Sizce mana aramalı mıyım ?

O guldugunde gereken cevabi tatli sert söyleseydiniz, simdi bu konuyu tartışıyor olmayacaktik... Hersey vaktinde gedigine oturtulmali
cevap verıp susup oturtturamadım cunku yenıyım ıs yerınde cıns harketlere gerek yok sadece cevapsız bıraktım sessız kalıp ortamdan uzaklastım.

cevap verıp susup oturtturamadım cunku yenıyım ıs yerınde cıns harketlere gerek yok sadece cevapsız bıraktım sessız kalıp ortamdan uzaklastım.
Bazen cins kedi olmak lazım. Sessizligi farkli yorumlamis olabilir, uzak durmakta fayda var

Yapılan diyalog çok çok iğrenç.
Hadi böyle bir diyalog oldu bunu size söylemesi daha da iğrenç.

bence de bana söylemesin en azından ben resmi duruyorum ama asla yakınlık yok aşırı mesafeli ona rağmen söylemebilmiş o da enterasan

Adam sizi taaa o zaman beğenip de bekar olana önermiş yani aklında da bu nedenle kalmışsınız

Etrafta siz de x beyin eski eşi ile x yerde çalışmıştık bir zamanlar diye duyurun

Merhaba herkese yeni bir işe girdim, orada müdür pozisyonunda çalışan bir kimse var benımle ılk gorusmeyı telefonda yapan, patron benim cv mi ona gösterdiğinde ‘’ aa ben bu kısıyı tanıyorum demiş benden ıcın‘’ ve boylelıkle dıger adaydansa ben işe girmiş bulundum.Tanıma olayına gelince de aslında işin ilginci ben bu kişiyi tanıyamadım çünkü 10 yıl once ılk ıs yerlerımden bırınde ( kısa sure durdugum 2 hafta gıbı ) calısan eskı meslektasın eskı kocasıymıs benı mekanda sadece bır kere o aksam yemekte goruyor ve o zamankı eskıyle benı evıme bırakıyorlar.dediğim gibi hem dıdısının dıdısı hemde ilk ve son kez sadece 2 saat gördüğüm biri.Ama ıs yerınde millet sanki beni onun tanıdıgı falan sanıyor bu da ayrıca rahatsız edıcı.Neyse bu adam o zamankı karısından ayrılıyor, şimdi iş arkadasıyız ve o geceye aıt bır foto buluyorum ( hatırlamak da ıcın bıraz ) diyalogumuz oluyor bunun ustune.O aksam masada bulunan okuldan bır erkek arkadasıma ( kız arkadasını bırak bunu al dıye benı ısaret ettıgını soyluyor sakayla karısık vs ) Ve bana bunu soyledı foto dıyalogunun ustune gulerek.

Şimdi konu su kı, bu adam 10 yıl önce sadece bır kez gordugu bırını nasıl unutmaz ?Sizce tuhaf değil mi ? ıkıncısı arkadasıma soyledıgı laf aslında kendı duygularını mı yansıtıyor ? ( bana oyle gıbı bır sınyal geldı ama nıye geldı ? ) Sureklı dıp dıbeyız mana yuklemek ıstemıyorum ama dıkkatlı de olmak adına fıkrınızı almak ıstedım.

Herkese ıyı tatıller 😊
Benim görselim kötüdür ertesi gün bile tanımam iki saat gördüğüm birini. Hadi diyelim onun iyi ve tanıdı. Masadaki kişiyle böylesine lüzumsuz bir diyaloğa gireceğini sanmıyorum. Karşısındaki sana ne demez mi? Hadi diyelim çok samimiler onun da kız arkadaşıyla sorunları olduğunu biliyor ve dedi hadi buna da okey. Bunu neden size söyleme gereği duysun . Nabız yokluyor bariz ben seni taa o zaman da beğenmiştim diye bence. İstemiyorsanız mesafeli davranın ,bana olta atıyor gibi geldi.

