Sizce yanlış anlamış mıdır?

KotuKiz

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2014
13
0
arkadaşlar 19 yaşındayım 6 aylık bir birlikteliğim var, sevgilim başka bir şehirde üniversitede okuyor ayda 4-5 kez yanıma geliyor bu şekilde idare ediyoruz ve çok da mutluyuz. Bazı sorunlardan dolayı ben hiç yaşadığı şehre gidememiştim geçen ay ilk kez gittim 1 haftalığına. Elbette herşey mükemmeldi ve o tanıdığım en mükemmel insan, ben oraya gidince ev arkadaşı yalnız rahat olalım diye evden gitti kendisi tanıdıgım çok sevdiğim bir insandır arkadaşlarının çoğunu tanırım zaten neyse çocuk orada burada kalacam diyerek rezil olmasın diye 4. günümde falan dedim gelsin hem birlikte vakit geçirelim dedim o ve yakın bir arkadaşı daha geldi evde ben sevgilim ve iki arkadaşıydık herşey elbette çok güzeldi içki falan aldık rakı aldık o gece ilk kez rakı içtim dolayısıyla fazlaca çarptı biz uyumak için odaya geçtik sevgilimle ben tabi çok sarhoşum ve midem bulanıyordu uyurken kusmuşum hiç hissetmedim arkadaşının biri salonda kanepede uyuyordu o sarhoşlukla gidip onun yanına uzanmışım sonra kendisi beni kaldırıp sevgilimin yanına yolladı ama çok utandım sabah ayılınca sizce beni yanlış anlamamıştır değil mi? :26:

Bazen konu acmis olmak icinmi konu aciosunuz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yanlis anliyacagini sanmiyorum gidip diyin kusmusum sarhoslukla gelmisim yanina diye.

Bazen konu acmis olmak icinmi konu aciosunuz

bazen sadece cevap yazmış olmak için cevap yazıyorsunuz. benim sorunum bu seni tatmin etmek zorunda değil açtığım konu.

Yanlis anliyacagini sanmiyorum gidip diyin kusmusum sarhoslukla gelmisim yanina diye.

zaten söyledim ama yine de kötü hissettim önceleri sık konuşurduk mesaj falan atardı telefondan ama artık ara ara atıyor o da bişeyler sormak için falan.

bazen sadece cevap yazmış olmak için cevap yazıyorsunuz. benim sorunum bu seni tatmin etmek zorunda değil açtığım konu.

Sadece Hakettigin karsiligi verdim bebeğim :)

Son düzenleme:
bana ters geldı yaptıkların..
tamam gıdıp sevgılınde kaldın,yetmedı arkadaşları geldı hep beraber kaldınız..
yetmedı ıckıler ıcıldı,yıne yetmedı gece gıttın arkadaşının yanına yattın..

bence gıdıshat bastan kötü..senı yanlış anlasa ne olur,anlamasa ne olur...

bana ters geldı yaptıkların..
tamam gıdıp sevgılınde kaldın,yetmedı arkadaşları geldı hep beraber kaldınız..
yetmedı ıckıler ıcıldı,yıne yetmedı gece gıttın arkadaşının yanına yattın..

bence gıdıshat bastan kötü..senı yanlış anlasa ne olur,anlamasa ne olur...

ortada sarhoşlukla gidip arkadaşının yanına uzanmam dışında yanlış ya da kötü hiçbir şey yok. kızlı erkekli evlerde ölümüne seks/grup seks yapılmadıgını da kendime kanıtlamış oldum çok güzel 7 gün geçirdim hayatımın en güzel, en eğlenceli günleriydi en kısa zamanda yine yaşamak için sabırsızlanıyorum ve sorum dışındaki şahsi fikrinizi kendinize saklayın.

Son düzenleme:
Erkek arkadaşınızın haberi var mı bu durumdan?

evet öyle bi tepki göstermedi "kustugun için rahatsız olmuş kalkmışsın yataktan keşke beni de uyandırsaydın da kusmuklar içinde uyumasaydım" diye takıldı hatta :)
O zaman erkek arkadaşınız sorsun ev arkadaşına yanlış anlayıp anlamadığını. anladıysa da yapacak bir şey yok madem mesafe koymak istiyor bırakın koysun çok mu önemli sizin için?

Tabiki yanlış anlamıştır..
Abi kız .... çıktı, yanıma yattı, ben bişey yapmadım yolladım der.. Eh, ben de olsam öyle derdim..

O zaman erkek arkadaşınız sorsun ev arkadaşına yanlış anlayıp anlamadığını. anladıysa da yapacak bir şey yok madem mesafe koymak istiyor bırakın koysun çok mu önemli sizin için?

ev arkadaşı değil zaten ama yinede insan kötü hissediyo

Yanlış anlasa da mesafe koysa ne farkederki bu kadar yanlış anlaşılmak çok mu üzer sizi siz kendinizden eminseniz gerisi faso fiso yani ne düşünürse düşün :KK14:ama bir arkadaşımızın söylediğini düşündüm bende arkadaşı dışarıda kalmasın diye çağırdınız da toplu şekilde içki içmek ilk defa kullandığınız bir içecek falan fazlaca cesaret gibi geldi :KK51:

X