Sizde aynı benim gibi misiniz

Zeruss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2014
1.273
2.704
Merhaba arkadaşlar
Ben 7yıllık evliyim lafı uzatmadan konuya girdim ilişki sırasında eşim beni boşaltamiyor ben afedersiniz üste gelirim kendim boşalirim sonrada eşim gelir kadınlar üste cikark mi boşalıyor yoksa ilişki esnasında boşalma oluyor mu bunu hiç yaşamadım tecrübeli hanımlardan tavsiye bekliyorum bizde mi sorun var

Benim eşimde boşaltmıyor , oral yapıyormu size sanırım oral sırasında boşalma oluyormuş

Merhaba arkadaşlar
Ben 7yıllık evliyim lafı uzatmadan konuya girdim ilişki sırasında eşim beni boşaltamiyor ben afedersiniz üste gelirim kendim boşalirim sonrada eşim gelir kadınlar üste cikark mi boşalıyor yoksa ilişki esnasında boşalma oluyor mu bunu hiç yaşamadım tecrübeli hanımlardan tavsiye bekliyorum bizde mi sorun var
Üstte olduğun zaman biraz daha erken orgazm olursun diyet pozisyonlarda bu süre uzayabilir eşin etken bosaliyorsa o yüzden senin orgazm olmuyor olabilir

Merhaba arkadaşlar
Eşin senden sonra boşalıyorsa bu iyi bir şey, boşalabildikten sonra bence pozisyon çok önemli değil, belki de diğer pozisyonlarda eşin kendini tutamayacağı için seni direkt o pozisyona yönlendiriyor olabilir.

Üstte olduğun zaman biraz daha erken orgazm olursun diyet pozisyonlarda bu süre uzayabilir eşin etken bosaliyorsa o yüzden senin orgazm olmuyor olabilir
İlişki sırasında ben çokta zevk alamıyorum bir ara alıyor gibi oluyorum sonra hiç zevk almıyorum üste çıkıp kendi kendimi bosaltmazsam hiç bosaltamaz yani öyle bir durum olmadida

Eşin senden sonra boşalıyorsa bu iyi bir şey, boşalabildikten sonra bence pozisyon çok önemli değil, belki de diğer pozisyonlarda eşin kendini tutamayacağı için seni direkt o pozisyona yönlendiriyor olabilir.
Kaç yıl oldu evlenenli bir zahmet tutsun kendini bosaltamyi bilmiyor ki ben kendimi bosaltmazsam bırakacak oylece

Benim de aynı. Ben üstte iken orgazm oluyorum sonra pozisyon değişikliği ile sıra eşime geçiyor. Aynı anda olmuyor
Aynı anda olması zor zaten ben merak ettim ilişki sırasında eşiniz içinizdeyken mi boşalıyor herkes yoksa ben gbi kendi çabanizla mi ben çablamazsam boşalacagim yok ya biz bilmiyoruz herhalde bu işleri🤣

Merhaba arkadaşlar
Bu çok normal. Lütfen sadece zevk almaya bak ve hangi şekilde rahat hissediyorsan öyle devam et.

Kaç yıl oldu evlenenli bir zahmet tutsun kendini bosaltamyi bilmiyor ki ben kendimi bosaltmazsam bırakacak oylece
O öyle değil işte, erken boşalma problemi olan erkeklerde tutma diye bir olay yok ve o kişilerle olan ilişkilerde, ilişki esnasında kendini boşaltma gibi bir şansın da yok.

Aynı anda olması zor zaten ben merak ettim ilişki sırasında eşiniz içinizdeyken mi boşalıyor herkes yoksa ben gbi kendi çabanizla mi ben çablamazsam boşalacagim yok ya biz bilmiyoruz herhalde bu işleri🤣
Ben boşalırken de eşim içimde ama aktif olan benim. Eşim boşalırken de hala içerde ama bu kez aktif olan o git gel yapan. Valla sorunuzu anladım umarım 🙃🙃

Siz kendimi boşaltmak derken ne kastediyorsunuz tam olarak ? İçerde değil mi eş

Merhaba arkadaşlar
Klitorisle oynaması gerekiyor parmağıyla.ya da üstüne eğilerek vajinanın içinden klitorise baskı yapması gerekiyor misyoner pozisyonundayken.yani vajinanın üst ön yüzüne.

Merhaba arkadaşlar
Orgazm mi boşalmak mı sizin dediğiniz bende uzun süren evlilikten sonra yeni yeni orgzm olmaya başladım boşalma aşaması biraz uzun sürüyor galiba onun için sordum

Merhaba arkadaşlar
Belki her 10 ilişkiden 4 de olursam sanlı sayıyorum. Hem bedenen hem zihnen odaklamışsam beynim uyuşuyor resmen

X