sogan kürü kullananlar

Allah razı olsun canım ettiğin dualar kabul olsun inşallah
üstte bişi sordum 70 bin lemyelidle ilgili
evet gördüm o isimleride canım artık fırsat buldukça okucaz dualarımızı Dua en güzeli

bebeğinden yarın güzel haberler alacaksın Allah ın izniyle

anammmm tam kadro olduk ya naaaann

oooooo folik hanımlarda aramızdaymışşşşş
alkışlıyoruzzz efendim

olucak inşallah ALLAH ın izniyle canım
benimde ogluşum çınar kızım olursa bilemiyorum henüz

İnşallah canımmm :))

anammmm tam kadro olduk ya naaaann

Olduk beaa aylardan sonraa bu bir işaret olabilirmii evren bize bir msjmı verıyor acaba mybaby anlıyor onun dılınden :)) acıklar bıze herhal:))

Mybabyym hatlar karıstı :))) folık sordu sandım soruyu ıstanbul trafıgı felan

ben de diyom maybeybi izmirde değl de burda mı tedavi oluyo acaba ben mi kaçırdım işte bunlar hep heyecan!

anamm taze anne adayına bak heleeeeeee

Kızlar bir wc ye gidip gelıyom kaybolmayın prostatlılar gıbın oldum beeen bez baglıcam gariiiiii

Mybabyym hatlar karıstı :))) folık sordu sandım soruyu ıstanbul trafıgı felan

olsun tatlım anladım ben onu sıkıntı yok
yalnız anlamadıgım lem yelidi b
itirince en son mu suya üflüoz yani içiceğimiz su okurken yanımızda kalmasın mı
damacana mutfakta mutfakta mı okucam damacaaya karşı
ayy saçmaladım mı resmen bilmiyom ama anlamadım ben kızzzzzzz
İnşallah canımmm :))

Olduk beaa aylardan sonraa bu bir işaret olabilirmii evren bize bir msjmı verıyor acaba mybaby anlıyor onun dılınden :)) acıklar bıze herhal:))

enerji bizim işimizzz şükrüüüüü
evrene pozitif pozitifffff enerji yaymakda bizim işimizzzz
şimdi şöleki diyor ki bu 3 kişi pek yakında bebeişleriyle birlkte başka topiklerde bir araya gelicek
bebeklerinin maması sütü bezi kakası dişi falan konuşacaklar başka topiklerde
burdan terfi edecekler diyorrrr

ben de diyom maybeybi izmirde değl de burda mı tedavi oluyo acaba ben mi kaçırdım işte bunlar hep heyecan!

anamm taze anne adayına bak heleeeeeee

heycanına veriyoruz tabikisi olur böle şeyler bende şaşırdım bi an nasıl olurda istanbul sanar diye ama meger beni sen sanmışta ondanmış kuzum

ayyyyyyyyyyyy agzın bal yesinnnnn yaaaaa
ne güzelde yazmışsın taze anne adayı diye yaaaa
okurken bile mutlu oldum yaa kığızzzzzzzzzzzzz
sende adaysın biliyorsun ki kendini de yok sayma taam mı
asyamı saymıyoruz o göbüşlü anne adaylarından oldugu için

hay senin ağzını öpeyim benn inşallah gulümm hayırlısı olsun kız ne anlamadın aşık! istediğin yerde yatakta, sokakta, mutfakta, balkonda, çayırda, çimende oku, bitirdiğinde git mutfaktaki damacanaya niyetlenip üfle bi güzel dışardan

hahahhahahhahahhhahaha

dalga geçme kığızzz vallahi anlamadım bi an
hani hep mevlütlerde de şeker tuz su hocanın önünde olur ya okurken ordan şey ettimdi ben ondan karıştı kafam:44:
mutfakta damacanaya karşı mı okucaz diyee
ozamann hastanedde 2 saat bekliom kan sonucumu tlf da var zikir matik ordan çekerim

Kız mybabyy terliği firlatcaan hindi gafana neen anlameyonn sen benii DD 70 bını ben otobuste dersaneye gıdıp gelırken okudum yavrım mutfaktamı yatcan bıtırene kadar 1 gunde bıtıremeyedebılırsın :) en son 70 bın tamamlanınca suya uflucen parca parca degıl yani.su yanımda degıldı benım oyle bırsey demedıler kı okuyanlarda yollarda gıdıp gelırken okumus hep.

