Gebeliğe Hazırlık Sizce 🤰🏻olabilir miyim?Geç döllenme testte ne zaman çıkar?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Araştırdım hemen hemen aynı senin kullandığında pek bi şey çıkmadı işte bide burdan sorayım dedim
Öyle bende o zaman internetten baktığımda bulamadım şeker hastalarına falanda onarıyorlarmış cnm hormonları duzenliyo dite

İnşALLAH 🙏🏻 Sorunum ne oda belli değil işte hormon düzensiz dedi yumurtlama olmuyormuş ondan da galiba rahim filmi istedi görünürde bi sorun yok dedi 😔😢
Sıkma canını bol bol dua et cnm elbet bir vakti zamanı vardır stres sıkıntıda çok etkiliyo hamile kalmayı ne zamandan beri istiyorsunuz

Kızlar son regl tarihim 24 Nisan bu ay daha olmadım. 29 Mayısta erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Birkaç gündür karnım ağrıyor regl olacakmışım gibi sancı giriyor karnıma en son dün akşam öyle bir sancı girdi ki nefesimi kesti. Hafif midem bulantılarım var. Sırtım bacaklarım çok ağrıyor. Bazen beyaz bazen su gibi akıntılarım var 1 haftadır. Gebelik olabilir mi? Geç döllenmeden şüpheleniyorum. Ne zaman test yapsam çıkar?
Şuan aynı durumdayım sonucunuz ne oldu

Ya ben bu Potenden i aldım yarın gelecek ama kaç gündür okuyorum hep diyabet hastası şeker için filan yazıyor da endişe ettim
Endişelenme cnm zaten eğer sadece diyabet için olsaydı doktorun sana vermezdi cnm bende 3 ay kullandim

Benim de 8 gün gecikti bugun kan tahlili verdim hamile değilmişim bende :KK43:
Hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻 Rabbim sana bana isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin İnşallah 🙏🏻 🌸

X