Sizlere ihtiyacim var:(

şu an başkası adına utanmayı yaşıyorum : )))
bu kadar mesaj nedir ayy resmen bi tarafları kalkmıştır
bir de böyle uzun uzun "?" atan birine analizler ben olsam böyle yapmazdım yok durumunu anlıyorumlar offf çok fenaaa
neyse zararın neresinden dönülse kar bu size tecrübe olsun
bir daha kimsenin peşinden koşmayın.

Çok mu duygusalsınız bilemedim. Eğer öyle iseniz üzülün ama yıkılmayın. Yani bana kalsa üzülecek birşey yok ortada ama...:bicak:
Duygusalim galiba. Bide benim niyetim onun pesinden kosuyomus gibi olmak degildi, davranisinin sacma oldugunu anlatmakti. Cunku kendisi surekli konusuyordu mesaj atiyordu felan. Canim cok sIkkin, insallah sildigimi gormustur, bari biraz gurur kalir ozaman

şu an başkası adına utanmayı yaşıyorum : )))
bu kadar mesaj nedir ayy resmen bi tarafları kalkmıştır
bir de böyle uzun uzun "?" atan birine analizler ben olsam böyle yapmazdım yok durumunu anlıyorumlar offf çok fenaaa
neyse zararın neresinden dönülse kar bu size tecrübe olsun
bir daha kimsenin peşinden koşmayın.
Sizce pesinden kostugumumu dusunmustur:KK43: benim niyatim kesinlikle o degildi. Boyle yapacaksan konusmiyalim demek istemistim. Oda bana diyordu arada hoslanmadigi sey olunca davranisimda. Uzun mesajima ? atmamisti. Yazistik 2 kere felan ama en son mesajimi acip cevap yazmamisti. Bende ertesi gunu sildim heryerden. Gururuma dokunuyor resmen oyle yapmasi ve kendimi cok degersiz hissediyorum

yani insan kendini kötü hisseder ama sadece 5 dk gördüğünüz biri için bu derece mutsuz hissetmek normal değil. siz adamdan çok mu etkilenmiştiniz ki
Bilmiyorum, dusunuyorum ama onuda bilmiyorum. Gururuma yediremiyorum galiba bide cok degersiz hissettim. Eski esimle ayrildiktan sonra ilkkez biriyle konusmaya baslamistim, hayal kirikligi oldu. Kimseye guvenemiyorum, inanmiyordum ama bu kisiyle konusmaya baslamistim tanidik diye. Guvenim inancim iyice yok oldu. Bide pesinden kostugumu saniyorsa diye icim icimi yiyor cunku oyle bir niyetim yoktu. Sildigimi anlamistir insallah. Ama demekki cok degersizmisimki hic nasilsin napiyorsun diye bile sormadi. Inanamiyorum insanlar nekadar sacma

Onuda olgun zannettim ve rahatsiz oldugum seyi soyliyebilirim sandim. Cunku surekli gelecektende bahsederdi, benimle ilgilide. Bende tanisma asamasindayiz, rahatsiz oldugum seyi, anlam veremedigim seyleri soyliyim dedim. Sizce kendini bisey saniyormudur simdi? Bunu dusundukce sinir oluyorum, uzuluyorum gercekten:KK43: Bide engellemedim ama sildim heryerden
Hızlı gitmiş zaten gelecekle ilgili planlar aşk aşamasında olur. Erkeklerde hemen biz gibi aşık olmazlar. Beyinleri buna musait değil. Sizi ikna etmek için önden vaaz vermiş. Burda ayıkmış olmanız lazımdı. İstediği şey farklıymış anlayacağınız alamayınca başka kapıya gitmiş. Boşuna üzülüyorsunuz tecrübe edindim diyerek bakın olaya

Hızlı gitmiş zaten gelecekle ilgili planlar aşk aşamasında olur. Erkeklerde hemen biz gibi aşık olmazlar. Beyinleri buna musait değil. Sizi ikna etmek için önden vaaz vermiş. Burda ayıkmış olmanız lazımdı. İstediği şey farklıymış anlayacağınız alamayınca başka kapıya gitmiş. Boşuna üzülüyorsunuz tecrübe edindim diyerek bakın olaya
ama kotu niyeti olamazdi cunku yigenimin cok iyi arkadasi, oyle bisey yapamiycani biliyor. Benim derdim gercekten gururumla oynamasi galiba bilmiyorum cok dert ettim kendime. Yediremiyorum boyle davranmasini. Ozur dilemesini cok istiyorum, ozaman kendimi cok iyi hissedicem gercekten. Ondan sonra konusmasakta olur ama boyle cok sinirim bozuldu off dusunmiyim diyorum ama dusunuyorum elimde degil napicam ben

Bilmiyorum, konusmak iyi gelmisti sanki:KK43: Ama bu sekilde davranmasi inancimin ve guvenimin daha beter yok olmasina sebep oldu. Cok degersiz hissediyorum kendimi
Denize dusen yilana sarilir olmus bence sizinki. Duygusal olarak zor bir donemdeyken adama sarilmissiniz ama erken ve fazla olmus. Adam da yan cizince siz yine alt ust olmussunuz.

Erkekler vallahi boyle. Hele ki tanışma ve flort asamasinda. Karabatak gibi kayboluveriyorlar. Cok da takmayin bosverin.

