sizce ne olur bunun sonu? ne yapmak istiyor.... ilk askim :(

aylin90

9.Takm•Bşlgç 128kg•Gncl 103.3kg•hdf 80kg•boy 168
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
8.660
3.741
arkadaslar öncelikle uzun yazacagim, okuyanlara simdiden tsk etmek istiyorum.....
hikayemi belirtmeye calistim kisadan da olsa birazcik uzun oldu sanirim....
AMACI NE? NE YAPMAK ISTIYOR diye soruyorum size, sizce sonu ne olur :KK43:(

ARALIK 2006 idi... biz akrabaglara yatiliya gitmistik, orda bizim akrabaglarimizin akrabagsinin kizi vardi, onunla cok iyi arkadastim. bizi görmeye geldi.... ( biz cocukken onun abisiylede ip atlardik, yillar önce) ona sarildimm kapida, sarilirken uzun boylu yakisikli biri girdi. abisi.... (abi dedigimde 13 ay büyük ondan). bana o an birsey oldu... bi elektirik aldim... onunda $irin bi gülü$ü, hosgeldiniz dedi, ve bizim kuzenlerin yanina indi bodrum katindaydi odalari... neyse. babamda asagdaydi. ben asaga indim cay doldurmaya, kapiyi actigimda o nargile iciyordu, beni gördü, agzinda nargile, o saskin bakiyo ben saskin bakiyorum, nebilim sasirdim nargile iciyor diye, (_bilmiyorum neden :) )
güldü, bende güldüm, cayi koydum ciktim. (hic bir beklenti icinde degildim, aklimdada birsey yoktu, sadece bi elektiriklenme) neyse ben yukari ciktim, biyere gidecektik ayakkaplarimizi giyiyorduk, kardesime dedim, nargile iciyorduuuu :)) ay o da merdivenlerde degilmis miii anaciiim rezil olduum, duydu tabiii, gülerek yanimdan gecti wc ye, geri ciktiginda tabi ben saklandim ama fgülerek asaga indi yine, ne rezillik, kardesim dedi aptall napiyon :))) neysee dönme vakti gelmisti 3 gün ardindan sonra..
evdeyiz kendi evimizde.. ben netdeyim. bi radyom vardi, kizlarla chat yapiyorduk müzikle beraber dinleye dinleye. o kiz, arkadasim geldi. sohbet ediyoz felan, az wc gidiom bekle dedi. ok. sonra onun rumuzu ile biri yazdi, selaaam ben abisi, nasilsin.. (sasirdim tabi sevindim o yaziyor diyee) tanistik ettik felan filan derken msn verildiii... ocak da dogum günüm vardii baya bi iyi anlasiyordukk, ben gittikce hoslanmaya basladimmm. 31 ocak gece yazisiyorduk, ben onu webkamerada gördükce icim gidiyordu... en sonunda iletime SEN KARSINDAKINI GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN ODA SANA SEVGISINI SÖYLEMICEK KADAR GURURLUDUR yazdim. rumuzuma bakk, ben cikiyorum yaticam dedim ciktim.. :)) sms geldi... :)) bende seni s................ diye :) birazda saflik vardi tabi, ikimizinde ILK di, ilk askimdi... neyse öle öle derken biz beraber olduk 31 ocak...
tabi o 450 km uzaktaydi :KK43:((( netden iliskimizi sürdürdük... (kendisi bizimde coooooooook uzaktan akrabagamiz olur, anne baba tanisiyor, ama senede bir grsrz)
haziranda beni görmeye geldi o oncam km yolu. 6 saat kalabildi, ilk el tutusma, ilk duygular, ilk el terlemesi, kalp atisi, bas dönmesi hepsiiiiiii cok güzeldiiiiiii........ (anladimki ilk askin gibi olmuyor baskasinda o duygular)
cok mutluydumm okadar iyi anlasiyordukki, hic kavga etmezdikk. büyük bi hasretle kavusmustukk, annemde biliyordu onunla olan iliskimi, cok iyi biri kendisi, o yüzden kizmadi, ve uzakta diye, adim cikmaz diye, dikkatliyimdirde annemi üzmemeye calistim, neyse...

