hesabı ben kullanıyorum ama benim kafama takilan regl günümde gelen kagverengi siyah leke leke gelen iltihaptı yani bu ara kanamamı regl mi anlayamadım o yüzden hala dusunceliyim bugünde 4. Bi test yaptik erken gebelik oda tek çizgi çıktı ama içim içimi yiyor rahatlayamadim hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…