Sizce normal bir çift değil miyiz?çok bireyseliz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
neye dayanarak kıskançlık diyorsunuz mesela? siz bu evlilikte sahiden başkalarının kıskanacağı ne görüyorsunuz, söyleyin biz de bilelim.
adam karısıyla bir akşam yemeği bile yemiyor. senede bir kere yıllık izni var onu da karısıyla geçirmek yerine erkek erkeğe oyun turnuvası yapmayı tercih ediyor. akşamları arkadaşlarıyla sabahlıyor, arayıp geç gelicem deme zahmetine bile girmiyor.

konu sahibi de kocasıyla tatile gitmek yerine maşallah herkesle gitmiş tatile, kendisi tatildeyken adam evde hasta olmuş hatta hastaneye gitmiş konu sahibinin haberi bile olmamış. adam sabaha kadar dışarıda geziyor, acaba keyfi yerinde mi diye merak edip bi aramak yerine poposunu dönüp uyumayı tercih ediyor. bunlar birbirleriyle beraber yürüyüşe bile çıkmıyorlar. tüm bunlara ek olarak ikisi de birbirinden çocuk falan istemiyor. sizce bu kıskanılacak bir evlilik mi?

Bir de sürekli dışardan yemek söyleyen, evini temizlemeyen, kocasına temizlik yaptıran bir üye vardı, onda da başlamıştı kıskanıyorsunuz diye 😅 Kıskanç yaftası yemeden yorum yapamayacak mıyız anlamadım ki

Dalga geçici yorumlar çok çirkin, dalga geçenler kendi kötü karakterlerini veya kıskançlıklarıni veya onaylanma ihtiyaçlarını yansitmislar, konu sahibi olgunlukla güzel bir üslupla cevap vermiş...ama konu sahibi çok cevap vermeye uğraşma derim çünkü karşıdaki insanlar düzgün seviyede konuşulacak tipler değil anlaşılan..bu yüzden boşver ..

Konuya yorumum ise herkes nasıl mutluysa huzurluysa öyle yaşasın ...birde çocuk harika bir şey çok genç değilseniz çocuk sahibi olmayı ertelemeyin bence ...

Tam olarak neresini kıskanıyoruz bu ilişkinin biri söylese de aydınlansak?
kötü karakter derken? biz soru sahibinin hayatını da kötülemedik bu arada. soru sahibinin normal ilişki iyi ilişki budur demesine hayır bu normal ilişki değildir dedik. ha normal bir ilişkinin kuralları var mı yok. ama bunun doğru bir ilişki olmadığı bariz üzgünüm.

Dalga geçici yorumlar çok çirkin, dalga geçenler kendi kötü karakterlerini veya kıskançlıklarıni veya onaylanma ihtiyaçlarını yansitmislar, konu sahibi olgunlukla güzel bir üslupla cevap vermiş...ama konu sahibi çok cevap vermeye uğraşma derim çünkü karşıdaki insanlar düzgün seviyede konuşulacak tipler değil anlaşılan..bu yüzden boşver ..

Konuya yorumum ise herkes nasıl mutluysa huzurluysa öyle yaşasın ...birde çocuk harika bir şey çok genç değilseniz çocuk sahibi olmayı ertelemeyin bence ...
Oofff nesi kıskanılacak Allah aşkına. Sayfalardır aynı şeyleri yazıyoruz. Ortada evlilik namına bir şey yok. En azından benim için. Nesini kıskanabilirim mesela nikahlı ev arkadaşlığının?

Siz insanlarin kotu karakterli, kiskanc ve onaylanmaya ihtiyaci oldugunu nereden bildiniz ki? Bu konuda uzman ya da bilirkisi misiniz?

Son olarak seviyeden bahsetmissiniz ki sizin gibi seviyeli bir insan cocuk dusunmuyoruz yazan birine cocuk harika, genc degilseniz cocuk sahibi olmayi ertelemeyin diye eklemis. Seviye su an oturmus agliyor, cunku seviye seviye olali boyle bir seviye gormedi.

Bazilarinin ciddi olarak dusunebilme ve okudugunu anlama sorunu var siz buna guzel bir orneksiniz.