sonraaaaaaaaa............:KK43:( kendisi birden degisti, bunalima girdi depresyon gecirmisti, sivilce problemleri vardi saglik sorunu felan, birden degistiginde benden sogudu, ben aptallll üzerine gittim, motive vermedim, cahillik iste,.TR ye gitti temmuzda. orda babannesini kaybetti... büsbütün mahfolduu...... bana okadar soguktu ki.... 01.09.07 telefon geldi kendisi tr deydi o an... BEN ARTIK BIRSEY HISSETMIYORUM SANA KARSI dedi. beynimden vurulmusa döndüm........ beni yüregimden bicakladin diyerek kapattim teli.... yikilmistimmmm.......... 3 ayyy kendime gelemedim. ama kendisi o bosluga saplanip 1 hafta icinde biriyle cikmis, benim haberim yoktu ve ben halen onu geri kazanicam diye ugrasiodum, ama onun umurunda degildi........

o büyxük ask bir anda bozulduuu, (üzerine cok gittim elimden kacirdim belkide o beni kaybetti bilemiyorum siz söyleyin)

neyse ben ümidimi yitirdim ve gönlümü baskasina actim zar zooor.........
o da o kizla beraberdi ben de baskasiyla, alakamizi kesmistik... benim iliskim iyi yürümemisti 1 ay icinde bitmisti.... sonra yine o aklima gelirdi yine unuturdumm felan filan... unutmaya calisirdim yani...

subat 2009 da ayrilmis o kizdan, sohbet de ederdik arkadasca devam ederdik.
ben sorardim noldu o kizla diye oda sorardi...
sorardimm öpebildinmi o kiziii söyleeee diye....... onu yerden yere vurdummm, o depresyon yüzündennn hemen birine gönlünü actinn beni biraktinnn diye...... agzima geleni demistimmm........

o farkindaydiii hatasinin....... o kizz onun degerini bilmedi, yerden yere vurmus, halen meslegin yokkk diye. (meslek bulamadi halen) kizdan ayrilmis

onunla hic mutlu olmadimki ben dedi. 31 ocak 2008 de ben o gezdigimiz yere gittim, oturdugumuz yere gittim, ve oraya agliyarak bi gül biraktimmm haberin varmi senin dedi........ ben seni cok özlüyordum, yaptigim hatamin farkina varmak istiodum kendime gelemiyordum seni nasil biraktim diye..... orda oturdum kendime sordum naptin sen diye felan.... cok pisman, senin kiymetini bilemedim, seninle cokkkkkkkkk mutluydum sen harika bir kizsin felan,....... ben o kizi 1 sene dudagindan öpmedim dedi bana, inanamadim tabi, ama o cok dürüst biri güveniyorum ona, tabi beni ilgilendirmek, ama icinden geldiki dedi,,neyse bu önemli degil zaten dee........

pismanligini herdefasinda derdii... eski anilar konular acildiginda hep derdii.......

ekim ortasinda ORAYA GIDIYORUZZZ 2 senenin ardindannnn, yani onuuuu görücemmmm, 2 sene canli görmedimmm.........

3 gün önce konustukkk.... arkadasca gibiii hemde biraz aciliyo bana gibiii.... birseyler yapariz hep beraber felan....
ben ona beraber oldugumuzda bi gümüs bileklik hediye etmistim, ben bütün herseyi attigima ragmin o hicbirseyimi atmamis........ bilekligi halen takiyor
bunu hic cikarmadimki ben dedi....... kendimi kötü hissettigimde bununla konusurum hep diyo......

istersen karsina cikmam eger istemiyorsan der hep....... annemen cok cekiniyo, utaniyo yaptigi hatadan...... yüzü yok yani... beni cok üzdü biliyo bunu,

(eger meslek bulmus olsa hemen gelirdi teklifini ederdi ama cesareti yok böle bilemiyorum)

1 ay sonra ordayimmm, cok heycanliyim........ ESKI DUYGULAR TEKRAR ALEVLENECEKMI........... korkuyorum da bilmiyorum.......
meslegi yok diye BASLAMAM demem, hersey para degil elbet bulur. ama onun gibi iyi insan bulurmuyum bilmiyorum......... simdi bana deseniz, evlenirmiydin onunla diye, hic düsünmeden evet derdim, cünkü cok düsünceli cok yardimsever merhametli briidir.
iste cahillik depresyon derken birakti beni. sonra baskasina ümit verdim derken hic birlesemedik.......

