Maske Tarifleri Sizinde eliniz hiç rahat durmuyor sivilcelerinizimi sıkıyorsunuz? Sivilce izleri için

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
tretin ben de aldım .ama hiç işime yaramadı.ilk başta çok fena tahriş yaptı,sonra kullanmaya devam ettim ara vererek.ama bilemiyorum.bırakmak zorunda kaldım.hassaslaştı yani cildim.ayrıca contraktubex adlı bir krem varmış.40 ytl civarı.o da tretin gibi etki gösteriyor.tretin 9 ytl civarında..

ayva çekirdaeğini suyun içinde buzdolabında mı bekletmeliyiz.ben dışarda beklettim.kokmaya da başladı gerçi.ne yapsam kullansam mı ?ayrıca ne kadar sürede tüketmemiz gerekiyor bu a.ç.

bende aldim kantaron yagi arkadaslar rengi kirmizi bi kac gece denedim ii gelmedi bilmiorum belkide devam etmem gerekiodu??????

Link Silinmiştir. kızlar bu linki ben yazdım girin okuyun bakın bakalım işe yarıyormu yaramıyormu. yaw 2 günde yaramaz tabi uzun süre kullanacan. bide güneş koruyucu sürmeyi unutmayın dışarı çıkarken yüzüne bu yağları kullandıktan sonra!!!

canlarım bakın ben geceleri hem a.çekirdeği kremi hemde sarı kantaron yağını üst üste sürüyorum. bakın ilk 3-4 gün ikisinede ilk başladığımda kaşıntı ve yanma oldu hafiften. ama şimdi alıştı cildim. süper etki ediyo tavsiye ederim yaptığınız şeylerde istikrarlı olun lütfen 2 kere kullanıp işe yaramadı deyip insanların kafasını bulandırmayın.nede olsa tamamen doğal etkili şeyler ilk başta cildin adaptasyon alışma sürecinde biraz kaşıntı falan illa olur.1 kere kullanıp işe yaramadı deyipte arkadaşlarıda yanlış yönlendirmeyelim lütfen.

bakın arkadaşlarım bendede doğal bitkilere karşı özel bi ilgi var. ama çok büyük bi ilgi bu işe yaramasa bile yaptıklarım büyük bi zevk alıyorum doğal şeyleri alıp sürmekten:))))) ben önceleri çok şeyler denedim yüzüme sürdüm doğal olarak.sivilce izleri var bendede. pek derin izler deil ama herkes cildinin pürüzsüz bebek gibi olmasını ister değilmi:)) ilk ergenlik yıllarımda(12-13 yaşımdayken) çok bilinçsiz olduğum için sıkardım hep sivilcelerimi. sonra izleri geçirmek için yöntemler aramaya başladım.sonrada şunun farkına vardım arkadaşlarım. cildimizin yenilenmesi ve güzelleşmesi için gerçekten bişeyler sürmemiz yeterli değil ki bu ne olursa olsun.isterse bir milyarlık bi krem olsun.isterse mucize olsun olmuyor yediklerimiz düzenli ve sağlıklı olmayınca olmuyor arkadaşlar.şimdi 1 aydır size ne yaptığımı ve cildimin nasılda güzel parladığını anlatayım. öncelikle sabahları 7 gibi kalkıyorum.1bardak ılık suyla 1tatlı kaşığı üzüm çekirdeği içiyorum. ardından 1su bardağı suyu kaynatıp kendim topladığım kuruttuğum ısırganlardan 1tatlı kaşığı ufanlanmış ısırgan içine atıp 5 dakika demlendirip.süzüyorum ve içiyorum.bu ısırgan ve üzüm çekirdeğini sabah akşam aynı şekil uyguluyorum. inanın bunları kullandığımdan beri insanlar bile güzelliğimin farkına vardı. geçen komşu teyze dediki bana yüzünde bi güzellik var hamilemisin dedi. hahahaha:)))) bunlar insanın içini temizliyor vitamin ve antioksidan etkisi yapıyor arkadaşlar.birde meyve sıkacağında sıktığım 1elma-1havuçsuyu-yarımşişe madensuyunu dondurdum.hersabah yüzümü yıkadıktan sonra yüzümde gezdirip 30dk.sonra yıkıyorum.ve güneş kremimi sürüp(sebamed 45faktör)işe gidiyorum.sonra akşam yatmadan önce yüzümü yıkıyorum.ayva çekirdeği kremimi sürüyorum kuruduktan sonra kantaron yağıyla masaj yapıyorum ve ölece yatıyorum.işte böle arkadaşlar.inanın bunları yaptıktan sonra sivilce izlerim geçmeye başladı cildim toparlandı gerildi.üzüm çekirdeği iştahımı kesti.işimde evime yakın olduğu için sabah akşam 20dk.yürüyorum 2 kilo verdim 1 ayda.öle yani arkadaşlar.ben bunları artık hayatımın sonuna kadar yapmayı düşünüyorum allahın izniyle.sizide tavsiye ederim.öpüyorum hepinizi. hep güzel,sağlıklı ve mutlu kalın.ama en önemlisi ruh sağlığınız iyi olsun hiç bişey için üzmeyin kendinizi. mucukkss

