Doğuma Hazırlık Sizler nasıl yaptınız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

maviisever

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
763
202
Kızlar bebek yeni doğudunda hastanedeyken güzel şeyler mi giydirdiniz yoksa normal mi? Güzelden kastım hani özel tasarım yeni doğan elbiseleri yapıyorlar ya isimli vs vs o tip? 3 ayım kaldı nasıl yapıcam genelde nasıl oluyor falan hiç bilgim yok, o isimli bebek setini yani tulumu vs olan set yaptırmayı düşünüyorum ama be zaman giydiricem onu bilemedim😅 çevremde de bilinçlendiren kimse yok sizler nasıl yaptınız?

Birde yeni doğan çekimi yaptırdınız mı? Ben aşırı derecede yaptırmak istiyorum çok tatlı fotoğraflar çıkıyor ama beğendiklerimde çok uzak istanbul avrupa yakasında yaptırmışken kaliteli iyi çeken ve anlayan bir yere yaptırmak istiyorum paramın değeceği bir yere ama uzaklar kimisi eve geliyor ama evde nasıl çekerler güzel kareler çıkarmı emin olamıyorum... sizler nasıl yaptınız?

Arkadaşm yaptrmştı doğduğuhda giydrdelir doğumhaneye onları verdi. Ama 2. Çocuğuna yaptrmayacağını sadece 2 kere giydrebldiğini boşa masraf yaptığını söyledi 😂😂

Arkadaşm yaptrmştı doğduğuhda giydrdelir doğumhaneye onları verdi. Ama 2. Çocuğuna yaptrmayacağını sadece 2 kere giydrebldiğini boşa masraf yaptığını söyledi 😂😂
Yani bakıldığı zaman öyle gerçekten de ama çokta güzeller 😅 deee hastaneye kimsede gelemicek o zamana kadar kesin düzelme olmaz🤦🏻‍♀️

Yani bakıldığı zaman öyle gerçekten de ama çokta güzeller 😅 deee hastaneye kimsede gelemicek o zamana kadar kesin düzelme olmaz🤦🏻‍♀️
Yani 😁😁zBen de çok istemiştim ama benim doğmum erken oldu hazrlıksız yakalandım 😁 bide pandemideydik kaldk öyle 😝

Ben isimli tulum yaptırmıştım sadece. Tulum şapka eldiven olarak. Fotoğraf çekimi zaten yasaktı tam pandemi yasaklarının başladığı dönem doğum yapmıştım. Sonra evde aynı tulumla kendimiz çektik fotoğraf falan😊

X