Merhaba,
Eşimle huzurlu, stabil, sorunsuz ve mutlu bir evliliğimiz var. 6 yıl mesafe ilişkisi sonrası yaklaşık 2 yıldır evliyiz. Biz çok mutlu ve hiç tartismasiz yasamamiza rağmen çevremdeki herkesten negatif yorum-elestiri alıyoruz. Sizce bizim değişmemiz gerekir mi? Normal değil miyiz? Bir şeyler eksik mi, bir şeyleri mi kaçırıyoruz?
Sorun şu ki, biz çok bireysel yaşayan bir çiftiz ve böyle çok mutluyuz. Örnekler: mesela akşam yemeğinde ben bir şey dinlemekten yavaş yavaş yemekten hoşlanıyorum, eşim hızlı ve çalışırken ya da bir şeyler izlerken bu sebeple çoğunlukla ayrı yemek yiyoruz. Uyuma ve uyanma saatlerimiz farklı, bu sebeple ikimiz de evden çalışmamıza rağmen farklı saatlerde kahvaltı yapıyoruz ya da yatağa gidiyoruz. Tabi günaydın iyi geceler sarilmalarimiz var :) evden çalışsak bile kahve molalarimiz vb farklı.
Tek tatile gitmekten hoşlanıyorum Ben, sanat tarih seviyorum bu sebeple bu tarz yerlere yalnız ya da arkadaşlarımla ailemle gidiyorum. Eşim bilgisayar oyunlarını çok seviyor, tatilde bekar arkadaşlarıyla villa vb kiralayıp sabaha kadar oyun oynuyorlar turnavalar düzenliyorlar, ben tabi ki katılmıyorum :) bana komik de geliyor kocaman adamların saatlerce oyun oynaması :) teknolojik gelişmelerle ilgili bu konferansları fuarları takip eder farklı şehirde ülkede olsa bile katılır, benim ilgimi cekmedigi için gitmem :) müzik tarzlarimiz farklı, o yüzden yalnız gittigimiz konserler çok oluyor. Ben tiyatro severim o sinema, ortak çok nadir gideriz. Benim misafirlerim geldiğinde o zaman geçirmek istemezse nazik bir bahaneyle evden gider, hatta ona dışarıda zaman geçireceği keyifli aktiviteleri ben bulurum. Aynı şekilde geçen hafta onun bir arkadaşı geldi, ben bir saat falan sohbet edip alışverişe çıktım... Buna benzer binlerce örnek verebilirim. Evde sorumluluklarimiz net bellidir, bu sorumlulukları asla aksatmayiz, is bölümümüz %50-50.
İkimiz de iyi maaşlarda çalışıyoruz, hem ortak hesabımız var ev giderleri tatil birikim vb için. Hem de tutarı keyfimize göre degismekle birlikte bireysel hesaplarımız var, ona asla parasını sormam o da bana sormaz. Ben ailemi sık ziyarete giderim canı aile ortamı isterse gelir, istemezse asla ısrar etmem o da bana aynı şekilde. Gece kız kıza ya da erkek erkeğe çıkarız/çıkarlar kimse o gece nerdesin bile yazmaz bazen sabahladigimiz bile olur. Birbirimizden tatlı söz güler yüzden başka hiçbir beklentimiz yok. Eşim olsa bile benim hoslandigim ama onun çok ilgilenmediği konularda ona ısrar etme hatta davet etme haddini kendimde bulmuyorum. O da benim sınırlarıma çok saygılı, geçen haftalarda mesela yıllık iznimin %70'ini onun olmadığı bi seyahatte çok da tanımadığı insanlarla geçirdim. ben yokken evde hasta olmuştu, keyfim bozulmasın diye bana söylememiş bile.
Her konuda çok özgür hissediyoruz ve gül gibi geçiniyoruz, ama çevremden sürekli eleştiri alıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
Son olarak, duygusal anlamda da çok yoğun hislerimiz var, aşık olarak evlendik hala da öyleyiz. Bazen saatlerce sarmaş dolaş oluruz göz göze oluruz, dizi izleriz, spor yaparız, .... Bazen saatlerce yalnız zaman geçiririz. Onu çok derin çok farklı seviyorum, aşığım. O da aynı şekilde.
Hem çok farklıyız, hem de başka çok ortak yönümüz var. Sizce biz diğer çiftlerin bildiği/hissettiği bir şeyleri kaçırıyor muyuz? Cevrenizde var mı bizim gibisi?
Konuyu ilk okuduğumda sizin tercihiniz diye düşünmüştüm. Hala da öyle düşünüyoeum ama merak ettiğim bir kaç şey var:
1. Evde yemekleri kim yapıyor? Herkes ne yiyecekse onu mu pişiriyor? Aynı şekilde kendi sofrasını kendi kaldırıp, bulaşıklarını da kendi mi yıkıyor?
2. Birbirinizin yemek saatlerinde mutfakta karşılaşınca selamlaşıyor musunuz? Öyle bir anlattınız ki, o yemek yerken siz hiç onu görmüyorsunuz, o da siz yerken azıcık yanınızda bekleyemiyor diye anladım ben.
3. Eşinizin oyun oynamadığı, sizin de müze gezmediğiniz, sıradan bir tatile beraber niye çıkmıyorsunuz?
4. Uyku saatleriniz nasıl? Yatağa beraber mi giriyorsunuz, yataklarınız ayrı mı?

