Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

slm bayanlar sizlere bi sorum olcaktı yardımcı olrsanz sewinrim
bnm solyumurtalığımda 5,5cm kıstvar ama araştırıldı basit kist oldu söylendi ginera d.k hapını kullamaya başladm ama soğan suyunu içmek istyrm:26:
acaba ikiside aynı anda olurmu :KK69:cvp yazarsanz sewinirim

Arkadaslar bu soru saracogluna cok soruldu ve evet ikisi ayni anda icilir. Bu kur dogal bir kurdur. Yan etkisi yoktur yalniz migde ragsizliginiz varsa kur tavsiye edilmiyor. Onun disinda icmeniz icin hic bir engel yoktur. Sorunun cevabi evet ice bilirsiniz birlikte. Cok faydasini goreceksiniz. Buna inanin

Arkadaslar bu soru saracogluna cok soruldu ve evet ikisi ayni anda icilir. Bu kur dogal bir kurdur. Yan etkisi yoktur yalniz migde ragsizliginiz varsa kur tavsiye edilmiyor. Onun disinda icmeniz icin hic bir engel yoktur. Sorunun cevabi evet ice bilirsiniz birlikte. Cok faydasini goreceksiniz. Buna inanin

cok teşekkür ederi cvp içinikisinide uygulıcm bol bol içim:KK68:
şifa olsun inşşşşşş

canım geçmiş olsun Allah dilediğin en kısa zamanda anne olmayı nasip etsin sanada malesef ki bendede adet düzensizliği var korunmayı bıraktıgımızdan beri düzensizleşti adetim bir ara 15 gün geciktiği oldu sanırım benimde bir doktora görünmem gerekiyor..Allah hepimize nasip etsinn bebiş sahibi olmayı..

çok saol cnm bnmde adaim gecimişti soğan kürüne başladım o gün adet oldum soğan kürünü bıraktım adetin son günü tekrar başladım denemeni tavsiye edrim inşallah bir an önce anne oluruz :)

çok saol cnm bnmde adaim gecimişti soğan kürüne başladım o gün adet oldum soğan kürünü bıraktım adetin son günü tekrar başladım denemeni tavsiye edrim inşallah bir an önce anne oluruz :)

aminn canım bende bu ay yıne gecıkmedeyım ayın 6sında adet olacaktım olamadım ıyıce sınırlerım gerılmıs durumda bu duzensızlık canımı sıkmaya basladı adetım olsun hemen baslıcam bende sogan kurune Allah hakkımızda hayırlısını versın ınsallahh:KK16:

kizlaar buraya yazmistim benimde duzensiz adetim yani heray on gun ileri atiyor 40 veya 42 gun arasi oluyorum bu ay sogan kuru ictim yarin son gunum bakalim ne olcak insallah belli eder sonuc alirim en buyuk istegim hamile kalmak allahim hayirlisini nasip etsin aminnnnnnnnnnnnnnn :KK16:

ii gecelr kızlar soğan kürü gerçekten işe yarıyormuş çünkü soğan vücuttaki iltihabı attığı için daha kolay ve sağlıklı hamile kalınıyormuş ama dikkat edin hamile kalır kalmaz bırakınn Allah korusun bebğinizde düşebilir

ii gecelr kızlar soğan kürü gerçekten işe yarıyormuş çünkü soğan vücuttaki iltihabı attığı için daha kolay ve sağlıklı hamile kalınıyormuş ama dikkat edin hamile kalır kalmaz bırakınn Allah korusun bebğinizde düşebilir

Merhaba canim. Sendemi sogan kuru sayesinde hamile kaldin? Oyleyse eyer nasil kulandin sorun neydi. Bize anlatabilirmisin biraz bilgi alalim. Bende cok faydasini gordum ikinci cicugumu istiyorum allagin izniyle. Oglum 2 bucuk yasinda. Kib

yaa kızlar bende de küçük kistler çıktı bunu denemeliyim bir ara deenmiştim bende ilk defa çıkıyor bu doktor polistik görünümlü dedi yumurtalığın soğun suyu deneyeyim ama ben birde ballı pekmezli macun yaptırmıştım 260 liraya :KK43: onu da deneyim mi yanında bundan önceki ay içitim ondan mı oldu çok fazla kist bilmiyorum :KK43:((

