Sızdıran bez derdim

Erkek bebek. Pipisini tam ortaliyorum. Sağa sola gitmesin diye çişler ama yine aynı durumda her yeri ıslaniyor. Yan bantları açıyorum. Kalıp gibi bağlıyorum ne çok sıkı ne gevşek ama olmuyor.
Acaba büyük mü kullanıyorsunuz? Çünkü ben de numara büyüttüğümde bu sorunu yaşıyorum. Bezin üst kısmı göbek deliğini ortalayacak. Göbek deliğini kapatıyorsa büyük geliyordur.

Beş aylık bebek gece birkaç kez beslenmek ister, gece bir kez daha dgiştirin bezini olmazsa....sabaha kadar aynı bezde tutmayın bence, günah yavruya

Bezi büyüttüm, bezi kuculttum. Külot bez kullandım. Hatta dün iki külot bezi üst üste bağladım anca sizdirmadi ama bebeğim çok rahatsız oldu, bir daha yapamam.

Prima beş numara sızdırdı. Baby turko alacaktım bugün onu almamistim, şikayet vara baktim herkes şikayetçi sizdirmasindan hemen vazgeçtim. migrosun bezi zaten hemen sızdırdı bizde
5 aylık bebek.için 5 numara bezmi alıyorsunuz?

5 aylık bebek.için 5 numara bezmi alıyorsunuz?
Bu hafta beşi de deneyeyim dedim. Kilolu biraz, iyice yukarı cikarsa sızdırmaz diye. Yoksa ilk bebegimde bu ayda beş kullanmadım, şaşırıyorum zaten bu duruma. Her yolu deniyorum.

Acaba büyük mü kullanıyorsunuz? Çünkü ben de numara büyüttüğümde bu sorunu yaşıyorum. Bezin üst kısmı göbek deliğini ortalayacak. Göbek deliğini kapatıyorsa büyük geliyordur.
Normalde dört kullanıyordum, sızdırma çok olunca büyük olsun, poposunun üst kısımlarını iyice geçsin sizdirmasin dedim kaka vs. Bu yöntem de olmadı zaten.

Aksine büyük olunca daha çok sizdirmazmi? Çünkü bol gelecek ve yanlardan çiş akacak
Bacak arasında fazlalık bırakmayıp, üste çekiyordum, üstü de sıkı bağlıyorum. Goek üstü falan hep kapanıyordu ama zaten bu da çözüm olmadı.

Kilolu olabilir ama daha 68 cm bebeginiz.Vycudunun yarisi kadar nerdeysr bez takiyorsunuz.
28 aylik olucaklar.91 cm .Hadi kilolari pek yok biri 13 digeri 12bucuk.Biz 5 numara kullanuyoruz.Naptiniz siz?

İnternetten araştırırken görmüştüm, çok dertliydim ben de bu konuda. Göbek kısmını katlamanın çok büyük faydasını gördüm. Katlanan yer bariyer görevi görüyor ve çiş orada birikiyor.
Bunu birazdan deneyeceğim. Umarım bize de cozum olur. Çok sağolun.

Kilolu olabilir ama daha 68 cm bebeginiz.Vycudunun yarisi kadar nerdeysr bez takiyorsunuz.
28 aylik olucaklar.91 cm .Hadi kilolari pek yok biri 13 digeri 12bucuk.Biz 5 numara kullanuyoruz.Naptiniz siz?
Bir haftadır çocuğu yarısına kadar bezliyorum. Çözüm bulmaya çalışıyorum ama olmadı bu da.

Bez degistirme sıklığınızla alakali olabilir mi ?Bazen dizlerinr kadar sarkıyor farketmiyorum.O zaman sizdirma oluyor ya da gece cok süt ictiklerinde oluyordu.

Normalde dört kullanıyordum, sızdırma çok olunca büyük olsun, poposunun üst kısımlarını iyice geçsin sizdirmasin dedim kaka vs. Bu yöntem de olmadı zaten.
Hangi marka kullanıyorsunuz?Benim oğlum 1 yaşa girecek hep canbebe kullandım ve dediğim gibi sadece numara geçişlerinde büyük geldiği için problem yaşadım. 11.5 kilo, 5 beden kullanıyorum. bebem natural diye bi marka çıktı memnun kaldım deneme ürünlerinden. Onda da 4 numara aldım daha yeni. Dün kullandım gündüz, sorun yaşamadım.

X