Sizde sevmediğiniz ve sevdiğiniz özelliklerinizi yazın

Oglak kizi

✝️
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
4.378
6.138
Merhaba herkese :KK200:
Öncelikle yüzüm karma, yüz bakım rutinim temizleme peelingten oluşuyor, nemlendirici çok önemli ama yüzüm az da sürsem acayip yağlanıyor, nemlendiricim Kiehls, yağlı yüz de beni sinir ediyor o yüzden nerdeyse hiç kullanmıyorum. Ayrıyetten gene kiehlsin aydınlatıcı maskesini aldım pek istediğim gibi olmadı arada kullanıyorum.
Kaşlarım gerçekten beni sinir ediyor, aralarını mutlaka doldurmam gerekiyor, mac’ın kaş farını kullanıyorum bu seferde fotoğraflarda yapmacık kaş gibi duruyor. Balkan kızı olduğum için gözlerim küçük kaşımda düşük gibi duruyor.
Saçım konusunda genelde memnunum, kendi saçım dalgalı ama kabarıyor, bu yüzden işlem yapmadan çıkmak mümkün olmuyor, saçımı sürekli kalın dalgalı fön yapıyorum düzü artık yakıştırmıyorum, bana topuz toplama falan pek yakışmıyor. Saçlarım doğal renginde, açık kumral, uçlarda sarı ombre var, uzun saçı artık sevmiyorum.
Memnum olmadığım başka birşeyde dudaklarım, üst dudağım çok ince, teyzeme çekmişim, yani hiç dolgun dudaklarım olmadı rujdan da soğudum.
Yüzümde mutlaka sivilce çıkıyor çözüm bulamadım ya yanak ya çene bir bitmiyor. Tenim beyaz.
Tırnaklarımı bir türlü hizaya sokamadım yani manikür vs yapamıyorum.
Boyum 1.65 kilo 56.
Oğlak kadınıyım vücudumda en sevdiğim yer bacaklarım, bacaklarım vucuduma göre bir tık uzun Buda boyumu uzun gösteriyor.
Yakında lazer epilasyona başlayacağım, bugün bin tl giyime harcadım bir pişmanlık geldi gibi size de oluyor mu? Tesekkürler bir de tüm bu uğraşlar beni bazen çok yoruyor :KK15:

X