Sizi üzen birini nasıl pişman edersiniz

simone34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
12
2
30
Sizi üzen birini (sevgili,eş vs değil) aileden biri olabilir bir arkadaş olabilir nasıl pişman edersiniz hatasını anlamasını nasıl sağlarsınız?

Sizi üzen birini (sevgili,eş vs değil) aileden biri olabilir bir arkadaş olabilir nasıl pişman edersiniz hatasını anlamasını nasıl sağlarsınız?
çok seviyorsanız ve sizi üzme şekli çok çok sorunlu değilse konuşarak, konuşmaktan anlamayacaksa umursamayarak, sizi fena üzdüyse zaten bir şey yapmayın hak etmiyordur sevginizi.

çok önemli mi pişman olması? Olmazsa olmasın banane. Beni üzerek karakterini belli etmiştir. İçimden bir şeyler kopmuştur. Bu yeter.
Kesinlikle önem vermek geri dönüş yapmak bana göre de gereksiz hatasını anlayan anlar anlamayan da zaten hata yaptığının farkinda bile değildir
Nabarsa yapsin görmezden gelmek en güzel yöntem :)

çok seviyorsanız ve sizi üzme şekli çok çok sorunlu değilse konuşarak, konuşmaktan anlamayacaksa umursamayarak, sizi fena üzdüyse zaten bir şey yapmayın hak etmiyordur sevginizi.
Şu an konuşmuyoruz hatasını anlaşmasını bekliyorum ama hiçbir tepki yok karşı tarafta sessiz

Kesinlikle önem vermek geri dönüş yapmak bana göre de gereksiz hatasını anlayan anlar anlamayan da zaten hata yaptığının farkinda bile değildir
Nabarsa yapsin görmezden gelmek en güzel yöntem :)
Ay ne bileyim insan istiyor ki birileri gönlünü alsın

• Beğen
Reactions: H M
Bu zorla olmaz ki sana değer veriyorsa yanlış birşeyler varsa anlar ve gelir. Eğer umursamiyorsa bence sende umursamamaya çalış çünkü değer veren insan dönüş yapar.
Değer veren insan kırmamak üzmemek için uğraşır zaten demi canım 🙂

• Muhteşem
Reactions: H M
Eskiden olsa birsey yapmazdim artik aynisini yapiyorum baska turlusunden anlamiyor bazilari

Ya şu an aynı durumdayım ne yapsamda hatasını anlasa neyse şimdilik sessizim 😂

Üzme şekline, konusuna, miktarına, amacına, kişisine göre çok değişken bir durumdur bu!

X