Bunları cidden merak ediyorum. Mesela bizim de eşimle yemek saatlerimiz ayrı. Çünkü o geç geliyor, o geldiğinde ben birşeyler yemiş oluyorum, aç olmuyorum. Ama onunla sofraya oturuyorum, sohbet ediyoruz.

Bizim de tatil anlayışımız farklı, ama ayrı gitmiyoruz. Bazen onun istediği, bazen benim istediğim şekilde oluyor.

Mesela kahve içeceğimde mutlaka ona soruyorum, o istemezse bile yanında içiyorum.

Günaydın ve iyi geceler sarılmalarımız var demişsiniz. Bu bana görev gibi geldi. Sürekli sarılırız biz çünkü.

En nihayetinde yaşam sizin, kimse de karışamaz. Ama eşim sabaha kadar gelmese çatlarım ben 10 kere mesaj atarım.

Bekar olup, evlenince free takılmak isteyen arkadaşlara da şunu diyeyim, bekarken ben de sizin gibi düşünürdüm. Hatta kocamla farklı odalarda yatarız diye bile düşünürdüm. Biriyle hayatı paylaşma fikri bana çok uzak gelirdi. Ama evlenince hiç de öyle olmuyormuş. Herkesin kafasına göre takıldığı evlilik modeli pek de gerçek değil yani.

Şahsen konunun sosyal araştırma tarzı olduğunu veya meraktan nabız yoklayan bir konu olduğunu düşünüyorum.

Gerçekse bile ben de ortada bir evlilik göremiyorum. En basitinden akşam sofrada oturup adamakıllı yemek yemek, 2 kelam etmek benim için çok önemli. Sizde birlikte bir yere gitme yok, beraber tatile gitme yok, beraber yemek yeme bile yok eee ortada birlikte geçirilen hiçbir zaman yok. Zaman geçirmek istemediği, sürekli ayrı durmak istediği biriyle evlenmek gerçekten acıklı :KK51:Aynı sofrada oturup 2 laf edemediğim adamla niye evleneyim, tatile niye yalnzı gideyim :KK51:Hiçbir ortak noktanız yok, ortada zaten bir aile birliği yok herkes kendine göre bir yerlerde takılıyor. Ortada bir evlilik yok.

Bu kadar sayfa hiç yorum yazmadım çünkü hiiiç inanmıyorum bu hikayenin gerçekliğine. Ya geldi fantazilerini anlatıyor aslında evli bile değil, ya da kocasının/sevgilisinin umrunde değil evin içinde ve kocası Gerçekten bu yazdığı hayatı yaşıyo kendi de evde mutsuzluktan kırılırken burada normal mi diye fikir almak için sanki kendi de olaya eşlik ediyormuş gibi anlatıyo.

