Size hayatmn en ac yarasn yazacam. lk ve son defa

şaşkınmmm . . . okudum ve durakladm bi süre . . . nasıl olurdu. . başı romanlardaki gibi başlayan bi aşk nasıl olurda böyle sonlanabilirdi . . Hayat ne garip .yada garip olan hayatmı yoksa insanlrmı . . .
büyüleyici bi aşkla karısını seven bi adam nasıl olurda bu derece çirkinleşebilirdi . . ve bi kadın bunlara rağmen nasıl böyle sapsağlam ayakta durabilir.ne demeliyim size bilmiorum.Helal olsn . çok güçlüsün . . .

Umarım Hayatın hiç ummadığın kadar güsel olur bndan snra.Çocuğunla ve eşinle sağlıklı uzun ömürlü yıllar geçirirsinz

okurken ımrendım askınıza ama sonuna gelınce cok sasırdım ne denır bılemıyorum ama umarım cogunuz ve esınızle cok mutlu olursunuz

ya nuray sana bısey sormak ıstıyorum..ya yanlıs anladıysan ya gordugun goruntu senı yanılttıysa..baska bırı bu soruyu sordumu veya sen cvp verdınmı bulamadım ama kesın emınmıydın..yanlıs bıseyler olduguna..

gerçektende kknde son zamanlarda okuduğum hiçbir konu beni bu kadar sarsmadımafoldumben

duygularını ve yaşadıklarınıçok güzel ifade etmişsin ben ilk eşininde sana gerçekten aşık olduğuna ama ne yazıkki normal bir insan olmadığına kanaat getirdim
o senin gibi birini haketmiyormuş
tabiki inanılmaz bir şok yaşamışsın ama iyikide bu durumu erken farketmişsin
şimdiki eşinin çok iyi bir insan olduğu veseni mutlu ettiği belli birde dünyalar tatlısı yavrunuz olduğuna göre eski yaralarını kanatma okumuş birisin bu konuda profesyonel bir yardım almanı tavsiye ederim geçmişi tamamen sil ve şimdiki ailenle mutlu olmaya bak
çok duygusal birisin
o kadar çok yaralanıp incinmişsinki bunu tek başına atlatabilmen mümkün değil:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
Ben konuyu yeni görüyorum ve su an sok olmus durumdayim:1shok:
O kadar kötü oldum ki anlatamam; su an hissettiklerim düsüncelerim karman corman...
Veee ben sadece okumusken bunlari hissediyorum; tüylerim diken diken oldu...
Sen ise bunu yasadin...cok soguk kanliyimdir, ama beni bile allak bullak etti yazdiklarin...
Bu arada sirf konuyu okudum...

Tüm sayfalari okudum ve hala bi garip hissediyorum kendimi, konuyu okumamin üzerinden neredeyse 1saat gecmesine ragmen...
7 temmuz benim icin de cok özel, cünkü esimin dogumgünü...insaallah bu tarih senin icin bundan sonra anlamini yitirir ve takvimde herhangi bir gün olarak tekrardan yerini alir...
Artik "gercekten öyle miydi, yoksa böyle miydi?" diye sormanin bir anlami yok...sen kararini vermissin ve yolunu cizmissin canim...
Seni seven bir esin ve dünyalar tatlisi melegin var...
Esin senin en iyi dostunmus; bence bu paha bicilemez birsey...en güzel asktan kat kat daha önemli... en güzel ask bile yillara yenik düser, yerini sevgiye aliskanliga birakir...
Önemli olan sevgidir ve sende esini sevdigini söylüyorsun...gerisi YALAN...
Insaallah esinle ve yavrunla bir ömür cok ama cok mutlu olursun...
Son olarak sormak istedigim birsey var: eski esinin ailesiyle aranin cok ama cok iyi oldugunu, hatta kayinvalidene tutkuyla bagli oldugundan bahsetmissin: kayinvaliden ve digerlerinden nasil koptun bi anda? Onlara acikladigin gerekce "Anlasamiyoruz" muydu? Onlarla birdaha görüstün mü hic?

Son düzenleme:
sadece ağladım.. yazacak kelimelerim bundan ibarettir..
Dilerim Allahım seni hiç üzmez.. :Saruboceq:

okuduklarıma inanamıyorum inanmak istemiyorum belkide. ben sizin yerinizde olsam belki bi delilik yapabilirdim böyle bi durum karşısında, gerçekten çok zor. Hayata tekrar tutunup, başka bir erkeğe güvenebilmişsiniz buna sevindim gerçekten. Geri kalan hayatında umarım sonsuz mutluluklar yaşarsın hep ...