Ben şunu anlamadım adamı hatırlamıyorsunuz ama böyle olmuş diyorsunuz ama 10 sene önce fotoğraf çektirdiğinizi hatırlıyorsunuz ve taa o zamana kadar gidip fotoğrafı inceliyor bir de adama buldum diye söylüyorsunuz..iş arkadaşlarının toplandığı bir akşamdı heralde okul arkadaşınızın ne işi vardı ve adam çok güzel birşeymiş gibi arkadaşına onu bırak bunu al demiştim diyor lakayt şekilde adamın ta 10 sene öncesini bu kadar ner hatırlaması zor ayrıca niye söylüyor siz sanki bir oldurmaya çalışıyor gibisiniz..yok 10 yıl önceyi hatırlıyor yok beni beğenmiş ki arkadaşıma öneriyor, yok cv de hatırlamış falan filan siz dünden razısınız zaten ama bu kadar yavşadığını belli ediyorsa ben uzak dururdum siz de onun müdürünüz olduğunu unutmayın bence şakalaşmak için erken değil mi hem arkadaşınız niye ayrıldı bakalım

Merhaba herkese yeni bir işe girdim, orada müdür pozisyonunda çalışan bir kimse var benımle ılk gorusmeyı telefonda yapan, patron benim cv mi ona gösterdiğinde ‘’ aa ben bu kısıyı tanıyorum demiş benden ıcın‘’ ve boylelıkle dıger adaydansa ben işe girmiş bulundum.Tanıma olayına gelince de aslında işin ilginci ben bu kişiyi tanıyamadım çünkü 10 yıl once ılk ıs yerlerımden bırınde ( kısa sure durdugum 2 hafta gıbı ) calısan eskı meslektasın eskı kocasıymıs benı mekanda sadece bır kere o aksam yemekte goruyor ve o zamankı eskıyle benı evıme bırakıyorlar.dediğim gibi hem dıdısının dıdısı hemde ilk ve son kez sadece 2 saat gördüğüm biri.Ama ıs yerınde millet sanki beni onun tanıdıgı falan sanıyor bu da ayrıca rahatsız edıcı.Neyse bu adam o zamankı karısından ayrılıyor, şimdi iş arkadasıyız ve o geceye aıt bır foto buluyorum ( hatırlamak da ıcın bıraz ) diyalogumuz oluyor bunun ustune.O aksam masada bulunan okuldan bır erkek arkadasıma ( kız arkadasını bırak bunu al dıye benı ısaret ettıgını soyluyor sakayla karısık vs ) Ve bana bunu soyledı foto dıyalogunun ustune gulerek.

Şimdi konu su kı, bu adam 10 yıl önce sadece bır kez gordugu bırını nasıl unutmaz ?Sizce tuhaf değil mi ? ıkıncısı arkadasıma soyledıgı laf aslında kendı duygularını mı yansıtıyor ? ( bana oyle gıbı bır sınyal geldı ama nıye geldı ? ) Sureklı dıp dıbeyız mana yuklemek ıstemıyorum ama dıkkatlı de olmak adına fıkrınızı almak ıstedım.

Herkese ıyı tatıller 😊
Ben kimseyi unutmam. O kadar ki arkadaşlarimin ailemin esimin sosyal medyasinda gördüğüm kisileri bile unutmam. 1 kez konusmissam asla unutmam. Ama i gilizcr kelimeleri unuturum 🤔

Ben şunu anlamadım adamı hatırlamıyorsunuz ama böyle olmuş diyorsunuz ama 10 sene önce fotoğraf çektirdiğinizi hatırlıyorsunuz ve taa o zamana kadar gidip fotoğrafı inceliyor bir de adama buldum diye söylüyorsunuz..iş arkadaşlarının toplandığı bir akşamdı heralde okul arkadaşınızın ne işi vardı ve adam çok güzel birşeymiş gibi arkadaşına onu bırak bunu al demiştim diyor lakayt şekilde adamın ta 10 sene öncesini bu kadar ner hatırlaması zor ayrıca niye söylüyor siz sanki bir oldurmaya çalışıyor gibisiniz..yok 10 yıl önceyi hatırlıyor yok beni beğenmiş ki arkadaşıma öneriyor, yok cv de hatırlamış falan filan siz dünden razısınız zaten ama bu kadar yavşadığını belli ediyorsa ben uzak dururdum siz de onun müdürünüz olduğunu unutmayın bence şakalaşmak için erken değil mi hem arkadaşınız niye ayrıldı bakalım
1.si adam bahsedince isimleri söyleyince hatırlayıp tarihe uyan arşivdeki fotograflara baktım bir iki adet orda anladım aslen kim oldugunu adamın.Çünkü o aksamdan bahsettı ama detay vermemıstı.Detay ıcın actım baktım var mı dıye tahmın ettım yanı.
2. dünden razı değilim bu kadar tuhaf hatırlanmak beni ürküttü normal gibi gelmedi ondan bahsettim aklıma gelen olabilir mi sizce diye ( o sizin düşünceniz yani razı olmam sizin beyninizdeki düşünce, yazdıklarımdan bu anlaşılmıyor bence )
3.Okul arkadasımla bır donem aynı yerde calıstık cunku o cıkmıstı ordan ben girmiştim :)

