Sizce saglıklı bir gebelik mi???

Merhaba. Adet gecikmesinden 11 gün sonra, hcg değerim 1500lerdeyken karından görüldü kesem. Sizin artık normal değerler içinde kabul ediliyor. Daha çok yeni, 5. haftadan itibaren görülebilir, 7. haftada hala görünmediyse sorun var demektir. O yüzden 7ye kadar yolu var.

Bugun kan verdim 1030 olmuş deger şöyle bir hafta bekleyip haftaya pazartesi doktora gitmeyi düsünüyorum o zamana kadar görünür artık kese inşallahh

Bugun kan verdim 1030 olmuş deger şöyle bir hafta bekleyip haftaya pazartesi doktora gitmeyi düsünüyorum o zamana kadar görünür artık kese inşallahh
Yarın bile gitseniz gözükür bence nokta kadar bsy gözükür hayırlı olsun gözüktükten sonrada kalbi arcakmı diye merak ediyo insan ondan sonra ne baslar artık bilmiyorum 😁😁😁

Yarın bile gitseniz gözükür bence nokta kadar bsy gözükür hayırlı olsun gözüktükten sonrada kalbi arcakmı diye merak ediyo insan ondan sonra ne baslar artık bilmiyorum 😁😁😁
O işin sonu yok, kalbi attı tutunacak mı, tutundu doğum zamanında olacak mı, zamanında oldu nefes alacak mı...Annelik bir kere içimize düştü hanımlar :)

Canım ben bir hafta önce hcg 68 çıkmıştı bugün yaptırdım 1370 olmuş artış çok mu normal mi anlayamadım Perşembe doktora randevum buraya yazmak istedim fikirlerinizi almak için

Canım ben bir hafta önce hcg 68 çıkmıştı bugün yaptırdım 1370 olmuş artış çok mu normal mi anlayamadım Perşembe doktora randevum buraya yazmak istedim fikirlerinizi almak için
perşembe keseyi görebilme ihtimaliniz var artıs 2 katı olması gerekiyor diyorlar o yuzden cok değil bence

Tesekkür ederim.. öyle valla annelik zormuş şimdiden hep bir endişedeyim😬😂😂

X