Bence konu sahibi eksici bir erkek

Bence konu sahibi eksici bir erkek
Kesinlikle. Gece 4te yatmış. Evden çalışsa da çalışan bir insan gece dörtte mi yatar? Bir erkek rüyalarını anlatıyor. Rüyası da erkek erkeğe oyun turnuvası villada. Büyüdüğünde değişir elbet o zama özgürlük ve bireysellik gerçekte ne demek anlar. Çiftlerin birbirine saygı duyduğu, bireyselliğe önem veren ilişki gerçekte nedir anlar. Nicki bile bınun ispatı Özgür willy den willy 🤣🤣

Kesinlikle. Gece 4te yatmış. Evden çalışsa da çalışan bir insan gece dörtte mi yatar? Bir erkek rüyalarını anlatıyor. Rüyası da erkek erkeğe oyun turnuvası villada. Büyüdüğünde değişir elbet o zama özgürlük ve bireysellik gerçekte ne demek anlar. Çiftlerin birbirine saygı duyduğu, bireyselliğe önem veren ilişki gerçekte nedir anlar. Nicki bile bınun ispatı Özgür willy den willy 🤣🤣

Anne babamin calişma saatleri denk degildi. Çoğu zaman calişma saatlerimiz, veya benim okul saatim veya uyanma saatim denk gelmezdi. Cidden ailecek masa başinda kahvalti yapmak, akşam yemeginde herkesin masaya oturup yedigi sohbet ettiği anlar o kadar nadir ki hatta oldu mu olmadi mi hatirlamakta güçlük çekiyorum.
Ha bu öyle beni cok yaralayan bir durum olmadi oyle gördüm aliştim. Yani haftasonlari bile birlikte vakit gecirmiyorduk pek. Anne, babam ve ben herkes ayri yerde oluyordu bazen kim nerede bilmiyorduk. 😂😂😂
Ararlarsa ogrenirlerdi.

Ben de yeni evlendigimde bazen yalniz kalma ihtiyaci hissediyordum eşimden uzaklaşiyordum başka odaya gidiyordum devamli😂 evde biriyle fazla sure gecirmeye alisik degilmişim. (Tek cocugum bi de) Eşim uzaklaşmama şasiriyormuş ama bir şey de soylemiyordu.

Zamanla eşimin varliğina o kadar alıştım ki şimdi eşim olmadan canım sıkılmaya başliyor. Yemekleri birlikte yemeye de dikkat ederiz hep, seviyoruz bunu ve bir çok şeyi birlikte yapmayi. Bu doğal gelişen bir şey.
Ayni evde o kadar daginik ve ayri yaşayanin da yok ayri takiliriz ben onun anlattiklarini dinlemeyi seviyorum romantzmi güzellemesine de inanmam. Oyle çok sevgi dolu, aşkla sıkı bir bağ olmuyor o yaşam tarzinda. Sandiklari gibi havali bir şey degil.

