Sizce hamilemiyim ?

Şuan bat gunune 5 gün var.kasik ağrım hafifledi benim.ama hala acım.cok yemege ve su tüketmeye başladım.
Yorgunluk hissi var başka bişey yok benim ama bekliyorum bakalım.
Sizin nasıl durumunuz var acaba.
bende kasık ağrısı oluyor ara ara bazen keskin bazen hafif ama 10 gündür devam ediyor bi de arada belim ağrıyor. hafif göğüs hassasiyeti de var ama regle yakın diye de olabilir

bende kasık ağrısı oluyor ara ara bazen keskin bazen hafif ama 10 gündür devam ediyor bi de arada belim ağrıyor. hafif göğüs hassasiyeti de var ama regle yakın diye de olabilir
benim regli ye 4 gün var ama belirtiler regli olacağım gibi.acikcasi umudum kalmadı bu ay.keske olsa ama bakalım kısmet artık 😔

benim regli ye 4 gün var ama belirtiler regli olacağım gibi.acikcasi umudum kalmadı bu ay.keske olsa ama bakalım kısmet artık 😔
benim de öyle bat aynı ikimizin de . regl belirtileri de var ama arkadaşım hamile o da ilk zamanlarda regl ağrısı çekmişti hatta pozitif gördü kan testinde dahi ağrım var olucam korkusu yaşadı 😂 kırmızı kart görmeden umudunu kaybetme derim

benim de öyle bat aynı ikimizin de . regl belirtileri de var ama arkadaşım hamile o da ilk zamanlarda regl ağrısı çekmişti hatta pozitif gördü kan testinde dahi ağrım var olucam korkusu yaşadı 😂 kırmızı kart görmeden umudunu kaybetme derim
Canım tatlı çekmeye başladı,göğüslerim hafif şişti,dokununca açıyor,kasık ağrısı var,hafif akıntı var.direk regli belirtileri ama bakalım.
Belki erken regli olurum az kaldı umutlandim o kadar keşke sürpriz olsa🤲
İnşallah arkadasiniz gibi olur benim de isteyen herkesin de.
Allah kucagimizi boş birakmasin ❤️

Canım tatlı çekmeye başladı,göğüslerim hafif şişti,dokununca açıyor,kasık ağrısı var,hafif akıntı var.direk regli belirtileri ama bakalım.
Belki erken regli olurum az kaldı umutlandim o kadar keşke sürpriz olsa🤲
İnşallah arkadasiniz gibi olur benim de isteyen herkesin de.
Allah kucagimizi boş birakmasin ❤️
amin 🥰 umarım biz de o mücizeyi yaşarız az kaldı burdan haberdar et olur mu ?
Bu ay olmadıysa da moralimizi bozmayalım Allah en doğru zamanı bilir . Bize düşen hayırlı zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar için sabırla dua etmek 🌼

amin 🥰 umarım biz de o mücizeyi yaşarız az kaldı burdan haberdar et olur mu ?
Bu ay olmadıysa da moralimizi bozmayalım Allah en doğru zamanı bilir . Bize düşen hayırlı zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar için sabırla dua etmek 🌼
Tabii haber veririm canım 😍
İnşallah güzel haberlerimiz olsun sende haberdar et inşallah 😊

Evet kaç kere ümitlendim ama hep sonunda adet oldum kafaya takmıyordum normalde ama bu ay diğerlerinden farklıydı benim için belirtiler netti bide o testte önce pozitif sonra negatif görünce çok hayal kırıklığı yaşadım.Şimdi ise kafamı kurcalayan akıntımın hiç olmaması pazartesi doktor ne diyecek bakalım 🤷🏼‍♀️
Sonuç ne oldu

