SMOOTHİE İLE AÇ KALMAYA SON!!! ;)

simgenur_00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2016
34
10
31
Merhaba kızlar bu zamana kadar denemediğim diyet almadığım spor aleti kalmadı yaptım yaptım en fazla 5 gün dayandım bıraktım geri aldım kiloları hemde fazlasıyla neyse dün smoothie ile internette gezerken tanıştım(hep görüyordum ama ilgimi çekmiyodu) bir kadının haberi yazıyodu görmüşsünüzdür kadın sadece 20 muz yiyerek zayıflamış bir günde ve bu muzları bazen başka meyvelerle karıştırıp smoothie yapmış bazen sade yemiş dün akşam saat 6 gibi denemek için kendime bi smoothie yaptım acaba tadı nasıl diye neyse içtim bitirdim kızartma vardı evde ve ben o kadar toktum ki dokunamadım bile o kızartmaya evdekiler bile şaşırdı sen kızartmayı nasıl yemezsin noldu sana diye ayrıca yemek geç yendi dün ben smoothie yi içtikten 3 saat sonra falan yendi ve ben hala aç değildim sabah kalktığımda dünden kalan kızartma göbeğini görmemek müthiş:halay: neyse kendime bi program hazırladım ona göre ilerliyeceğim biraz uzun oldu ama okuduğunuza değer yaptığım programı isterseniz yorum yazın cevaplarım görüşmek üzere..:halay::KK15:

merhaba hemen yazayım... böyle saatli bir diyet değil ama akşam saat 8 den sonra bişey yemek yasak. acıktığınızda smoothie içiyorsunuz ben 1 bardak smoothie ile 5 saat rahat bir şekilde durabildiğim için sabah smoothie öğle yemeği et ihtiyacımı karşılayacağım mesela bugün haşlanmış tavuk 1 dilim kepek ekmeği marul salatası yicem öğleğin bu sayede öteki ihtiyaçlardan da eksik kalmadan zayıflayacağım ama benim programımda sadece öğleğin yemek var dediğim gibi sabah smoothie 5 saat sonra öğle yemeği 5 saat sonra tekrar smoothie zaten gün bitiyo böylelikle ve emin olun çok doyurucu tadı mükemmel ve kesinlikle kilo aldırmıyor aksine tok tutup zayıflamamıza yardımcı en güzel tarafı evde istediğiniz malzemeyle (yoğurt süt light olacak, herhangi bir meyve , mısır gevreği , badem ceviz vs) yapabilmeniz..

X