o da cok heycanli beni görecegine.....
bana dediki, eger istanbulda is bulsam sende gelirmiydin dedi, bunu sorduguna göreee bu nedemek? yani meslegi olsa bana teklif eder gibime geldi... (biz almanyadayiz)
tr de is bulucam diye tutturdu, burda ümidi kalmamis, bilmiyorum,

iste böyle......... kamera aciyoruz. eski konulari konustugumuzda bakislarina dikkat ediyorum, icten icten bakiyo......... pismanlik görüyorum........ ama teklif etmeye yüzü yok iste meslegi yok diye cok takiyo kafasina......

daha genciz zaten o 21 ben 19...
ama ortada ilk ask var iste.. ve mükemmel biri karekter olarak.....

kafama takmiyim diyorumm, allah neyi uygun gördüyse o olsun diyorum,

KADERIM MISIN...................?

okuyanlara cok tsk ediyorum, ve hissettiklerinizi paylasirsaniz sevinirim.......

ya ilk askim benden 450 km uzakta, ve ben onu 2 sene canli görmedim, ve biz oraya gidiyoruz akrabagya, ve oda orda olcak ayni evdee, cünkü o da akrabaga bizim akrabaglarla.

beni seviyo halen biliyorum......
duygularim yeniden gelicekmi korkuyorum diyorum

ya bence oku yoksa tam yorum yapamazsin

güzel meslektaşım.. oluruna bırak. bırak bütün adımları o atsın. konunu çok duygulanarak okudum ki ben böle aşk hikayelerini genelde -itiraf ediyorum- "ıyy içim kıyıldı" diyerek okurdum.. seninki güzele benziyo sanki sonu.. ama bişey demek için erken, bırak ispatlasın sana sevgisini. dur ve izle derim..

güzel meslektaşım.. oluruna bırak. bırak bütün adımları o atsın. konunu çok duygulanarak okudum ki ben böle aşk hikayelerini genelde -itiraf ediyorum- "ıyy içim kıyıldı" diyerek okurdum.. seninki güzele benziyo sanki sonu.. ama bişey demek için erken, bırak ispatlasın sana sevgisini. dur ve izle derim..

mimari cizimciyimben abla, mimarim degilim:)

yorumun icin tsk ederim ve okudugun icin ayriyetten tsk ediyorummm
bende oluruna biraktim...
o benden cesaret bekliyor... adim bekliyor aslinda, cünkü cekinio yaptigi hatadan, yaklasamiyor bazen... kizacam diye korkuyor...

Bence gercekten sevseydi asla baskasina gidemezdi depresyon mepresyon bunlar laf. Hepsi bahane. Hosuna gitmeyebilir ama bu benim fikrim. Dikkatli ol derim senin sandigin kadar mükemmel biri olsaydi ASLA ve hic bir kosulda öyle birsey yapmazdi.

ya cahilligine veriyorum, o an gercekten cok klötü dönem geciriyordu. 15 kg vermisti, saglik problemleri vardi. boslugunu öyle doldurdu demekki.

bence oluruna bırak
o kadar geçen zamandan sonra hala gözlerinden aşkı okuyabiliyorsan ve ona güveniyorsan
bence bu iş olur =)

kusura bakmayın ben ortada sevgi göremedim galiba siz cok iyi niyetlisiniz ama ben olsam o adamla asla görüşmezdim depresyona girmişmiş bunlar hikaye insanlar kimleri kaybediyorlar ne sorunlar yasıyorlar kimse kimseyi terk etmiyor cahil dediğiniz adam şimdi 21 yasında

özetle başka kızla çıkmış senle yaşadıkları ona yetmemiş her şeyi bitirmiş sırf o kızla bitti diye senin de zaafiyetini bildiği için yok mutlu olmadım sen süpersin şöylesin böylesin yok gül bıraktım gittiğimiz yere bilmem ne sen bu hiyayeyi yuttum mu bence çok saçma ve ortada . bu kadar kör olamazsın aşktan mantığın çalışmıyor senin.adam başkasıyla gününü gün etmiş onla olmayınca soluğu yine senle almış.yakındır yine ben bir şey hissetmiyorum demesi.başkasını bulunca sen yine yedeğe.akıllı ol biraz.

