Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Bence bi doktorla görüşmen daha iyi olucaktır. adet düzensizliği için doğum kontrol hapı değilde başka bi yöntem uygulayabilirler.. soğan kürüne bende yeni başladım ama 15 gün devam etmen gerekirdi adetten 7 gün sonra başlıyorsun ve 15 gün boyunca devam ediyorsun. sonra 2.adetini olmadan 10 gün önce başlıosun 5-7 gün içip bırakıyorsun.. rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah. isteyen herkese ve banada nasip etsin rabbim.

haklısın doktora gitmem en doğrusu aslında .soğan suyu içtiğim hafta hiç akıntı falan olmadı bende işe yaramıyor dıye birde acaba hmıleysem dıye korkup bıraktım.doktor baska ne gıbı bır yöntem uygulayabılırler kı bılgın var mı?

Arkadaşlar herkese merhaba bende aranıza yeni katıldım 15 aylık evlıyım ve kasım ayından beri korunmuyoruz :KK17: benım adetım cok duzenlıydı ancak korunmayı bıraktıktan sonra 1hafta hatta 15gune kdr gecıkmeler oldu sogan kurunu okuduktan sonrada sızlere bı danısmak ıstedım acıkcası ne yapmalıyım once bır doktora mı gorunmelıyım yardımcı olursanız sevınırım :KK16:

Arkadaslar henuz adet olmadim bugun 44.gunum doktorum 44 uncu gununde test yap gel dedi ben dun yaptim negative. Isin tuhaf yonu iki degisik marka kulandim biri positive biri negative. Positive olan clearblue markasi mavi boyali olan. Arastirdim internetten mavi boyali olan testlerden cok kisi memnun degilmis. Bir baska markada burda buyuk bir ozel sirket markasi ama baya ucuz bir test cibigi. Onuda arastirdim ve bir cok kisi memnunmus. Bugun aksama dogru son kez yapip sonrasinda adet olmazsam cuma gunu doktora gidecem. Gecen hafta yumurtaliklarim resmen yerinden cikacakti okadar cok belirgin bir ragsizliktiki. Belkide gec yumurtladim ve 2 haftaya kadar adet olacamdir. Bilmiyom artik gercekten bilemiyom ne oldugunu.

Arkadaslar henuz adet olmadim bugun 44.gunum doktorum 44 uncu gununde test yap gel dedi ben dun yaptim negative. Isin tuhaf yonu iki degisik marka kulandim biri positive biri negative. Positive olan clearblue markasi mavi boyali olan. Arastirdim internetten mavi boyali olan testlerden cok kisi memnun degilmis. Bir baska markada burda buyuk bir ozel sirket markasi ama baya ucuz bir test cibigi. Onuda arastirdim ve bir cok kisi memnunmus. Bugun aksama dogru son kez yapip sonrasinda adet olmazsam cuma gunu doktora gidecem. Gecen hafta yumurtaliklarim resmen yerinden cikacakti okadar cok belirgin bir ragsizliktiki. Belkide gec yumurtladim ve 2 haftaya kadar adet olacamdir. Bilmiyom artik gercekten bilemiyom ne oldugunu.

canım bence testin biri pozitif verdiyse hamile olma olasılığın var,çünkü bazı testler duyarlılığı az olduğundan hemen pozitif göstermiyo olabilir..inşalah hamilesindir canım ya..bizlere de haber ver olur mu sonucunu.

canım bence testin biri pozitif verdiyse hamile olma olasılığın var,çünkü bazı testler duyarlılığı az olduğundan hemen pozitif göstermiyo olabilir..inşalah hamilesindir canım ya..bizlere de haber ver olur mu sonucunu.

Canim bir seyi eklemedim yazimda unutmusum,pozitive cikan test aradan 20-30 dakika gectikten sonra cikti. Dun gece mide bulantisindan uyuyamadim hatta lavaboya gecip afedersin kusmak icin ugrastim. Bu yuzdende cuma gununu beklememeyip bugun gitmeye karar verdim doktora. Randevum bir bucuk saat sonradir. Ingilterede yasadigim icin doktorlar burda her onune gelenw kan talihi yapmiyor. Buranin sistemi cok kotu. Ama yinede cok israr edecem ve kan talihi isteyecem. Henuz adet olmadim cunku ve adet belirtileri bir haftadan fazladirki var. Ay canim insallllah hamilesin derler oyle mutlu olurumki. Oglumunda su hayatta bir cok kisi gibi bir kardesi olsun istiyorum. Kardes cok guzel bisey. Biz birgun yaslancagiz yaninda herzaman olamiya biliriz ama surekli guvenip kapisini her istedinde calabilecegi bir kardesi olsun istiyorum. Allahim insalllah hepimizin dilegini gerceklestirir. Aminnn .... :emir_bebek::emir_bebek:

kızlar ben ülser hastasıyım 4 gün önce soğan kürüne başladım ama midemde çok kötü ağrılar oluştu. bunun üzerine saraçoğluna mail attım. ve ülser hastası olan kişilere bu kürü önermediklerini yazmış. bende başka hangi kürü uygulayabiliriz diye yazdım cevap bekliyorum. ama cvp gelinceye kadar kullanmaya devam etcem çünkü ilk 2 gün kulandığım kadar ağrımıyor midem. artık dayancam napıyım.
bilgi amaçlı yazdım. yani ülser hastası olan bayanlar bu kürü kullandıklarında şiddetli mide ağrısı ile karşılaşabilirler.
sevgiyle kalın. allah hepimize bebek sahibi olmayı hayırlısıyla nasip eder inşallah :KK49:

