Sizi başkasına benzeten oldumu hiç??

Beni genelde Pınar Altuğ'a benzetiyolar öyle zamanlar geliyoki yolumu bile kestikleri foto çekilmek bile isteyen oluyo kafamçokkarıştı

pınar altug bence türkiyenin en güzel kadını sende ona benzedigine göre bayyaaaa güzeldirsin yerimseniben :icecream:

evet beni de çok benzetirler..
naz elmas'a bir de nurgül yeşilçay'a aşırı şekilde benzetenler oluyor.
ben bazı fotoğraflarımda naz elmasla benzerlik görüyorum ama nurgül yeşilçaya hiç benzetemedim kendimi :S

beni de çok benzetiyolar
bazen bi tanıdıklarına, akrabalarına

çoğuda hülya bozkayaya benzetir bi de nadide sultana çok benzetirler

trende oturuyoken bir gun baya kalabalik benim yanima bi kadin geldi, ben oturuyorum o ayakta, bana bakiyo surekli, birden "Melteeem inanmiyorum nasil zayiflamissin böyle dedi" (Yurt disindayim ben) kadin turkce konusmaya baslayinca sasirdim kafami bi kaldirdim, "Ben Meltem degilim" dedim, oda diyorki: "degilsin zaten bambaska biri olmussun nerdeyse nasil verdin okadar kiloyu?":roflol::roflol: yok gercekten degilim dedim inandirdim zor bela :eek:klava:

Daha sonra universitede tanistim biri ile bana cok benziyo adida meltem, o kesin o ama bi fark var baya baya kilolu, fakat yuzu benziyosırnaşık şey Trendeki kadina hak verdim dogrusu

benide her gittiğim yer de muhakkak bırıne benzetırler...
aa baksana filancaya ne kadar benzıyor dımı..
konusma tarzın sesin aynı bilmemkim..
suran falancaya acayıp benzıyor..
sen aynı benım bır arkadasım var ona benzıyorsun..
yada nadiren ünlü birilerine benzetıyorlar..
beni görmeyenler sesimi benzetıyor telefondan..
anlamadım gıttı ne cok bana benzeyen ınsan varmıs..

lıse donemındeyken cok daha fazla oluyordu..:kahve:
her nedense de ozellıkle de karsı cıns bırılerıne benzetıyordu :roflol:

BU PAZARCILAR ALEM VALLA BANA DA BİRİ Bİ KERE ÇAĞLA ŞİKELİN TEYZESİNİN KIZI DEMİŞTİ :roflol:
benide çok benzetirler girdiğim eczanede, minibüste hatta yolda kadınlar gelip sorarlar sen şunun kardeşimisin bilmem ne bir kerede bi pazarcı birinin kardeşiyim sandı çok gülmüştüm yaa.:)

İLGİ ÇEKMEK İÇİN YAPIYOLAR BENCE DE AMA BENİ NORMALDE DE HEP BİRİLERİNE BENZETİRLER.
BEN DE DİYORUM Kİ DEMEK ÇOK KLASİK Bİ YÜZÜM VAR BİRAZ KIZIYORUM DOĞRUSU:kızgın:
:KK70: beni de aydan şenere çok benzetirler.ama belliki sizi beğenmişler,konuşmak için laf atmışlar:KK70:

BETÜLCÜM EĞER FOTOĞRAFTAKİ SENSEN BEN DE BİRİNE BENZETTİM KAVAK YELLERİ DİZİSİNDE SANIRIM ADI MİNE OLAN KIZ Kİ BENCE ASLIDAN GÜZEL ONA BENZİYOSUN BİRAZa.s.
benide her gittiğim yer de muhakkak bırıne benzetırler...
aa baksana filancaya ne kadar benzıyor dımı..
konusma tarzın sesin aynı bilmemkim..
suran falancaya acayıp benzıyor..
sen aynı benım bır arkadasım var ona benzıyorsun..
yada nadiren ünlü birilerine benzetıyorlar..
beni görmeyenler sesimi benzetıyor telefondan..
anlamadım gıttı ne cok bana benzeyen ınsan varmıs..

BETÜLCÜM EĞER FOTOĞRAFTAKİ SENSEN BEN DE BİRİNE BENZETTİM KAVAK YELLERİ DİZİSİNDE SANIRIM ADI MİNE OLAN KIZ Kİ BENCE ASLIDAN GÜZEL ONA BENZİYOSUN BİRAZa.s.

forumdan bır arkadas bana ozel mesaj attı.. bir arkadası varmıs adını soyledı ona cok benzıyormusum.. :roflol:
ve şimdi sende yıne bırıne benzettın.. nıye bu kadar cok benzetılıyorum anlamıyorum ve benzetılenlerde toplasan hepsını hıcbırı bırbırıne benzemıyor yanı.. :icecream:

benide çok Kişiler Birilerine Benzetirler Arkadaşlarina ,gelinlerine çok Her Gittiğim Yerde Mutlaka Benzetirler Birilerine.........
Biraz Sibel Cana Benzermişim Ama Ben Kendimi Ona Benzetmiyorum Gözler Ayni Ama...........

renkli gözlü olduğumdan mı nedir hep renkli gözlü ünlülere(nurgül yeşilçay-melis birkan-arzu yanardağ vs.vs.) ve kuzenine arkadaşına hatta kızın abenzeten bile oldu

Yurtta kalırken bir kızla birbirimize gerçekten çok benziyorduk.
Bizi hep karıştırırlardı :KK1:

bergüzar korele çok benzetiolar bide asi dizisinde tuba büyüküstün bana benzio die dedemler hep onu izliodu beni senede 1 gördükleri için :)

X