Sizce ne yapmalıyım? empati kurun lütfen.

Bence boyle birsey yapmaya kimse cesaret edemez gibi geliyor. Kan pihtisi neden gelsin ki bakire degilseniz? Bence kuruntu yapmissiniz. Cok aklinizda kalsiysa savciliga basvurun goruntuyu izleyin

Hastaneyi arayın başka bir hasta gibi , olduğunuz ameliyatı sorun ve ameliyat yapılırken sonda takılıp takilmadigini.

Gaz olayı normal.

Kan idrar yerinden de gelmis olabilir. Cunku anestezi verdikten sonra sondaj takiyorlar. O tahrik etmis olabilir bilemiyorum...

Bana fazla takıntı gibi geldi.
Bilemedim hep böylemisiniz.
Bi tanıdığım böyle hayat çok zor sürekli her şeyden şüphe ederek.
Geçmiş olsun.

Ameliyathane de kimse öyle bişeye cesaret edemez odalarda hiçbir zaman tek kalinamaz çünkü bu bir ekip işi siz odadaylen ameliyat seti sayılır iki hemşire de orada olur, uyanma için anestezi teknikeri, anestezi doktor girip çıkar. Personel sedye için bekler yani öyle bişey imkansıza yakın diyebilirim

Ben cinsel iliski yaşadığımda ertesi gün bile vajinam sızlar dokunamam, ki kuru bir şekilde iliskiye girmememe rağmen.

O zaman hiç haberim yokken orami burami kurcalamislar.ne diyeyim yani ayıp ama yapacak bir şey yok
Ayip derken? Uyurken nasil haberiniz olacak herkes standart operasyon proseduru yazmis zaten. Vallahi ben saglik personeline cok üzülüyorum ya. Yapmalari gerekeni yapsalar suclular yapmasalar suclu.

Önyargılı yaklaşık saçma sapan yorumlar yapanlara teker teker yazmayacağım ve tekrar diyorum.ben sadece suphelendim.bir seyden emin olsam zaten savcılığa gider burda yazmazdim.hem siz nereden biliyorsunuz o an o ameliyathanenin ortamını? çalışanları hastaları azarlayan bir hastane diyorum.doktor azarlayarak cevap verdi her dediğime.üstüne üstlük sadece doktor değil hemşiresi ve personeli bile azarlar gibi konuşuyor ve davranıyor.ben ilk beni ameliyatta indiren personel kadına sordum şüphemi.kadin şaşırdı ve kız mısın diye bir soru sordu.ne haddine de bana bunu soruyor?sonra birbirlerinden haberleri bile yokmuş ki bilmiyorum ama olmaz olsa anlardın bence dedi.yani beni orda yalnız mı bıraktılar bunu bile anlayamadım.doktora gidip sorunca ne sondadan ne de başka bir şeyden bahsetti.sadece stres kanama yapabilir dedi.hemsireler üzerimde dedikodu yapan tipler.evet kötü bir yerde yaptım çünkü fiyati uygundu.calisanlarin birbirlerinden haberi bile yok.gidip sorunca mantıklı bir cevap bile alamadım.ve kimseyi zor durumda bırakmadım.ama yine de içim rahat etmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…