Son düzenleme:
Merhaba,
Eşimle huzurlu, stabil, sorunsuz ve mutlu bir evliliğimiz var. 6 yıl mesafe ilişkisi sonrası yaklaşık 2 yıldır evliyiz. Biz çok mutlu ve hiç tartismasiz yasamamiza rağmen çevremdeki herkesten negatif yorum-elestiri alıyoruz. Sizce bizim değişmemiz gerekir mi? Normal değil miyiz? Bir şeyler eksik mi, bir şeyleri mi kaçırıyoruz?
Sorun şu ki, biz çok bireysel yaşayan bir çiftiz ve böyle çok mutluyuz. Örnekler: mesela akşam yemeğinde ben bir şey dinlemekten yavaş yavaş yemekten hoşlanıyorum, eşim hızlı ve çalışırken ya da bir şeyler izlerken bu sebeple çoğunlukla ayrı yemek yiyoruz. Uyuma ve uyanma saatlerimiz farklı, bu sebeple ikimiz de evden çalışmamıza rağmen farklı saatlerde kahvaltı yapıyoruz ya da yatağa gidiyoruz. Tabi günaydın iyi geceler sarilmalarimiz var :) evden çalışsak bile kahve molalarimiz vb farklı.
Tek tatile gitmekten hoşlanıyorum Ben, sanat tarih seviyorum bu sebeple bu tarz yerlere yalnız ya da arkadaşlarımla ailemle gidiyorum. Eşim bilgisayar oyunlarını çok seviyor, tatilde bekar arkadaşlarıyla villa vb kiralayıp sabaha kadar oyun oynuyorlar turnavalar düzenliyorlar, ben tabi ki katılmıyorum :) bana komik de geliyor kocaman adamların saatlerce oyun oynaması :) teknolojik gelişmelerle ilgili bu konferansları fuarları takip eder farklı şehirde ülkede olsa bile katılır, benim ilgimi cekmedigi için gitmem :) müzik tarzlarimiz farklı, o yüzden yalnız gittigimiz konserler çok oluyor. Ben tiyatro severim o sinema, ortak çok nadir gideriz. Benim misafirlerim geldiğinde o zaman geçirmek istemezse nazik bir bahaneyle evden gider, hatta ona dışarıda zaman geçireceği keyifli aktiviteleri ben bulurum. Aynı şekilde geçen hafta onun bir arkadaşı geldi, ben bir saat falan sohbet edip alışverişe çıktım... Buna benzer binlerce örnek verebilirim. Evde sorumluluklarimiz net bellidir, bu sorumlulukları asla aksatmayiz, is bölümümüz %50-50.
İkimiz de iyi maaşlarda çalışıyoruz, hem ortak hesabımız var ev giderleri tatil birikim vb için. Hem de tutarı keyfimize göre degismekle birlikte bireysel hesaplarımız var, ona asla parasını sormam o da bana sormaz. Ben ailemi sık ziyarete giderim canı aile ortamı isterse gelir, istemezse asla ısrar etmem o da bana aynı şekilde. Gece kız kıza ya da erkek erkeğe çıkarız/çıkarlar kimse o gece nerdesin bile yazmaz bazen sabahladigimiz bile olur. Birbirimizden tatlı söz güler yüzden başka hiçbir beklentimiz yok. Eşim olsa bile benim hoslandigim ama onun çok ilgilenmediği konularda ona ısrar etme hatta davet etme haddini kendimde bulmuyorum. O da benim sınırlarıma çok saygılı, geçen haftalarda mesela yıllık iznimin %70'ini onun olmadığı bi seyahatte çok da tanımadığı insanlarla geçirdim. ben yokken evde hasta olmuştu, keyfim bozulmasın diye bana söylememiş bile.
Her konuda çok özgür hissediyoruz ve gül gibi geçiniyoruz, ama çevremden sürekli eleştiri alıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
Son olarak, duygusal anlamda da çok yoğun hislerimiz var, aşık olarak evlendik hala da öyleyiz. Bazen saatlerce sarmaş dolaş oluruz göz göze oluruz, dizi izleriz, spor yaparız, .... Bazen saatlerce yalnız zaman geçiririz. Onu çok derin çok farklı seviyorum, aşığım. O da aynı şekilde.
Hem çok farklıyız, hem de başka çok ortak yönümüz var. Sizce biz diğer çiftlerin bildiği/hissettiği bir şeyleri kaçırıyor muyuz? Cevrenizde var mı bizim gibisi?
Siz rahatsız değilseniz elalemin ne dediğinin ne önemi var ki? Her ilişkinin dinamiği farklıdır, bence sizinki de gayet sağlıklı görünüyor. Bence çok hoş faklı zevklerinize saygı gösterip birbirinize alan tanımanız

Merhaba,
Kulaklarınızı tıkayın ama sımsıkı tıkayın ve hayatınızın tadını çıkarmaya devam edin. Siz nasıl mutluysanız doğru olan odur. Kulaklarınızı tıkamazsanız bir Süre sonra laflardan etkilenmeye başlayabilirsiniz. Mutluluğunuz, huzurunız daim olsun 🌸

Konu sahibi eşiyle iyi kazandıklarını belirtmiş. Bu tarz bir evlilik modeli zaten sadece paranın çokluğunda sürdürülebilir. Kısıtlı bir bütçeleri olsaydı bunu yapamazlardı.
İlerde yaşanacak maddi bir sıkıntıda( iş değişimi ya da borçlanma gibi) ilişki anlamında ciddi sorunlar yaşarlar. Parası az olan insan öyle sürekli dışarda başkalarıyla aktiviteye, sürekli tatile bütçe ayıramaz. Evde baş başa kalmaya mecbur kaldıkları anda evlilikte ciddi bir kaos oluşacaktır. Çünkü ya arkadaşlarla vakit geçirmek, ya da eşle olmak tercih edilmek durumunda. Ki konudaki çift birlikte bir şeyler yapma konusunda oldukça zayıf.

