Sizce nişan atmalı mıyım lutfen fikir verin

Şöyle yaparsan gelecek tablonu görüp karar verebilirsin. Öhööm anlatıyorum.

Alışverişlerde ucuza elini atmayacaksın. Hayat standartın neyse oradan devam. Eger sana derse biliyorsun aileme destek oluyorum alamayız, bingo, o tablo değişmez, çıkar ver yüzüğü... ama yok baktın seni eksik bırakmıyor, ayrılma.

Bence işe girip sana destek olurum imajını vermek de doğru değil. Tabi ki evlerimize desteğiz yanlış anlaşılmasın ama sen baştan alıştırma yoksa o para hep kp evine akar...

Tek cocuk degil abiside var ama abisinden hicbir sey istemiyolar. Onun cocugunun dogumunda hastane cikisina varana kadar nisanlima aldirdi annesi. Ustelik abisi gayet iyi kazaniyor karisi calismiyo ama hicbir seylerini eksik etmiyo.

Daha evlenmemişsiniz ve evlenince ödemeyeceğini zaten söylemiş. Siz şuan ailenize yardım ediyo olsanız gayet normal bence. Tabiki destek olacak. Varsayımlarla ayrılmayı düşünmeniz çok garip geldi bana açıkcası.

Benim babamda akrabaları istediğinde hemen para veren birisi .Babamdan çok para koparırlar. Senelerce etmediğimiz idare kalmadı , bütün isteklerimizden eksik kaldık . Maddi durumumuz kötüydü . Annem biraz söylenince ayakkabım yok idare etmekten . Onca senenin ödülü "ALSAYDIN, ALMA DİYEN Mİ OLDU"

Ayrıl gitsin
Nisanlinin ailesi tam yiyici takimmis
Oğlu evlenirken ucuz semtte oturamam diye keyfinden vazgeçmeyen kayinvalide

Bilmem kac yasina gelmis hala kirada oturup onu da ödemeyen içki alemi yapan kayinbaba
Adam olmaz bunlar sürekli senin çalışmani isteyecekler oğullarından da para isteyecekler sen gönderilmesini istemesen kötü gelin olacan esinle problem yaşayacaksın tepki olarak senin ailene kötü davranilacak
Hiç bosa heba etme kendini

Ailesi gerçekten kötü ve garibansa bakacak elbette ailesine ama anne baba sağlıklı ise emekli maaşları varsa o durum başka. ona rağmen halen ailesine para ödeyecekse madem sizde işten ayrılın evinizin hanımı olun..

Aynı durum da ben zaten çalışmam niye çalışayım ki..

Yarınını düşünmeyen, özellikle yeni bir hayat kurmaya çalışan çocuklarına içinde bulundukları durum ne olursa olsun ya bizim de bir yardımımız dokunmadı diye hayıflanmayan, yapsınlar durumumuz yok onlar iki kişi çalışıyor, her koyun kendi bacağından asılır diyen ailelere karşı hayat felsefem acıma acınacak hale gelirsin.

parasız evlılilık olmuyor malesef. düğünğde size ödetırcekler kesin. anca borc ödersin ömür boyu ayrıl madem kira vermektende vazgecmıyor. işlderde veriri o kirayi merak etme şimdi öyle diyor sana

at

aynen bende aynısını düşündüm. sonuc aynı evde bulurlar kendilerini konu sahibinin maaşıda güme gidecek

uzak dur at nişanı

+1 daha evlenirken yardım etmeyi geçtim kendi başına ev tutup yasayamiyorlar hic geleceği düşünmeyip ani yaşayıp evlatlarına borç harctan baska bir şey bırakmayan insanlara niye aciyalim

Parası olmamak durumu iyi olmamak ayri böyle har vurup harman savurup evlenecek oğluna hala kira odetip lux yaşamak ayrı

Ailesine bakmak zorundaysa evlenmesin net. Böyle düşünen insanlara ifrit oluyorum. Kızı mutsuz etmeye ne hakkın var. Ailene yardım et ama parada biriktir bu arada. Ama yok olurmu öyle. Kız tarafı yapar herseyi yada kredi çekilir oh mis.Konu sahibi nişanlınla evlenice ne değişecek bunca yıl çalışmayan insanlar bu durumda evlilik arifesinde bile çalışmıyorsa siz evlenince hiç çalışmazlar. Ve siz karı koca akıllarınca çift maaşlısınızya takır takır kiralarını ödemeye devam edersiniz hatta başka masraflarda cabası. Bence ayrılın hersey o kadar belliki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…