Mybaby evren boyle dıyo dıyosa dogrudur folıkım evrenle aralarında guzel bır bag var :)) Agzında bal yesin emii aarı sutu polenlede karıstırıp yesın hemde sıfa nıyetıneee :))

oh oh git tabi maşallah çok güzel hareketler bunlar inşallah

Folıkım dr kesede su gorunmuyor dedıgınden beri dayanıyorum suya suyu bol ıc dıyolar cıkısıda bol bol oluyor :) Hamılelık belırtılerınden degıl gıbıme gelıyor bu durum. hortumlan ıccem nerdeysee

öyle yap tabe, ben de istanbul yollarında 2 saatim geçiyo her gün, tlfnda da var zikirlerim ama ben eyüpten yüzük şeklinde olanlardan aldım yine de zikirmatik, elimde daha pratik oluyo. 70bin "lem yelid" mi dicem asyacan sadece. ben 40 meryeme de başlamak istiyom bu ay kısmetse. adetim bitsin

Sana dıyorum mybaby folık sen anla durumu oldu bıraz hahah :)) folık bos durma gıdıp gelırkene sende cek yavrım :))asyayıda sayın bende mazbata alamadım henuzz :)) Folıkk gozumdende kacmıyor degıl hanı sen neden kendını katmıyorsun bakım.Sende hayırlısıyla bır yola gırdin ve hayırla sonuclanıcak ınsallah. hsg nezman cektırcen?

damacanayı sırtıma alaydım öle gezeydim olmazmıydıııı
zaten havalar sıcak arada iki fırt çekerdim
şaka şakaaaaa
taam yaaaağğğğ ne kızıosunnnnnn hemşehrineeee
anlamadım işte bi an foliğede dedim mevlütlerde de hocanın önünde olur ya şeker tuz su
ondan şey ettim di işte neyse anladım taam

inşallah Allah sabrının emeğinin karşılığını versin Asyam, fokum, su aygırım

bu c.tesiye randevu aldım bebaam

Evet canım Sadece ''Lem Yelid' bnde zıkırmatık kullanıyorum cok daha kolay oluyo. 41 meryem suresi dimi.Basla canım.bırde Yasin suresıde ne nıyetle okursan dılegın oluyor cok fazıletlı bir sure.Onuda oku fırsatını buldukca.Manevi reçetelerımız bunlarda.

manevi doktorumuz mu oluyon sen bu durumda

D Yokk ama biz boyleydıkkı hep her kuru ınce ınce ırdeleye ırdeleye gelmedıkmı bu gunlere :) alısılmısın dısında bırsey tabı bunye tepkı verıyor okuduktan sonra kaynatmak yok bak suyu

inşallah Allah sabrının emeğinin karşılığını versin Asyam, fokum, su aygırım

bu c.tesiye randevu aldım bebaam

Hahahaa aynen o durumdayım folıkımm :)Aminn canım hepimizin inşallah. Hersey yolunda gıdıcek Allahın ıznıyle senın ıcınde arka arkaya level atlıcaz sogan topiğinden kıgızzzzz Allahım nasip et Yarabbiimm bizleree

manevi doktorumuz mu oluyon sen bu durumda

Yok bee ne haddimee bildiklerimi duyduklarımı paylasıyorum ki tıp duanın karsısında cok kucuk kalıyor bana göre :) Evet tıpda gerekli ama tek basına asla yeterli değil bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…