Vallahi inan isteyince o belirtileri bile piskolojik yaşıyorsun ben ne zmn aman olmuyorsa olmasın dedim ovi testi kürleri herşeyi bıraktım o ay hamile kaldım vakti zamanı ne zmn sa geliyor ama öncelik eşine de bakılması ben hep sorunu kendim de sandım rahim filmi bile çekildim doktor böyle düşündüğüm için kızdı bana eşimi gönderdim teste çift taraffçlı varikosel çıktı amilyat oldu herkes 1 sene beklenmesi gerektiğini düşünüyor ama ben. Tam tersi çiftler doktora gidip emin olup ondan sonra çalışmalara başlaması gerektiği ni düşünüyorum artık yediğimiz herşey içinde kimyasal hormon ne atarsak var eskiler de yaşamıyoruz 🤷
Canım benim eşimde çift taraflı varikosel ameliyatı oldu Ocak ayında hala deniyoruz olmadı doktor 3 aya anca düzelir dedi değerlerin tam testi hatırlamıyorum ama sperm sayısı 7 milyondu umarım senin gibi benimde bebeğim olur 🙏🏼

Öncelikler herkese merhabalar arkadaşlar yeni üyeyim umarım cevap verirsiniz🤗8 aylık evliyim Rabbim nasip ederse 4 aydır bebek düşünüyoruz.Bat 13 şubattı .25 şubat -1 mart arası ovulasyon testi yaptım hiç koyulaşmadı.erken yumurtlayabileceğimi düşündüm 28 şubatta başlayan sağ kasık ağrım oldu aynı gün 20 lik dişim iltihaplandı ve 1 hafta onun ağrısını çektim ağzımı açamadım şiddetli başağrım oldu kasık ağrılarımda devam etti mecburen antibiyotik aldım kendimde diş hekimiyim enfeksiyonun yayılması varsa eğer bebeğe zarar verir diye düşündüm.ben dayanamayıp 2martta test yaptım negatif çıktı ama içimden diyordum daha erken bidahakine çıkacak diye çok emindim. 5 martta tekrarladım ve 1 dk içinde 2. Çizgiyi gördüm o zaman çok sevinmiştim 2 günlüğüne ankaraya gittik eşimle sınav için ama nasıl sevinçliyim sürekli gülüyorum sürpriz planları kuruyorum kafamdan . 8 martta erkenden bidaha test aldım 3 tane yaptım hepside negatif çıktı büyük hayal kırıklığı yaşadım :KK43:( benim kasık ağrılarım baş ağrım devam etti kan verdim 11 martta 0.1 çıktı :KK43: folat eksikliğim varmış dr folbiol verdi artık tamamen kafamdan sildim hamile değilim diye .sonra kimyasal gebelik geçirdiğimi düşündüm ama değer düşünce adet olup atılması gerekmiyormu bi türlü adet olamadım bunun stresiylemi oldu bilmiyorum ya da antibiyotikden dolayımıdır bilmiyorum adetim 5-6 gündür gecikti hiç gecikmezdi normalde geçen ay erken geldi 2 gün önce . bu ay ise gecikti ve hiç akıntım olmuyor göğüslerim şiş bazen adet gibi hissediyprum ama yok.Annemde sürekli diyor geciktiyse hamilesindir diye sürekli soruyor annem ablam adet varmı diye stres yaptıkca gelmiyor diye düşünüyorum yada geç döllenme olabilirmi kızlar kafam çok karışık test yaptım dünle bugün gene tel çizgi 😕 bunaltı geliyor artık bazen sıcak basıyor bazende üşüyorum .pazartesi kadın doğumda randevum var korkuyorum kötü bişey diyecek diye
Selam canim.Allah isteyen herkese saglikli hayirli evlatlar nasip etsin.Kullandigin antibiyotikten dolayi adet gecikmesi yasamis olabilirsin bi de cok stres yapip kafaya takmanin da etkisi olabilir.Henuz yeni evlisin insallah Rabbim sana da nasip etsin herseyin vakti zamani var simdi negatif cikarsa da uzme kendini.Ama bilemiyorum gec dollenme de olabilir tam ne kadar gecti ustunden bilmiyorum pazartesi doktorun gereken bilgileri verir zaten sabirli ol ve stres her donemde zarar.umarim buraya guzel mujdeli bi haberle geri donersin.bir de idrarda cikmayabilir daha cok kucukse kan verirsen daha net bi sonuc alirsin canim hakkinda hayirlisi olsun

X