ben sadece ayva cekirdegini suruorum sabah pekmez iciyorum bide cok limon tuketiodum onu aza indirdim ama simdiden baya gelisme war
kantoron yagini temizcilde mi suruosun ayva cekirdeinin uzerinemi

ay valla bende sarı kantaron alsam mı almasam mı karar veremedim? sen kullanda bize önerilerini verirsin. şimdi de buğday yağına kafayı taktım. canım kullandın mı sen? ayrıca rengini bilmiyorum ama doğrudur büyük ihtimal

dostum biraz gec oldu ama benm pc bozuk bi sure cevap yazamıcam sıze ben iksinide kullanıyorum sarı kantaron iyi geldi bi gecede mucizelar yaratmıyo ama bana iyi geldı kullan valla canm

ben sadece ayva cekirdegini suruorum sabah pekmez iciyorum bide cok limon tuketiodum onu aza indirdim ama simdiden baya gelisme war
kantoron yagini temizcilde mi suruosun ayva cekirdeinin uzerinemi

a.çekirdeğinin üstüne sürüyorum kuruyunca.eee tatlım uzun muzun güzel olmak kolay değilki. birkere sür ohh yarın dünya güzeli ol olmazki öle şey:)))))))

:Roflol: cok tatlisin yaaa... tamam denicem bakalim bi sure daha... :içelim:

sırnaşık şey sırnaşık şey ay şımardım yaw şimdi:))) saol canım. bak dene 1-2 ay dene öle sonucunu görecen. hatta bunları hayatının bi parçası haline getir hep kullanki geleceğe ytırım olsun. genç kal hayatının ilerleyen dönemlerinde!! öptüm mucuks

kızlar yeni bişey duydum yosun yağı. sivilce izleri ve sivilceleri geçiriyormuş yüzün yağını dengeliyormuş. kullanan bi arkadaşım söledi. babası aktar. kullanan varsa yazsın. herkesin bilgisi olsun arkadaşlar...bende alıp denicem

arkadaşlar benim merak ettiğim bu yağlar daha çok sivilce yapmıyormu ? adı üzerinde yağ çünkü ben yüzüme yağsız nemlendirici bile sürsem sivilceler hortlar hemen bu sarı kantoronu denemek istiyorum izler için ama işte yağ olunca korkuyorum denemeye

arkadaşlar benim merak ettiğim bu yağlar daha çok sivilce yapmıyormu ? adı üzerinde yağ çünkü ben yüzüme yağsız nemlendirici bile sürsem sivilceler hortlar hemen bu sarı kantoronu denemek istiyorum izler için ama işte yağ olunca korkuyorum denemeye
canım kantaron otunu dene ben ona başladım şimdi
otu kaynatıyon 5 dk süzdüğün posasını sivilcelerinde beklet Akşam 20 dk sonra süzdüğün suyla yıka yüzünü kurulamadan kurusun suyu yüzünde yat öle

X