Aslında bu konu benim için kapandığı için yanıtlamıyordum ama görüyorum ki bazı arkadaşlarımız hala konuyla çok ilgileniyor. Hayretle okuyorum, ergen erkek olduğum, fake hikayeler, hayal alemi, sosyal araştırma.... neler neler :)
Arkadaşlar, sizin hayatlarınızdan çevrenizden bakış açınızdan farklı şeyler de var, dünya o kadar değil. Yazdıklarım tamamen hayatım, hissettiklerim ve düşüncelerim, buna sizi inandırma gibi bir gayrete girmeyeceğim. İsterseniz daha fazla tez üretebilirsiniz. :) Ben benden farklı düşünen, mutlu olduğum ilişkiye bu ilişki değil diyen herkese dahi saygı duyuyorum sizin düşünceniz bu diyorken, siz neden aynı şeyi yapamıyorsunuz? Anladım size göre normal değil ve tekrar anladım ki normal kişiye göre değişiyor ben normal mi diye sorgulamayı bıraktım bence siz de bırakın. :) Ah bir de benim neden çok geç uyuduğumu merak eden birisi olmuş, birkaç gündür uyku sorunu yaşıyorum, kullandığım ilacın yan etkisi uyuyamıyorum :) merakını gidermiş ol :)

Bunun yanında ilişkimdeki baska detayları merak eden kullanıcılar olmuş, gerçekten size bir şey katacaksa cevaplayayım? ama bana bir şey katmayacak.
Son olarak benim yazmadığım birçok şey yaşanıyor gibi davranılmış bunu da anlayamadım. Sözlü iletişim olsa yanlış anlaşılma olabilir diyeceğim ama her şey yazılı :) örnek, eşimle doğa yürüyüşleri yapıyoruz bazen kampta kalıyoruz yazmısım, eşi bununla yürüyüşe bile gitmiyor yazmışlar :)) Bir de bu kıskanan birileri gerçekten varsa aynı şeyleri tercih edebilir, eğer yoksa da ki ben olmadığını düşünüyorum, buna alınmanıza gerek yok değil mi? :)
Güzel yorumlara da teşekkür edeyim, burada yeni üyeyim ilk paylaşımımdı, buranın profilini farklı yorumlayacakken sizler bana iyi geldiniz, daha çok şey sorarım ben size :)

Konu sahibi eşiyle iyi kazandıklarını belirtmiş. Bu tarz bir evlilik modeli zaten sadece paranın çokluğunda sürdürülebilir. Kısıtlı bir bütçeleri olsaydı bunu yapamazlardı.
İlerde yaşanacak maddi bir sıkıntıda( iş değişimi ya da borçlanma gibi) ilişki anlamında ciddi sorunlar yaşarlar. Parası az olan insan öyle sürekli dışarda başkalarıyla aktiviteye, sürekli tatile bütçe ayıramaz. Evde baş başa kalmaya mecbur kaldıkları anda evlilikte ciddi bir kaos oluşacaktır. Çünkü ya arkadaşlarla vakit geçirmek, ya da eşle olmak tercih edilmek durumunda. Ki konudaki çift birlikte bir şeyler yapma konusunda oldukça zayıf.
Yorumunuza hak veriyorum. Maddi sıkıntılar hayatımızdaki birçok diğer detayın önüne geçiyor, maddi bir sıkıntımız olsaydı büyük ihtimal bunlar normal mi diye düşünmezdim. Çok şükür hiçbir sıkıntımız yok, gelecekte de olmaz insallah.
Birlikte yaptığımız şeyler de var daha önce de yazdım ama belki de zayıftır gerçekten, geliştiririz ilerde belki :) teşekkürler yorumunuz için.

