Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Kızlar ya kaynanam bugun sogan kuru hakkında dedıkı bız bebek dusuk yapmak ıcın ıcıodduk dedı yenı olusumu olsa dahı soker atar dedı ama mumkun olabılırmıkı doktor okadar bagırıo nette
Canım ama diyorlar ki hamileyseniz bırakın kullanmayın düşük olabiliyor geç kalınırsa bebek düşer yani kaynanan doğru söylemiş yaparken adetin 2-3 günü başlanır 13 günü bitirilir yumurtlama olur ya bebek olursa düşmesin diye yaparken iyice araştırın öyle yapın mazallah çocuk düşer falan

Ya ben 6.gun basladım 9.gunde yumurtluyom zatn aayy bısey olmusmudurkı

Kızlar ben gecen yıl şubatta soğan kuru yapıp martta hamile kalmıştım.adetin 7.günü başlayıp 15 gün içmiştim.sogan suyu hamile kalmayı kolaylaştırır.ama hamileyken kilo vermek maksatlı yada enfeksiyon gitsin diye içilirse belki düşük yapar.bu kadar erken zamanda zararı olurmu bilemiyorum ama öyle olsa tv de için derken 7.günde başlayın deniyor daha farklı anlatmazmıydı düşük yapar falan derlerdi.

@nesnes07 kesin hamilesin diye düşünmüştüm hayırlısı olsun canım bu ay hepimiz aynı kaderi paylaşacağız belliki.
@Adanagelini üzme kendini canım yeni ay yeni umutlar bıkmadan usanmadan hepbir mücadeleye devam edicez.
Edvard benimde adete 5 gün var.ama umudum yok
Baby44 canim şuan aramızda en umutlu sensin güzel haberler senden duyarız inşallah sogam suyunu düzenli yapamasan da yumurtlama dönemini iyi degerlendir canım

Bu arada adet olursam önümüzdeki ay 10 gün soğan kürü yapmayacam yumurtlama dönemi sonrasına denk geliyo.ne olur olmaz

Ben daha umutsuzum

Bense gene yapacam sogan kurunu. Bu ay aramızdan bı hamıle olan cıkmadı ya umudumuza umud olurdu yaa
Umudumuzu kaybetmek yok.ben geçen ay çok sancılı bi adet geçirdim.normalde adet olduğumu bile hissetmem.ama geçen ay çok kötüydüm.ağlıyodum resmen.büyüklerimiz de hep der bi önceki adetin çok sancılı geçerse diğer ay hamile kalıyosun.inanmak istyrm ama bakalm bi haftam var bnmde

Ben de geçen ay sancıdan uyuyamadım

Ay inşallah sen.hamile olursun bu ay bizlere umut.olursun kaç günün var adetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…