Size hayatmn en ac yarasn yazacam. lk ve son defa

ayy nurayım kıyamam sana ya. bıtmesı en ıyısı cnm sen cok akıllı ve cok aklı basında bır annesın bıtanem bundan asla suphe yok umarım cok mutlu olursun bacım..............

Nurayy ya görmeseydin canım yaa gizli gizli devam eden birşey olsaydı..kafamçokkarıştı
Evet çok acı dayanılması zor dur senin için unutmakta kolay olmayacak.
Çok ama çok geçmişde kalsın bu yaşadığın..
Kızınla eşinle sana mutluluklar dilerim canım hayatta herşey biz insanlar için başımıza ne geleceğini bilemeyiz işte bu da o aklımıza getirmediklerimizden biri..:çok üzgünüm:

ole zevkle okuyodumkı..sok oldum.... sonunun olmadıgını hıssettım ama bole bı son hıc aklıma gelmedı...
allah sımdı mutlu etsın senı...esınle cocugunla...dıcek bıset bulamıyorum suan

hepinize tek tek cevap yazmadim guzel sozlerinize cok ama cok tesekkur ederim Allah hepinizi omrunuzce iyi insanlarla karsilastirsin hele ki su devirde her ask benimki gibi bitecek degil en azindan sukretmem gereken eglenceli renkli bir esim ve kuzucugum var yasadiklarim ders olsun diye yazdim bir gun ne sekilde ihanete ugrarsak ugrayalim hayata kusup degmeyen insanlar icin yenilmeyelim diye yazdim hayat kimseye feda edilemeyecek kadar kisa ben bunu dusundum hep ,yokken neyin cezasini odetecektim kendime bazi arkadaslarim iyi niyetle sozlemisler eminmisin diye tabiki bir sey gormedim ama insanin mahrem yatak odasinda icki bardaklariyla yari ciplak iki erkek varsa ve bunlardan birinin hakkinda bir cok laf edilmisse ve o evin baska odalari varken neden o oda secilmisse sizin akliniza iyi niyetli bir durum gelirmiydi ben kendimce birsey gormekten ote hayatimin kalaninda acaba o gece ne oldu diye yasayip ,sihir bozuldu diye ayrildim yine olsa yine yaparim aldatilmanin hersekli kotu ailem beni bir erkegin yasini tutup ona kole olmak hatalarina goz yummak icin buyutmedi hicbir erkegi suanki esim bile olsa bu zevki yasatmam dustugum yerden kalkip yurumeye devam ederim aldatilmak kaderse bunu cekmek kader degil iyikide tekrar kaderimi tekrar yazdim benimde yanimda beni seven birlikte yaslanacagim bir hayat arkadasim var umarim kimsenin basina boyle sacma sapan igrenc bir olay gelmez hepinizi tek tek opuyorum ne kadar guzel insanla dolu bunu farkettim sevgilerimle

Geçenlerde buna benzer bir haber okumuştum belki okuyanlarınız vardır o haberede çok şaşırmıştım ama böylesine büyük bir sevginin üzerine daha çok şok oldum ve ilk kez keşke kadın olsaydı dedim. Allah o tatlı kızınızı iyilerle karşılaştırsın ömrü boyunca inşallah, size de yaşadıklarınızı unuttursun içim acıdı.

Nuray, gücüne hayran kaldım.
bir anda hayatını sıfırdan toparlayabilmene...

ancak ben de arkadaşlar gibi merak ediyorum,
belki başka bir açıklaması vardı,
hani ne açıklaması olabilir diyorsun-sahneyi sen yaşadın.
ama ne bileyim dediğin gibi alkol olabilir, ilaç olabilir..

bir yandan da şunu merak ediyorum.
yüzleşsen sana ne açıklama yapacaktı?

bilmiyorum ya.. çok tuhaf geliyor..
futbolcu olması da ayrı garip.
çünkü o mesleğin içinde gay olmak da zor gözüküyor.

hepinize tek tek cevap yazmadim guzel sozlerinize cok ama cok tesekkur ederim Allah hepinizi omrunuzce iyi insanlarla karsilastirsin hele ki su devirde her ask benimki gibi bitecek degil en azindan sukretmem gereken eglenceli renkli bir esim ve kuzucugum var yasadiklarim ders olsun diye yazdim bir gun ne sekilde ihanete ugrarsak ugrayalim hayata kusup degmeyen insanlar icin yenilmeyelim diye yazdim hayat kimseye feda edilemeyecek kadar kisa ben bunu dusundum hep ,yokken neyin cezasini odetecektim kendime bazi arkadaslarim iyi niyetle sozlemisler eminmisin diye tabiki bir sey gormedim ama insanin mahrem yatak odasinda icki bardaklariyla yari ciplak iki erkek varsa ve bunlardan birinin hakkinda bir cok laf edilmisse ve o evin baska odalari varken neden o oda secilmisse sizin akliniza iyi niyetli bir durum gelirmiydi ben kendimce birsey gormekten ote hayatimin kalaninda acaba o gece ne oldu diye yasayip ,sihir bozuldu diye ayrildim yine olsa yine yaparim aldatilmanin hersekli kotu ailem beni bir erkegin yasini tutup ona kole olmak hatalarina goz yummak icin buyutmedi hicbir erkegi suanki esim bile olsa bu zevki yasatmam dustugum yerden kalkip yurumeye devam ederim aldatilmak kaderse bunu cekmek kader degil iyikide tekrar kaderimi tekrar yazdim benimde yanimda beni seven birlikte yaslanacagim bir hayat arkadasim var umarim kimsenin basina boyle sacma sapan igrenc bir olay gelmez hepinizi tek tek opuyorum ne kadar guzel insanla dolu bunu farkettim sevgilerimle

aklıbaşında düşünceleriniz ve hareketlerinizden dolayı tebrik ediyorum alkisalkisalkis. Erkeklerin kölesi değiliz ezdirmeyelim kendimizi :enbuyukkk:

Ne diyecegii sasirdim nuraycim, sok oldum resmen, Iyi bi karar vermissin, seni yaralamis ama bari kurtulmussun ay ne diecegimi sasirdim ya :KK43:(

ay şok oldum:1shok:

Ama bir taraftanda sana hayran kaldım, dimdik ayaktasın.a.s.

nuraycıım canım arkadaşım konuyu daha yeni okudum ve ben de herkes gibi hayretler içinde kaldım...:1shok:
çevremizde bu tip olaylar o kadar çok var ki:1no2:...ama senin gibi ,tanıdığım birinin ağzından duymak üzdü beni:gitme:...en iyisini yapmışsınalkisalkisalkis
yaşadıkların çok zor,allah kolaylık versin...hayatının aşkını yaşamışsın ama çok kötü bitmiş...dediğin gibi başka bi kadın olsa o kadar yaralamazdı belki...ama aşık olduğun,taptığın adamı o şekilde düşünmek kahreder insanıkafamçokkarıştı:gitme:...
allah sabır versin...şimdiki evliliğin de çok güzel benceşutarafagitti...aşk çok çabuk bitiyor...saygı sevgi kalıcı oluyor...
çok daha güzel günler görürsün inşallah,sen her şeye layıksın çünkü:teselli:

cok zor bir durum ama yinede olayi gorup yasamaniz bence atlatmaniza yardimci olmus aci uzamamis bu yonden sanslisiniz esi aldatip bosanmayla sonuclanmis biri olarak sizi tebrik ederim bende bu olayi yasadim inkar yoluna gitti ama cep mesaji maillerle buna ulastim ve is uzamadan ayrildim ne hikmetse kadin ayrildi mi daha bir kiymete biniyor evlilik boyunce gormedigi saygi sevgiyi goruyor ama kadinlar yapilani unutmuyor simdi bende evliyim mutluyum hatta cok daha fazla mutluyum diyorum sizede bu zor sinavi boyle basari ile gectiginiz icin tebrikler diyorum erkekleri affetmek yeni aldatilmalara iyi zemin hazirliyor cocugunuz ve esinizle guzel bir omur dilerim

sizi ayakta alkisliyorum

Hani kendimi sizin yerinize bile koyup düsünemiyorum
O nedenle fazla yorum yapmak istemiyorum, yasayan bilir ancak..
Buraya icinizi dökerek cok cesaretli oldugunuzu söyleyebilirim..

Başından geçen bu üzücü olayı çok üzülerek duygulanarak okudum. Allah kimseye yaşatmasın...
O kadar güçlü, mantıklı, cesaretli, birisinki sadece bunu diyebiliyorum yazdıklarından..
Allah şimdiki mutluluğunu daim etsin...

Başınızdan geçenleri okurken yüreğime cam kırıkları batıyormuş gibi hissettim.Allah başka acı göstermesin size.İnşallah evladınızdan nice mürvetler ve mutluluklar yaşarsınız.

Hayat karşısında duruşunuza,gücünüze ve terbiyenize aynı zamanda hayat görüşünüze hayran kaldım.Sizi yetiştiren Anne ve Babanızı hürmetle kutluyorum.Ne mutlu sizin gibi bir evlatları var.

Eşiniz ve evladınızla mutlu huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum.a.s.a.s.a.s.a.s.

ilk okumaya başlarken dedim kesin sonunda bi bi bi bi(yazamadım işte siz aklına gelen kelimeyi ekleyin)...
öyle güzel yazmışsınız ki, sanki ben de yaşadım, o arada benimde yaşadığım bir aşkım aklıma geldi

yalnız sizin bu kadar ayakta dimdik durabilmeniz inanın çok şaşırttı beni, çünkü burda öyle konular okuyorum ki, bir kadının işi gücü de olsa her zaman ezgin olduğu kanaati yerleşmişti. bende de deli cesareti vardır gözüm döndümü daha arkama bakmam çeker giderim, ama kendimi sizin yerinize koydum sanırım ilk önce bişeyleri sorgular iyice araştırır içimde tek soru işareti bırakmaz öyle giderdim heralde

asla kendinize neden ben diye sormayın, her şerde bir hayır vardır, ne kadar acı olsa da Rabbim kimseye kaldırabileceğinden fazla yükü yüklemez, belki bu olayları yaşamasanız ingiltereye gitmez orda şu anki eşinizle tanışmaz ve kızınız sizinle olmazdı.

umarım öyle güzellikler yaşarsınız ki o gün hafızanızdan silinir sıradan gün haline gelir

:1shok:ey güzel allahim bunlarida duyuyormya hayattan ve insanlardan gelecek herseye kapim acik herseye inanirim yaniii

Okuduklarıma inanamıyorum nasıl bunun üstesinden geldiniz?
aklım almıyor her saniyesi aşkla geçen bir çiftin başına böyle bir şey geleceğini
Kendi kendinize toparlanabilmeniz ne kadar güzel, herkes bunun altından tek başına kalkamaz.
Allahım size yavrunuzla ve eşinizle mutlu huzurlu bir yuva nasip etsin inşallah.

X