Yorum yazma uslübünuz ne değişik öyle sizin :) yine de teşekkürler

Benim görselim kötüdür ertesi gün bile tanımam iki saat gördüğüm birini. Hadi diyelim onun iyi ve tanıdı. Masadaki kişiyle böylesine lüzumsuz bir diyaloğa gireceğini sanmıyorum. Karşısındaki sana ne demez mi? Hadi diyelim çok samimiler onun da kız arkadaşıyla sorunları olduğunu biliyor ve dedi hadi buna da okey. Bunu neden size söyleme gereği duysun . Nabız yokluyor bariz ben seni taa o zaman da beğenmiştim diye bence. İstemiyorsanız mesafeli davranın ,bana olta atıyor gibi geldi.
Bende öyle bir hisse kapıldım ama sessiz kalıp donuk durdum.Uzatmayıp üstünü örtmek gibi oldu.Malum yeniyim cevap vermek dahi diyaloğa girmek olurdu.

Adam sizi taaa o zaman beğenip de bekar olana önermiş yani aklında da bu nedenle kalmışsınız

Etrafta siz de x beyin eski eşi ile x yerde çalışmıştık bir zamanlar diye duyurun
bende aynı şekilde düşünüyorum.

bence de bana nıye soyledı kı ya ılgınc yanı, o gun tanıstık da masadakıler ortak onlardan bahset ama yanı o son cumlesı luzumsuz cıdden

Oğlum doğduğunda hastanedeki çocuk doktoru beni tanıdı.9 yıl önce kızım doğduğu hastanede doktormuş.aynı hastane değil üstelik.beni tanıdı söyleyince anımsadım.hafızası çok güclü çok şaşırmıştım.

Benimde yüz hafızam gerçekten çok iyidir.hatta çok kişiyi sonradan çevirip konuşmuşluğum var sizi tanıyorum hatırladınmı beni diye ama çok geçmişten atıyorum 15 yıl evvel okuldaki servise bindigim arkadaşım diyelim,yüzünü görünce unutmam yeterli seda sayan estetiği yaptırmasın:))

İlginçmiş.Benim de başıma böyle birsey gelmisti.Bir gözlük tamircisine gitmiştim koltuk da oturuyor çerceve bakıp dükkan sahibiyle konusuyorduk.Arkadan biri geldi sirtim dönükken ismimi söyledi.Ortaokul 3.sinifta sadece 1 yil beraber okudugumuz biriymis ve sesimden tanimiş beni.Tabi bu anlattigim olayi 46 yaşimda yasadim.Yani 33 sene sonra sesimden tanimiş beni 😳

Herkese ıyı tatıller 😊
Herşey olabilir deeee olmayabilir dee. Belki görsel hafızası iyidir ben de unutmam yüzleri mesela. Siz anlam çıkarmak istiyosanız o ayrı tabi ki. Diyelim ki anlam çıkardınız yakın mı olmak istiyosunuz? Ayrıca bu adam manav mı onu alma bunu al falan ne bileyim ilginç bi diyalog:ukala::ukala:

Benim gorsel hafizam hic iyi degildir ama ilk gordugum anda kalbimi hizli hizli atmasina sebep olan 3-4 kisi oldu bu zamana kadar. O insanlarin yuzunu asla unutmam. 30 sene gecse bile hatirlarim.

Esim ise bir insanla 2 dakika muhattap olsa o yuzu yillarca unutmaz. Gorsel hafizasi cok kuvvetli.
Yani ya sizden hoslanmistir ya da hafizasi iyidir. Ama o kurdugu diyalog gercekten cok cirkin.. Biraz laubali bir insan sanirim.
Ben sizin yerinizde olsam bu adama temkinli yaklasirdim.

Niye bu kadar taktınız ? Sizi beğenmiş olma ihtimalini daha çok istiyorsunuz sanırım.
Öyle bir ihtimal olacaksa daha az samimi olacağım.Yani evet desem sizde rahatlayacaksınız gibi.Çok enteresan.

X