Sizce riske girer miyim ?

Sektörü bilmeyenler biraz gerginlik yaratmış ama bence şartlar ve teklif normal. Bir süredir devralmak için ben de okul bakıyorum, güvenemedim bulduklarıma. Siz duruma da hakimsiniz. Bu sizin için büyük şans. Bildiğiniz tanıdığınız insanlarla, alışkın olduğunuz düzende gideceksiniz. Yapılmayacak iş değil.
Evet o yönden içim rahat fiyat da öyle az değil kira ödemeye devam edicem sonuçta içindekiler o kadar ancak olur isim hakkı 1 sene yine devam eder dedi hoca

Hayırlı cumalar arkadaşlar ..
Ben özel meb e bağlı bir anaokulunda çalışıyorum şuan ikinci yılım okul müstakil 30 öğrencili bir okul kurum sahibi 45 yaşlarında artık bu işi bırakmak istiyor çok yoruldum diyor bana bayandır teklif ediyordu bu sene kesin bırakacağım ne düşünüyorsun bu konuda dedi 1 sene yardım ederim okulu. İsmi kalır gelir giderim dedi ücret olarak ne düşünüyorsunuz dedim .400 bin ile 500 bin dedi ama yardımcı olur diye düşünüyorum sıkıntı olmaz yardımcı olurum biraz peşin giriş taksit gibi okul kira içerisi tam teşekküllü her şey var ./ şimdi bende çok istiyorum açıkçası ama bir oğlum var bebekte düşünüyordum bu sene oğlum 6 yaşında şimdi onu ertelemek durumdayım olursa eğer birde kenarda 200 bin tl miz var onun yanını biraz tamamlayıp aylık taksit ile olur diye düşünüyorum ..ama kararsızım ne yapsam bilemedim kızlar bana bir yardımcı olun lütfen kafam çok karışık ..
Güzel ve ucuz bence. Çalışanı olarak biliyorsundur tercih edilen bir okul mu ? Gelecek yıl da 30 kişi gelir mi ? Geliri gideri hesapla. Ayrıca kendi işin olunca ertelemek zorunda değilsin bence hamileliği başka öğretmenler olacaktır sen bebeğinle odanda kalırsın.

Güzel ve ucuz bence. Çalışanı olarak biliyorsundur tercih edilen bir okul mu ? Gelecek yıl da 30 kişi gelir mi ? Geliri gideri hesapla. Ayrıca kendi işin olunca ertelemek zorunda değilsin bence hamileliği başka öğretmenler olacaktır sen bebeğinle odanda kalırsın.
Yani iki yıldır ortalama öğrenciler bu şekilde seneye nasıl olur bilemiyorum
Yani eşimde onaylıyor ama inşallah hayırlısı ne ise o olur

Yani iki yıldır ortalama öğrenciler bu şekilde seneye nasıl olur bilemiyorum
Yani eşimde onaylıyor ama inşallah hayırlısı ne ise o olur
Bulunduğu konumu ben olsam muhtara gider durumu anlatır yaş ortalamasina bakardım. Mesela 2-3 yaş , 3-4 yaş çocuğu çevrede kaç aile var vs bence güzel bir iş detayli olarak araştırmalarınızı yapın firsati kaçırmayın güzel bir avukatla da çalışmayı ihmal etmeyin. Bir de malesef bu devirde 400 bin kaybetmekten korkulacak bir meblağ değil. Risk almadan bazı şeyleri basaramayiz. Çalışılır yeri doldurulur. Hakkınızda hayırlısı umarım basarili olursun senin adına çok mutlu olurum❤️‍🔥

Bulunduğu konumu ben olsam muhtara gider durumu anlatır yaş ortalamasina bakardım. Mesela 2-3 yaş , 3-4 yaş çocuğu çevrede kaç aile var vs bence güzel bir iş detayli olarak araştırmalarınızı yapın firsati kaçırmayın güzel bir avukatla da çalışmayı ihmal etmeyin. Bir de malesef bu devirde 400 bin kaybetmekten korkulacak bir meblağ değil. Risk almadan bazı şeyleri basaramayiz. Çalışılır yeri doldurulur. Hakkınızda hayırlısı umarım basarili olursun senin adına çok mutlu olurum❤️‍🔥
İnşallah canım çok istiyorum eşim destekliyor ama birazda tedirginim açıkçası teşekkür ediyorum güzel temennileriniz için 🌺

Çevreniz varsa, size de bir sene daha yardım edeceklerse bu işin altından kalkarsınız. İyi bir müdür çevre ilişkileri konusunda size destek olur. Devamlı birileriyle oturup kalkıp çocuk toplayabilen biri olmalısınız.
Kira, gıda masrafları, maaşlar, sigortalar, faturalar, vergiler derken geriye ellerinde kalan miktar tatmin ediyorsa bence deneyin.
işin içinde olmasaydınız asla girmeyin derdim.

Çevreniz varsa, size de bir sene daha yardım edeceklerse bu işin altından kalkarsınız. İyi bir müdür çevre ilişkileri konusunda size destek olur. Devamlı birileriyle oturup kalkıp çocuk toplayabilen biri olmalısınız.
Kira, gıda masrafları, maaşlar, sigortalar, faturalar, vergiler derken geriye ellerinde kalan miktar tatmin ediyorsa bence deneyin.
işin içinde olmasaydınız asla girmeyin derdim.
Evet yardım ederim dedi 1 sene gelir giderim dedi isim hakkı bir sene değişmez dedi hesap kitap yapınca iyi bir gelir kalıyor ama işin içinden çıkabilir miyim bilmiyorum birikmişimiz oraya gidecek şuan 30 öğrencili bir okul seneyede aynı olur mu bilmiyorum bu kadro devam eder mi kafam karışıyor bunları düşündükçe

X