Sizce mesafeli mi olmalıyım ?

Biri beni bir yere çağıracak diye aklım çıkıyor kuzen ise çağırılmayınca triplere koşuyor
Sana tavsiyem biraz kendi kabuğuna çekil başın ağrımaz.

Akrabalarla kuzen de olsa bu kadar samimi olmanın sonucu ne yazık ki bu oluyor işte.
Yani ben kendimde öyle gördüm en azından. Biz sülalecek birbirimizi bi kaşık suda boğacak konuma geldiğimiz için, en baştan peşin peşin "ne samimiyet olsun ne böyle sıkıntılar yaşansın" kafasındayım ben...

Evet öyle yapıyorum artık

Saçma sapan ergen tripleri. Biz kuzenlerimle daha ağır sorunlar yaşadık da barıştık. Bunlar kazık bile sayılmaz.

Saçma sapan ergen tripleri. Biz kuzenlerimle daha ağır sorunlar yaşadık da barıştık. Bunlar kazık bile sayılmaz.
Her insanın bakış açısı kendini ilgilendirir. Ayrica bu kazık sayılmaz diye bosverilecek bir durum değil benim için.
Siz daha ağır şeyleri sorun etmiyorsanız da bu sizin kendi umursamazlığınız.
Bu durum küçük bir şey diye daha büyüğünü yapmasına tolerans sağlayamam.tepkimi başta gösterdim daha büyüğünü de yapamaz bundan sonra temkinli olacağım için

Yavrum ben sana bir şey demedim ki. Bu yaşlarda evet büyütülecek bir mesele olabilir. 10 sene sonra geriye dönüp baktığında çok gereksiz kapris olarak anılarınızın arasında yer alacak. Tabi aranızdaki iyi niyeti koruduğunuz sürece. Yorumum empatiden uzak olmuş. Tepkinden sonra farkettim. Ama bu olayda gardini alacağın bir durum yok. Bana göre yok. Sadece arkadaş seni kıskanmış ve önplana çıkmak istemiş. Başka bir şey görmüyorum ben

Gereksiz küslukler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…