Çok teşekkürler yorumunuz için. Beni iyi anladığınızı düşünüyorum, çok sevindim :) inanın bu kadar yorum geleceğini tahmin etmedim. Hem herkese cevap vereyim zahmet etmiş yazmışlar dedim, konu hem dağıldı hem de kimseye faydası yok konusmanın :) cevap vermeyip konuyu kapattıktan sonra daha da saldırgan yorumlar geldi anlayamadım :) bu mecra da böyle bir yer demek ki, çok yeniyim :) çocuk konusunda tavsiyenizi düşüneceğim, teşekkür ederim.

Aslında bu konu benim için kapandığı için yanıtlamıyordum ama görüyorum ki bazı arkadaşlarımız hala konuyla çok ilgileniyor. Hayretle okuyorum, ergen erkek olduğum, fake hikayeler, hayal alemi, sosyal araştırma.... neler neler :)
Arkadaşlar, sizin hayatlarınızdan çevrenizden bakış açınızdan farklı şeyler de var, dünya o kadar değil. Yazdıklarım tamamen hayatım, hissettiklerim ve düşüncelerim, buna sizi inandırma gibi bir gayrete girmeyeceğim. İsterseniz daha fazla tez üretebilirsiniz. :) Ben benden farklı düşünen, mutlu olduğum ilişkiye bu ilişki değil diyen herkese dahi saygı duyuyorum sizin düşünceniz bu diyorken, siz neden aynı şeyi yapamıyorsunuz? Anladım size göre normal değil ve tekrar anladım ki normal kişiye göre değişiyor ben normal mi diye sorgulamayı bıraktım bence siz de bırakın. :) Ah bir de benim neden çok geç uyuduğumu merak eden birisi olmuş, birkaç gündür uyku sorunu yaşıyorum, kullandığım ilacın yan etkisi uyuyamıyorum :) merakını gidermiş ol :)

Bunun yanında ilişkimdeki baska detayları merak eden kullanıcılar olmuş, gerçekten size bir şey katacaksa cevaplayayım? ama bana bir şey katmayacak.
Son olarak benim yazmadığım birçok şey yaşanıyor gibi davranılmış bunu da anlayamadım. Sözlü iletişim olsa yanlış anlaşılma olabilir diyeceğim ama her şey yazılı :) örnek, eşimle doğa yürüyüşleri yapıyoruz bazen kampta kalıyoruz yazmısım, eşi bununla yürüyüşe bile gitmiyor yazmışlar :)) Bir de bu kıskanan birileri gerçekten varsa aynı şeyleri tercih edebilir, eğer yoksa da ki ben olmadığını düşünüyorum, buna alınmanıza gerek yok değil mi? :)
Güzel yorumlara da teşekkür edeyim, burada yeni üyeyim ilk paylaşımımdı, buranın profilini farklı yorumlayacakken sizler bana iyi geldiniz, daha çok şey sorarım ben size :)

Mune Konum kapansin yazarsaniz konunuzu kapatirlar ve yorum gelmez boylece.
Bi yerden sonra gelen yorumlar aslinda kendi aramizdaki sohbetlerimiz gibi oluyor. 😂 Sizi bir şeylere ikna etme amacli degil yani.

Kimse sallamadığı ve sallanmadığı bir evlilik istemez. Ancak karşındaki insandan hoşlanmıyor olman lazım böylesi bir hayat için. Yalnız hissetmek için evlenecek değiliz, bana sadece duygu özaslan’ın sunny side up yapmacıklığı gibi geldi bu konu. :)
Sevgili louder. Kıskançlığını ve kadın düşmanlığını başka konularda kusarsan sevinirim. Yeter artık :63:

Teşekkürler ama bu seçeneği bulamadım, konuyu kapatmayı tercih ederim ama nasıl yapacağımı bulamadım. Acaba her üye-yeni üyelere de açık bir seçenek mi bu? biraz daha kurcalıyorum şimdi :) çok yeniyim burada.
Mune Konum kapansin yazarsaniz konunuzu kapatirlar ve yorum gelmez boylece.
Bi yerden sonra gelen yorumlar aslinda kendi aramizdaki sohbetlerimiz gibi oluyor. 😂 Sizi bir şeylere ikna etme amacli degil yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X