Sizinde çevrenizde böyle kadınlar var mı?

Sema8888

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2015
56
12
35
Kızlar bazı kadınlar var ki ilgi hep onlarda olsun en güzel en iyi onlar olsun istiyorlar.. ve hem cinsim olarak malesef bunu farkediyorum. Keşke gormesem ama yapılanları görüyorum.

Mesela is yerinde bi bayan var. Gelir sürekli şöyle güzel bi hayatım var böyle yakışıklı bi kocam var benim kaynanam dünya iyisi modunda bir insan (bayanlara karşı ). Aman allah iyilik versin daha iyi olsun bende hayatımdan gercekten çok memnunum (elbet insanin her istedigi olmayabilir ama kesinlikle sorunlu bi hayatım yok) ama bi arkadasm bana derdini anlatirken ben kendimden boyle guzel ornek veremem ya susarım ya da kendimle ilgili bende kötü bisey anlatmaya calisirim. ama durum bundan da ibaret de değil ki...

Erkeklere karşı daha farklı asla eşinden bahsetmez kendini över sadece. Gayet sıcakkanlı. Mesafe 0. Dokunur falan konusurken. (Bende sıcakkanlıymdr ama belli bi mesafem vardır )Sanki kırk yıllık ahbabı gibi. herkesin ilgisi onda olsun ister. Bundan haz alır (evli?) Kahkahalarını tavırlarını görmelisiniz. Biri ona iltifat etse yemin ederim o gun tavirlarindan anlarsiniz :))

Daha da sinir olduğum konu; gelelim bana olan davranıslarına..mesela o gun ben ondan daha itinali giyindim diyelim (ki her sabah sac bas yapmadan cikmaz evden ekstra 2 saat erken kalkar o derece) ertesi gun hemen cok daha guzel hazırlanıp gelir ekstra o çabayı farkedersin yani :) Bunu denedim ve kesin eminim artık . Ve daha ilginci kendini cok güzel hissettiği guzel giyindigi gun hiç konuşmaz slm bile vermez bana :) simdi merak edeceksiniz söyleyim hemen normal guzellikte ama alımlı kadın şimdi allah için bende bisey demiyorum zaten ama bi Angelina Jolie değil yani :)) kaldı ki bu bunu gerektirmez de... benimde güzel olduğumu söylerler bende öyle görürüm zaten kendimi daha iyi ornek cok guzel arkadaşlarm vardır ben hic böyle bisey gormedim. Güzellik göreceli bi kavramdır kaldı ki hersey demek te değildir ben cok sevdigim insanlari hep cok guzel görürüm mesela gülerler bana :) Cok saskinim gercekten. Ben saçıma bi degisiklik yapsam hemen o da yapar. Kendime yeni ne aldım o da aldı yemin ederim tarzını değiştirdi 3 senede resmen :) bambaşka giyinip kuşanıyor şimdi. . Bunlarn hic biri sorun degil hatta ben kimseyle bu tarz sorunlar yasamam daha cok hosuma gider beni begeniyor ki aliyor derim. Asla bu konuda takıntılı bi insan degilimdir. Ama onun içinin kaynadıgını hissediyorum. Bunları gerçekten ayyy ne guzel olmus bende alayim yapayim diye gıpta etmesinden degil o böyle nasıl olabilir ben daha iyi olmaliyim diye yapıyor. Bi de hani insanin bi kere dikkatini çekince hep batar ya o misali.. bir de oyle bir giyiniyor ki hersey meydanda.. bunu öyle bir yapıyor ki kimse anlamıyor ama hayret ediyorum (yanlışlıkla açilmis gibi v.s). . Göstere gostere yapsa bu kadar batmaz bana herhalde onun ne niyetle yaptigini biliyorum ve kimse anlamıyor ya ondan daha bi uyuz oluyorum. her fırsatta beni bozmaya çalışır miletin içinde (genel yapısı bu insanlara karsi zaten dandun konuşur) hayret bisey ya :)) anlayacağınız ruh haline göre bana bi iyi bi kötü...

Bunu insanlara çıtlattığımda ya kimse farkında değil ya da kimsenin umrunda değil :)) hatta ben onunla ilgili konuştuğum için bazı kişilerin gözünde o değil de ben takıntılı duruma düştüm :)) Bu duruma da ayrı üzülüyorum. Nasıl olurda farkına varamazlar içindekilerin nasıl göremezler yaptıklarını diye... ben mesela hadi diyorum bakmıyım muhattap olmayayım gözümün önünde nasıl görmezden gelebilirim ? Samimi soruyorum.

