Slique Tüy Alma Aleti

ben aldım ve inanılmaz memnunum kaş bıyık olayı benim için bitmiştir artık kuaföre gitmiiyorum hem bu şekilde param cebimde kalıyor ayrıca kaşlarımı istediğim gibi kalın bırakabiliyorum üstelik tüylerimin uzamasını beklemeden tertemiz dolaşıyorum. he bide yedek ipleri var içinde ama ben onları kullanmıyorum naylon iple daha güzel alınıyor gösterdiği şekilde yerine taktım ipimi çok daha güzel alıypr şimdi hemde ay bunlar bitince bunlara para vericem derdim yok :)

bu videoya bakın arkadaşlar kendi kendinize deneyen olursa bu yöntemi lütfen yazsın buraya. bu anlatılan alet iyi ama gevşeme problemi çok oluyomş ipin.... kendi kendimize ip ile almayı başarırsak iy olacak

İple kıl tüy almak

Reactions: mbz

Ya başkası için tamam da insan kendininkini alamıyo çok zor,olmuyo yani denedim bi kaç kez........

Son düzenleme:
bu ürün sadece yüzde mi kullanılıyor ya
kaş alımı oluyor mu
çok fazla inceleme fırsatım olmadı da

arkadaşlar King te ipli epilasyon makinası çıkarmış :)
hemde adaptörlü ,ne kadar hızlılar yahu ,ama resimde gördüm bu markanın ipi bobinli yani tek kullanımlık filan değil.fiyatta hemen hemen aynı,49 tl .
bakalım daha ucuzunu hangi marka üretecek.

iki tane başlığı var bunun, bişeye benzetemedim nasıl kullanılıyo acaba.

ilahi december,makarası bile var demişsin:)
her zaman daha iyisi için insanlar çabalıyor işte
videoyu bende izledim,epilasyon aleti gibi çalışıyor galiba.
aslında yüz bölgesi için bu tarz iple alma aletleri iyi bir alternatif,çünki yüz bölgesine epilatör ve ağdayı herkes kullanamıyor .iple almak daha pratik sanırım.

kaşımın üstünü iple alıyo benim gittiğim yer ve çoğaldığını düşünüyorum. ipin tüyleri çoğalttığını düşünen yokmu benden başka? o yüzden çok düşünmüyorum açıkcası bunu ya.

ben bıyıklarımı yıllarca iple aldım hiç çoğalma görmedim.
bazı bölgelerdeki kıl folikül reseptörlerinin duyarlı olması ile ilgili olabilir bu aldıkça çoğalma durumları ,ama ipe bağlı birşey değildir,kökten alınıp çeşitli faktörlerin etkisiyle ,uyarılmasıyla ilgilidir.

alakası yok valla benim kaşlarımın alınmamış hali çok kalındı.
ne zaman iple kaşlarımı aldırdım rahatladım düzenli aldırabildiğim sürece hiç bir problemim yok .

fiyatı 59 lira bence tuzlu ya altı üstü iplik makinası 20-30 olsa düşünürdüm almayı
konuyu açan arkadaş gibi yüzümü döktüğüm paraların haddi hesabı yok . evde dudak üstümü alamıyorum kırılıyor kendim alınca acıyor .

Merhaba..

Ben de sliqueden ipli epilasyon aletini aldım..Çok araştırdım,yorumlar okudum niyet ettim ve aldım..Ama çok pişmanım gerçekten..

Yani 60 TL'e değmezmiş bunu çok iyi anladım..
Şikayetlerim,
Birincisi 60 TL'ye değecek bir kalitede ürün değil..Görünüşünden işlemine kadar gayet basit ve iş göremez bir ürün..

İkincisi beraberinde gelen ipler çok kalitesiz..Hem kopuyor yada gevşiyor,tüy alımını engelliyor..Kendiniz ip takmaya çalışsanız bile ne gerginliğini sağlayabiliyorsunuz nede tüy alımını..

Gerçekten çok üzgünüm..Kolay kolay ürün alırken hata yapmazdım ama bu sefer yaptım..

Ben almaya niyetli olan arkadaşlarıma bir kez daha düşünmelerini tavsiye ediyorum..Tanıtım videosunda gösterilenler gibi pratik yada sağlam değil..Belki yanak,favori kısımlarını iyi alıyor ama dudak üstü,kaş arası yada kaş üstü,çene gibi kısımları asla almıyor.

Bunlar da benim deneyimlerim..Yineliyorum lütfen almadan bir kez daha kullanıp kullanamayacağını düşününüz..

Sevgiler..

Teşekkürler,iyi oldu yazdıklarınız.......

güzel bi yöntem gibi. ama kullanan varsa görüşlerini almak lazım.
fiyatı biraz yüksek ama. napalım:)))))))))

arkadaşlar sligue denilen aleti aldım.2 hafta oldu süper bişey.kullanımı çok rahat.pahalı ama değer.kuaföre verdiklerimizin yanında hiç.sürekli temizssin.çıkanı alıyorsun.kırmıyor kökten alıyor yanlız alırsanız yedek ip isteyin ben unuttum .gerçiipler uzun süre kullanılıyor

başka ipi nasıl taktın bende almayı düşünüyorum ama ip biter sonra kullanamam diyede korkuyorum

aksarayda 10 tlye düşmüş halini görene dek bekliyorum. o zamana dek almıcam.

10 tl de çok şekerim..Bksana çok faydasını gören yok 5 e bulursam ne ala yoksa gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…