Bende mi bir sorun var , yoksa yeni nesil mi çok duygusal anlam veremiyorum . Hayatımdan kim çıkarsa çıksın hiç umursamıyorum artık . Giden gider modundayım ve herkesten her şeyi bekler hale geldim .
3-5 konuşmayla bu hale gelmenize üzüldüm açıkçası . İnşallah can dostu diyebileceğiniz bir insanla en kısa zamanda tanışırsınız .

ama kotu niyeti olamazdi cunku yigenimin cok iyi arkadasi, oyle bisey yapamiycani biliyor. Benim derdim gercekten gururumla oynamasi galiba bilmiyorum cok dert ettim kendime. Yediremiyorum boyle davranmasini. Ozur dilemesini cok istiyorum, ozaman kendimi cok iyi hissedicem gercekten. Ondan sonra konusmasakta olur ama boyle cok sinirim bozuldu off dusunmiyim diyorum ama dusunuyorum elimde degil napicam ben
Siz bu adama kaptırmışsınız kendinizi. Bence silkelenin. Sizinle yeğeninize rağmen görüşmüş ama. Cinsellik düşünmesi yeğeninle arkadaş olmasına engel değil. Cinsellik konusu hemen açmasa da erkeklerin yaklaşma sebeplerinden bi tanesi de bu oluyor. Bu zihniyette ki erkekte elde etmek için vaatler verir. Kendine yakınlaştırma çabasına girer. Cinsellik düşünmesi arada yeğeniniz de olsa onun için bir kötülük yapma algısı değildir. Elde ettiğini farzedin kime söyleyebileceksiniz ki değil mi ? Zor günler yaşıyormuşsunuz ve duygusal boşluktaymışsınız. Bu konum malesef Erkekler için tam bi avcılık fırsatı. Bence bi kaç sene tek takılın psikolojiniz düzelmeden kimseyle görüşmeyin. Ortalık yamyam dolu

Denize dusen yilana sarilir olmus bence sizinki. Duygusal olarak zor bir donemdeyken adama sarilmissiniz ama erken ve fazla olmus. Adam da yan cizince siz yine alt ust olmussunuz.

Erkekler vallahi boyle. Hele ki tanışma ve flort asamasinda. Karabatak gibi kayboluveriyorlar. Cok da takmayin bosverin.
Galiba dediginiz gibi oldu. Ilgi alaka hosuma gitti ve duygusal anlamdada kotu donemimdeyim yinede. Benim kucuk yasta sevgilim oldu, onunlada evlendim ''buyudukten'' sonra. O yuzden hic bir deneyimim felan yok boyle konularda malesef. Neden boyle davrandigini bilmek istiyorum ama, kendimi cok kotu hissetirdi bana. Onunda ayni seyi hissetmesini istiyorum pisman olsun ozur dilesin istiyorum cunku o beni uzdu gercekten

Bende mi bir sorun var , yoksa yeni nesil mi çok duygusal anlam veremiyorum . Hayatımdan kim çıkarsa çıksın hiç umursamıyorum artık . Giden gider modundayım ve herkesten her şeyi bekler hale geldim .
3-5 konuşmayla bu hale gelmenize üzüldüm açıkçası . İnşallah can dostu diyebileceğiniz bir insanla en kısa zamanda tanışırsınız .
Tesekur ederim. Bende bilmiyorum bana noldu:KK43: Eski esimle 15 sene sonra ayrildim, 10 sene sevgiliydik, 5 senede evli. Resmen onu bukadar sress yapmiyorum suan. Gorustugum kisinin yaptigini hazmedemiyorum, erkeklere guven olmiycani biliyordum ama bu kisi baska zannettim ama oda ayniymis. Hayal kirikligi resmen

Umrunuzda olmasın, sizz kovaladıkça o kendini değerli sanacaktır.
evet bencede:KK43: dusunduklerimi soyledigim icin pesinden kosuyorum zannetmemistir insallah. Yani en son konustugumuzda gec cevap vermeler ve en son mesajima hic bisey yazmamasi. O mesaji yazdigim icin sizle pesinden kostugumumu dusunuyordur? ama daha sonra bisey demedim ve ertesi gun sildim. Insan sonradan kusura bakma yazamadim nasilsin felan der. Nekadar degersizmisim, hic beklememistim boyle biseyi. Bende ona aynisini yapmak istiyorum pislik cok gicik oldum ve uzuldum ya

Yerinizde olsam hiç bir şey yapmazdım. Hayatıma bakarım, başkasımı yok ayrıca sizin onun için harcadığınız zamanın yarısını harcamıyordur o...

Tesekur ederim. Bende bilmiyorum bana noldu:KK43: Eski esimle 15 sene sonra ayrildim, 10 sene sevgiliydik, 5 senede evli. Resmen onu bukadar sress yapmiyorum suan. Gorustugum kisinin yaptigini hazmedemiyorum, erkeklere guven olmiycani biliyordum ama bu kisi baska zannettim ama oda ayniymis. Hayal kirikligi resmen
Sen de misilleme yap , hiç üzme kendini. Değmez 🥰💕 tekrar güvenmek zor iştir . Maalesef öküz o güveni yıkmış .

X