Arkadaslar bugun gittim doktora. Dedigim gibi kan testi yapamayiz dedi. Doktorun kulandigi idrar testi kan testi kadar etkiliymis. Hemen yapti bir test negative ardindan birtane daha yapti bekletti beni 15 dakika dedi suanda kesinlikle negative sonuc :KK43: sordum neden bu kadar ragsizlandim dediki sen galiba gec yumurtlamissin. Pazartesi beni tekrar gormek istediler. Buyuk ihtimal gwc yumurtladim ama isin kotu yani 1 haftadir esimle birlikte olmadik. :KK43: yani bu ay gecti galiba. Allahtan hayirlisi olsun dilerimki mart ayi bizim ayimiz olur. Oglumada mart ayin sonunda hamile kalmistim. Artik umudum cokkk yukselti. Adetim biter bitmez bu ay sogan kuru yapcam tekrar esimede keciboynuzu yapcam. Hadi insallah hayirlisi olsun.

Kizlarrrrr adet oldum.. Cok mutlu oldum en azinda bir cevap aldim bunca kafamin karisikligina. :) doktorum zaten demisti 44.gunu bekle adet olmazsan test yap cuma gunu gel bana. Dinlemedim doktoru bugun gittim megerse adami dinlemem getekirmis.bir ders aldim vu isten. Bidaha doktorumun sozunden cikmiycam. Esime yarindan itibaren keciboynuzu verecem bende inciri oyle yigcem. Folik aside de baslarim adet biter bitmez sogan kurune baslarim
ve ardindan incir kuru yaparim. Bakalim gelismelerden haberdar edecem sizleri. Ben bu ay icin cokkkk umutlandim. Allahim insallah hepimize bebisleri verir.

haklısın doktora gitmem en doğrusu aslında .soğan suyu içtiğim hafta hiç akıntı falan olmadı bende işe yaramıyor dıye birde acaba hmıleysem dıye korkup bıraktım.doktor baska ne gıbı bır yöntem uygulayabılırler kı bılgın var mı?

Çocuk istiyorsanız eğer yumurtlamayı sağlayıcı ilaçlar verebilir. yumurta takibi yapılır. düzenli yumurta oluşup oluşmadıgına bakılır. Rabbim hepimizin gönlüne göre nasip etsin inşallah..

Kizlarrrrr adet oldum.. Cok mutlu oldum en azinda bir cevap aldim bunca kafamin karisikligina. :) doktorum zaten demisti 44.gunu bekle adet olmazsan test yap cuma gunu gel bana. Dinlemedim doktoru bugun gittim megerse adami dinlemem getekirmis.bir ders aldim vu isten. Bidaha doktorumun sozunden cikmiycam. Esime yarindan itibaren keciboynuzu verecem bende inciri oyle yigcem. Folik aside de baslarim adet biter bitmez sogan kurune baslarim
ve ardindan incir kuru yaparim. Bakalim gelismelerden haberdar edecem sizleri. Ben bu ay icin cokkkk umutlandim. Allahim insallah hepimize bebisleri verir.

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Rabbim hepimizin kucağını bebişlerle doldursun en kısa zamanda... bende soğan suyuna başladım 2.günüm arada havuç incir yiyorum.. Ayy inşallah bi daha tüp bebeğe gerek kalmadan kendim hamile kalırım rabbimin izniyle... Olmadı artık dondurulmuşlarla şansımızı tekrar denicez..

kızlar ben ülser hastasıyım 4 gün önce soğan kürüne başladım ama midemde çok kötü ağrılar oluştu. bunun üzerine saraçoğluna mail attım. ve ülser hastası olan kişilere bu kürü önermediklerini yazmış. bende başka hangi kürü uygulayabiliriz diye yazdım cevap bekliyorum. ama cvp gelinceye kadar kullanmaya devam etcem çünkü ilk 2 gün kulandığım kadar ağrımıyor midem. artık dayancam napıyım.
bilgi amaçlı yazdım. yani ülser hastası olan bayanlar bu kürü kullandıklarında şiddetli mide ağrısı ile karşılaşabilirler.
sevgiyle kalın. allah hepimize bebek sahibi olmayı hayırlısıyla nasip eder inşallah :KK49:

Geçmiş olsun...Soğan hepimize şifa olur inşallah.. inşallah hayırlısıyla bizimde mini mini bebişlerimiz olur..:emir_bebek::KK16:

Arkadaşlar herkese merhaba bende aranıza yeni katıldım 15 aylık evlıyım ve kasım ayından beri korunmuyoruz :KK17: benım adetım cok duzenlıydı ancak korunmayı bıraktıktan sonra 1hafta hatta 15gune kdr gecıkmeler oldu sogan kurunu okuduktan sonrada sızlere bı danısmak ıstedım acıkcası ne yapmalıyım once bır doktora mı gorunmelıyım yardımcı olursanız sevınırım :KK16:

Hoşgeldin arkadaşım.. İstersen önce usulüne göre soğan kürünü dene belki şifa olur.. Olmazsa artık doktora gidersin. Belki soğan kürünü uyguladıktan sonra kendiliğinden hamiş kalırsın.. Burda okumuştum soğan küründen sonra hamile kalan arkadaşları.. İnşallah soğan hepimize şifa olur.. Rabbim en kısa zamanda bütün isteyen herkese ve banada hayırlı evlat nasip eylesin..:KK16:

arkadaslarrrrr slm bende bu suabt ayında 15 gun boyunca soğan kuru uyguladım ve arada ıncı kurusu atıstırdımmm sat 31 ocaktı bat 01.mart ama olmadım adet bakalım hayırlısıyla hamıleyımdır:KK49: ınsallah kızlar dua edın bana tast aldım sabah erkenden yapıcamm haber verırım sızlereee balım ve kasıklarım ara ara felaket dercede agrı gırıyorrr yarına kadar adet olmazsam eger bakalım hayırlısıylaa ınsallah hamıleyımdırrrr kızlar şimdilik iyi gecelerrrrr:KK3:

arkadaslarrrrr slm bende bu suabt ayında 15 gun boyunca soğan kuru uyguladım ve arada ıncı kurusu atıstırdımmm sat 31 ocaktı bat 01.mart ama olmadım adet bakalım hayırlısıyla hamıleyımdır:KK49: ınsallah kızlar dua edın bana tast aldım sabah erkenden yapıcamm haber verırım sızlereee balım ve kasıklarım ara ara felaket dercede agrı gırıyorrr yarına kadar adet olmazsam eger bakalım hayırlısıylaa ınsallah hamıleyımdırrrr kızlar şimdilik iyi gecelerrrrr:KK3:

Ay canim insallah hamilesindir. Benim yazilati okuduysan benim yasadiklarimida biliyorsundur bende gecikince oyle supelendim ama olmadi. Insallah sen hamilesindir. Muhakak haber ver bize. Bende bugun adet oldum diger ay cok daha titizlikle ugrascam insallah bu ay olmuyanlarinda benimde ayim olur. Oglumada mart ayinda hamile kalmistim.

Hoşgeldin arkadaşım.. İstersen önce usulüne göre soğan kürünü dene belki şifa olur.. Olmazsa artık doktora gidersin. Belki soğan kürünü uyguladıktan sonra kendiliğinden hamiş kalırsın.. Burda okumuştum soğan küründen sonra hamile kalan arkadaşları.. İnşallah soğan hepimize şifa olur.. Rabbim en kısa zamanda bütün isteyen herkese ve banada hayırlı evlat nasip eylesin..:KK16:

Teşekkür ederim Arkadaşım hoşbulduk..Bende sogan kürünü denemeyi istiyorum aslında ilk olarak zaten doktora gidip alttan muayene fln olmak gözümü korkutuyo hiç olmadım çünkü adetimi bekliyorum bakalım geçen ayın 6sıydı adet tarıhım umarım bu ay bı gecıkme olmaz :KK59: Duruma görede başlıcam sogan kürüne Allah'ım sana ve isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin canım..bol bol dua edelim..

Umarım sogan kuru ıse yaramıstır arkadasım güzel haberlerini bekliyor olacagız dualarım senınle..

bende adetimin 7.günü soğan kürüne başlıcam,inşallah bu sefer olur kızlar,piko dediler bana yumurtam kalitesizmiş,işe yarar mı sizce

Kızlar bende aranıza kalıtmak istiyorum,desteklerinizle belki bende bir gün hamişim derim,olur mu acaba ,yumurtam kalitesizmiş piko dediler 8 yıllık evliyim 2 aşılama 4 tüp bebek denemem var,ilk ikisinde transferim oldu ama embriyo kaliteleri iyi değilşmiş,diğer ikisinde embriyo gelişmedi yumurtam kalitesiz olduğu için dediler çok fazla yumurtam oluşuyor ama kaliteleri iyi değil miş,ne yapacağımı bilmiyorum,çok çaresiz hissediyorum kendimi

inşallah hamilesindir canım. merakla güzel haberlerini bekliyorum.

X