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de ilk cümleyi okurken eşi ölecek sandım farklı bi facia çıktı altından yahu :1shok:

sagolun hepiniz ne guzel dilekler yazmissiniz hepinizi ayri ayri yanaklarindan opuyorum oyle yakinsiniz ki en yakinlarimin bile bilmedigi gercegi sizlere yazdim zaten artik benim icin onemi kalmayan birinin hikayesi benim icin herkezin yolunu cizdigi bilindik hikaye bizimkisi ..............bizimkisi ask hikayesiydi bile diyemiyorum ask bu derece kirlenmemeli benim icin dilediginiz tum dileklerin milyonlarca kati siz guzel,tatli,harika arkadaslarima gitsin sevgilerimle Allah sevdiklerinizle yaslandirsin hepinizi

:1shok::1shok::1shok:
olaya bak beee

way anasını,neler oluyor hayatta:1shok::1shok:

umarım bundan sonra mutlu olursunuz

Vay canına..

Ben de kocam öldü falan diyceksin diye(Allah korusun) bekliyordum ne çıktı...

Aldatmanın da çeşitleri var işte..

Yani ne diyim..Çok büyük bir yıkım..

Yeni hayatında mutluluklar arkadaşım.

Hikayeniz beni çok etkiledi
İnanın gözlerim dolu dolu okudum
eşinizin yaptığı yanlıştan çok,böyle güzel bir aşkı yerle bir edişi üzdü beni
Sizinde dedğiniz gibi telafisi imkansız bir şey yaşamış eşiniz bu başka bir kadınla olan aldatma olsa belki unutmaya çalışabilirdiniz ama böyle birşeyi affetmek imkansız.
Beni mutlu eden tek tarafı bu hikayenin,kendinizi çabuk toplayıp,yeniden hayata sarılıp,şu anda mutlu yaşıyor olmanız.
Çok zor birşey yaşamışsınız ama güçlü bir kadınmışsınızki dik durabilmişsiniz.
Tebrik ediyorum sizi.
umarım bu son sıkıntınız olur,hayat size hep güzelliklerle gelir bundan sonra.
Yeni hayatınızda huzur,mutluluk ve sadakat sizinle olsun.
Sevgiler.

yazılanların büyük kısmını okudum

ve ben inanamıyorum böyle birşeye..

gerçi artık gzüel bir aileniz var önemi yok bunun ama bence ortada çok ciddi bir yanlış anlaşılma var..

eğer eski eşinizin böyle eğilimleri olsa o kadar zaman nasıl açık vermez aklım almıyor..belki içtiler ve sızdılar aynı yatağa..ya da ne bilim bişe aldılar kafayı buldular..ömer dedğinizin öyle eğilimleri olabilir ve eski eşiniz kendinde olmayabilir, ya bence bir yerde eksik bir halka var sizin de dediğini zgibi ama bence siz de bu halkaya takmışsınız ki ne kadar mutlu bir aileniz de olsa biryerlerde bu durum içinizde yaşıyor..

yanlış anlamayın da ya yanlış anladıysanız ve bir çırpıda bu roman gibi aşkı bitirdiyseniz ?

ben olsaydım ikisiyle de konuşurdum yine boşanırdım ama en azından bilirdim neler olduğunu.

çok üzüldüm keşke bunlar olmasaymış..

mutluluklar diliyorum.

Nuray'cım yazdıklarının hepsini şok içinde okudum... eskiyi hatırlatmamak için yorum yazmayacağım... seni alnından öpüyorum canım...alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis Türkiyede birço kadının yapamadığını yapmışsın helal olsun sana... alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Allah evinizin huzurunu bozmasın..:nazar: en güzel güler aileniz için olsun...a.s.:1hug:

herkes gibi benimde nutkum tutuldu:eek:lmaz: ama gerçekten sizi takdir ettim.Bu kadar çok severken kolay kolay kimse böyle birşeye cesaret edemez.Özlemlerinizide bir kadın olarak anlıyorum.yerimseniben
Allah yeni yuvanızda o günleri aratmayacak murluluklar versin.Eşinizle olan muhabbetinizi arttırsın.Şunu da unutmayın:imtahan dünyasında yaşıyoruz.Herbirimiz farklı şekillerde imtahan oluyoruz.İsyan etmeden sabretmek gerekir,asıl mükafatı almak içinyerimseniben opuyorumnanaktan

X