özetle başka kızla çıkmış senle yaşadıkları ona yetmemiş her şeyi bitirmiş sırf o kızla bitti diye senin de zaafiyetini bildiği için yok mutlu olmadım sen süpersin şöylesin böylesin yok gül bıraktım gittiğimiz yere bilmem ne sen bu hiyayeyi yuttum mu bence çok saçma ve ortada . bu kadar kör olamazsın aşktan mantığın çalışmıyor senin.adam başkasıyla gününü gün etmiş onla olmayınca soluğu yine senle almış.yakındır yine ben bir şey hissetmiyorum demesi.başkasını bulunca sen yine yedeğe.akıllı ol biraz.

kaydirigubbakcemile5 ben uzun yazmak istemedim ama siz benim yazmak istediklerimi aynen yazmısınız

bukadar kati olmaya gerek yokki. ben asik felan degilim kii ben mi yanlis ifade ettim acaba?
o kötübiri degil, onu tanimadiginiz icin böle diosunuz.
ben oluruna biraktim illa da olsun demedimki.
neyse yinede tsk

bukadar kati olmaya gerek yokki. ben asik felan degilim kii ben mi yanlis ifade ettim acaba?
o kötübiri degil, onu tanimadiginiz icin böle diosunuz.
ben oluruna biraktim illa da olsun demedimki.
neyse yinede tsk

aşık değilsen bu işin sonunun ne olmasını bekliyor ya da ne umuyorsun ki.yani özetle bizden ne duymak istiyorsun.sana deli gibi aşık bu çocuk süper yapmış bir hata bir şans daha ver dememizi mi.kişiler konu açıyor istedikleri yorumları bulamayınca da yok öyle değil böyle bilmem ne.valla hayat sizin bizim de pek umrumuzda olmaz.

Seven insan boslugunu SEVDIGIYLE doldurur. Dahada SIKI sarilir sevdigine depresyona giren. Bu benim fikrim ve bugüne kadar kendimde ve etrafimda gördügüm de bu.

Harfi harfine katiliyorum. alkisalkisalkis

kendisini tanimadiginiz icin birsey demicem yorumlariniza
saygi duyuyorum.

canım senin beklediklerini burda yazan olmaz çünkü herkes gercekten düşündüğünü kendisine dogru geleni yazıyor bence sen bizim yazdıklarımızı begenmesende dikkate al yinede kimsenin sana garezi oldugundan böyle yazmıyor

ben sana bir şey söyleyeyim mi aylin.üni deki ilk aşkım yaptığı hataların bedeli olarak terkedildi.ve aradan tam 8 yıl geçti.onu tesadüfen gördüm.ve tabi ki çoktan unutmuş ve hayatıma kaldığım yerden devam etmiştim.bana ne kadar pişman olduğunu söyledi.bu pişmanlık böyle bir şeydir.insanın gözünden yüzünden her yerinden okunur.ben kendi sevgilimin ne kadar pişman olduğunu biliyorum ve seninkinin de aynı şekilde pişman olduğuna eminim.senin değerini anlamış bence.şimdi senin yapman gereken üstüne gitmeden ama tamamen katı da olmadan ondan adım beklemek.sen onu seviyosun ve o da seni ben bunu görüyorum.çok katı olma çok yumuşak da olma.anlatabiliyor muyum?tahminimce yüzyüze gelince sanki 2 yıl geçmemiş gibi olacak.yani öyle bir davranacaksın ki bunun 1 şans olduğunu ve bir daha verilmeyeceğini anlayacak.daha gençsiniz.meslek de edinir.evlilik için erken zaten.senin yerin ayrı olmasa sana dönmezdi.sevgili bulmak çok mu zor sanki.20 kişi bulurdu yine sana dönmezdi.ama dönmüş.bu şansı ver bence.gelişmelerden beni mutlaka haberdar etmelisin ekim gezisi nasıl son bulacak beni merak bastı şimdiden:) arkası ekimdesırnaşık şey

X