Sizinde çevrenizde böyle bayanlar var mı? Nasıl davranmalıyım? Ben ilk kez karşılaştım bi anlam veremiyorum doğrusu. .

(ben iş yerinde ondan daha uzun yıllardır çalışıyorum ve konum itibariyle daha iyi yerdeyim ve daha cok yakin arkadaşm var kafanızda oturması için açıklıyorum komik ama onun kafa yapısına göre daha popüler diyelim )

Böyle alenen kendini öven değil de, ilgi budalası var ne yazık ki etrafımda. Dikkat birazcık üstünden gitsin karalar bağlıyor. :KK45:ben uzak duruyorum valla, resmen enerjimi emiyor çünkü.

Ettafimdaki insanlari hic bu kadar incelemedigim icin bilmiyorum. Mesela o gun kimlerden iyi kimlerden kotu giyindim, ertesi gun benden guzel giyinmeye mi calisti gibi seyleri farketme ihtimalim yok, kim kiminle konusurken neresine dokundu, kocasindan kimlere bahsedip kimlere bahsetmiyor vs nasil inceleyebiliyorsunuz bu kadar...

Bir kiskanclik seziyorum sanki,yani o kisinin davranislarindan sana ne ki?

Kendi hayati kendi dogrusu kendi yanlisi

Sana karsi bir hatasi da yok

Bu cevabın geleceğini biliyordum :)) klasik ilk akla gelen şey sanırım. Hayır kıskanmıyorum . Kıskanabilecegim tarzda bi insan değil. O insan sürekli gözümün önünde ve batıyor. Bende bilmiyorum sanırım insanların onun bu tavırlarının farkına varip prim vermemelerini istiyorum. Gormezden gelmeyi denedim ama hep gozumun önünde.

Kızlar kk nin bu yönünü beğenmiyorm elestirmekten baska bir sey yok. Tamam elestiriye acigim ama bi çözüm degil. Bence kimse salt olarak elestirilmek icin konu açmıyor burda. Empati yaparsanz sevinirim.
Bi insan bi gun iyi diger gun kötü davranirsa noluyo diye dikkat çeker. 3 yildr beraber çalışıyoruz. 1 haftada bu sonuca varmadm. Bana göre de farketmemek cok ilginç. Beden diline de ilgim var iyi cozerim malesef. Keske bende farketmesem

Bu cevabın geleceğini biliyordum :)) klasik ilk akla gelen şey sanırım. Hayır kıskanmıyorum . Kıskanabilecegim tarzda bi insan değil. O insan sürekli gözümün önünde ve batıyor. Bende bilmiyorum sanırım insanların onun bu tavırlarının farkına varip prim vermemelerini istiyorum. Gormezden gelmeyi denedim ama hep gozumun önünde.

:) :) gözün üzerinde
Baskalarinin,kızın sana gore olan yanlis tavirlarinin farkina varip prim vermemelerini istemen ve de gözüne hep batmasi..

Valla bilemedim ne denir bunun adına :)

fazla umursamissiniz siz bu bayani.
bi kere gözünüze battiya ,artık ağzıyla kuş tutsa size iyi görünemez.
Bu sorununuzun da pek bi cevabı olduğunu sanmıyorum....
fazla takilmissiniz sadece
cevrenizi bukadar incelemekten vazgecmeye başlarsınız, bu bayanda gözünüze takilmaz.

Kızlar kk nin bu yönünü beğenmiyorm elestirmekten baska bir sey yok. Tamam elestiriye acigim ama bi çözüm degil. Bence kimse salt olarak elestirilmek icin konu açmıyor burda. Empati yaparsanz sevinirim.
Bi insan bi gun iyi diger gun kötü davranirsa noluyo diye dikkat çeker. 3 yildr beraber çalışıyoruz. 1 haftada bu sonuca varmadm. Bana göre de farketmemek cok ilginç. Beden diline de ilgim var iyi cozerim malesef. Keske bende farketmesem

Valla kimseyi bu kadar incelemedigim icin nasil davranman konusunda fikir veremiyorum

o kadının kendince halledemediği kompleksleri var bence bir insan devamlı benim hayatım şöyle iyi böyle güzel diyorsa bil ki öyle değildir ve o da bunu baskılamaya çalışıyordur

X