Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Hoşgeldin canım.yazdıklarının tamamını okudum.bir oğlun var ikinciyi istiyorsun.bende bir kızım var ikinciyi istiyorsun.. geçen yıl soğan kuru yaptım yaptığım ay hamile kaldım.ama nasip olmadi düşük yaptım.simdi bu ayda soğan kuru yaptım adetime son 7 günum kaldı bakalım.ben soğan suyu ile birlikte hayıt tohumunu iciyorum.aktardan aldım.gunde 1 kere 10 dk kaynatıp iciyorum.hormin dengeleyip hamile kalmayı sağlıyormuş.en az 3 ay kullanin diyor nette.burad bir bayanda yazmis 40 gün icti M hamile kaldım diye.sogan kurum bitti ama hayıt tohumuna devam ediyorum.

Buarada benim göğüslerim sertleşmeye ve akintim olmaya başladı adete son 7 gün.bugun coraspin başlayacağım.trombofili tasiyiciyim eğer hamileysem dusuk yapmayayım diye iciyorum Doktor verdi.eger hamile kalirsam da göbekten iğneyle devam edicem.zaman benim için geçmek bilmiyor.hem umudum yok hem bakalım.adet günümü bekliyorim

Hoşbuldm.bu ay bakalım inş burda yazanlar hepsi hamile kalır.birbirimize umut oluyoruz.birinin msjını okuyup hamile olduğunu yazdığı an ben heyecanlanıyorum..biz de yazarız buray inş

kızlar adetim bir gün daha kaldı hasta oluyorum galiba Bu ay olmayacak.. sizlerde durum ne? gelişme var mı acaba bende ne göğüs hassasiyeti ne de kasik ağrısı var . ama soğan kürü benim akıntı mi azalttı ağrıları yok etti bu ay olmasa bile kist e etki etti

Benimde 7 gün var canım.benimde göğüsler sertleşiyor gibi hissediyorum.pek olmazdı bende.zaman geçmiyor sanki.kasik ağrıması hamilelikte de oluyor canım erken umutsuzluğa kapilma
Hadi bakalım bende kasık ağrısı tek var geçen ayda böyle oldu ama hamile değildim başka hiçbir belirti yok bu ay geçen ay göğüslerim çok ağırıyordu kasıklarım hep yorgundum bu ay kasık ağrım tek var nasip kısmet beraber hamile kalırmışız bide

Kızlarrrrr selamlarr herkezee 3-4 günlük bir memleket yolculugu oldugundan sogan kürüde gitti yaa hayıtta içemedim aksamları 3 gün sadece sabahları bal tarcın çörek otu yiyrdum yum.kadar yiyin demişlerdi o tam oldu gibi ama sogan gitti simdi napayım bu ayı beklıyeyim olmazsa en bastanmı alayım yoksa bugunden tekrar içeyimmi kafam karıstı
sizler neler yaptınız güzel haberler bekliyrm dört gözle

Soğan kürünü 6 ayda bir kere yapman lazım yoksa diğeri zararlı olur ondan bekle şimdi adetine 10 gün kaldı mı iç

Soğan kürünü 6 ayda bir kere yapman lazım yoksa diğeri zararlı olur ondan bekle şimdi adetine 10 gün kaldı mı iç
6 ayda birde ben içemedimki zaten 3-4 gün içtim memlekete gitmek zorunda kaldım ordada yogunluktan düzen bozuldu içemedim yani yapmısta sayılmam

Kızlar kısa bi aradan sonra mrb bende soğan kürü yaptım yoğun belirtiler yaşamıştım ama malesef adet oldum. 10 gün kala yapmayı düşünenler için nacizane fikrim yumurtlamadan sonraya denk geliyo ya riskli olabilir. 10 gün kala yapılmasının amacı adet düzensizliği ve pko olanlar için. Saracoglu 15 günlük kür icin yılda 1 mutlaka yada 6 ayda bir yapılmasını önermis bende bir sorun yok ama destekleyici farklı bir kür deniycem Allah nasip ederse herkese Allah kolaylıklar versin tez vakitte kavusalım bebislere insallah

6 ayda birde ben içemedimki zaten 3-4 gün içtim memlekete gitmek zorunda kaldım ordada yogunluktan düzen bozuldu içemedim yani yapmısta sayılmam
6 ay arayla yapmak lazım benim o kadar bilgim yok canım tecrübeli olanlara sorsan daha iyi olur fazlası rahim zarı inceliği yapıyormuş ben araştırınca okudum

Ay nasıl guzel olur ya çok isterim.insallah bu ay ki ağrın bebek içindir bakalım giderek azalıyor günlerimiz canım

Ay nasıl guzel olur ya çok isterim.insallah bu ay ki ağrın bebek içindir bakalım giderek azalıyor günlerimiz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…