bu ay onu bıraksam bunu mu dedesem ikisi aynı anda ağır mı olur lütfen yardım edinn :KK43:(((

soğan suyu ve çivanperçemi aslanpençesi adaçayı karışımı da içsem mi bide

kizlaar buraya yazmistim benimde duzensiz adetim yani heray on gun ileri atiyor 40 veya 42 gun arasi oluyorum bu ay sogan kuru ictim yarin son gunum bakalim ne olcak insallah belli eder sonuc alirim en buyuk istegim hamile kalmak allahim hayirlisini nasip etsin aminnnnnnnnnnnnnnn :KK16:

canım hakkında hayırlısı olsun ınsallah sogan kuru ıse yarar adetın duzene gırer ardından da hayırlısıyla hamıle kalırsın bende henuz hastalanamadım en son gecen ayın 6sında hastalanmıstım doktora gıdeyım dedım ama doktorunda verecegı dogum kontrol hapı oda gebelıgı engelleyecek adet olursa ılk ısım sogan kurune baslamak Allah hepımıze bebişş nasip etsin :KK16:

yaa kızlar bende de küçük kistler çıktı bunu denemeliyim bir ara deenmiştim bende ilk defa çıkıyor bu doktor polistik görünümlü dedi yumurtalığın soğun suyu deneyeyim ama ben birde ballı pekmezli macun yaptırmıştım 260 liraya :KK43: onu da deneyim mi yanında bundan önceki ay içitim ondan mı oldu çok fazla kist bilmiyorum :KK43:((

bu ay onu bıraksam bunu mu dedesem ikisi aynı anda ağır mı olur lütfen yardım edinn :KK43:(((

soğan suyu ve çivanperçemi aslanpençesi adaçayı karışımı da içsem mi bide

canım merhaba kistler her kadında olusabılırmıs bunun ıcın uzulme benım fıkrım hepsını bırden karıstırma bu sefer mıden de allak bullak olur sen oncelıkle sogan suyunu dene bakalım bende henuz deneyemedım adetımı beklıyorum herkes sogan suyunun cok etkılı oldugunu soyluyor umarım sana da etkı eder..

canım merhaba kistler her kadında olusabılırmıs bunun ıcın uzulme benım fıkrım hepsını bırden karıstırma bu sefer mıden de allak bullak olur sen oncelıkle sogan suyunu dene bakalım bende henuz deneyemedım adetımı beklıyorum herkes sogan suyunun cok etkılı oldugunu soyluyor umarım sana da etkı eder..

sol canım haklısın hepsini karıştırmayayım
kaş yaparken göz çıkarmayalım :))

bişey daha soracağım
adet bitiminde 7 gün sonra başlayın bu küre deniliyor
yani 14. gün o zaman yumurtlama dönemi olduğu için döllenme oluşursa bebk düzşmez mi???
bilen yanıtlayabilir mi

Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2×21U+7A

U= 21 gün uygulanır
A= 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

Canim Bunu sogan kurunu uyguladiktan sonra uyguluyucan yani adetin kacinci gunu fark etmez. Sogan kurunu uyguladiktan sonra 2 veya 3 gun sonra basla. Yukaridaki tarife gore uygula. Ama once emin olki kist veya iltihab kalmamis olsun. Ben suanda maydanoz limon kurunu uyguluyom buda biraz cilt sorunu yasiyom bu aralar 15 gunden sonra sogani 10 gun uygulayip incire gececem. Ben bitkilerin gucune cok inaniyorum. Dilerimki hepimiz faydasini goruruz. Folik asid de icmenizi tavsiye ederim. Unutmayin iki gunde bir iliski. Ozelikle ovulasyon donemlerinde iliski sonrasi hemen ayaga kalmayin, sperm rahimden cikmasin bacaklari havaya dogru 20-30 dakika dikin. Allah yardimcimiz olsun.
çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. bende aslında kist yok. bebek istiyoruz, buna yardımcı olsun diye yapmak istedim.
Allah isteyen herkese ve size hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin İnşallah

bişey daha soracağım
adet bitiminde 7 gün sonra başlayın bu küre deniliyor
yani 14. gün o zaman yumurtlama dönemi olduğu için döllenme oluşursa bebk düzşmez mi???
bilen yanıtlayabilir mi

cnm benım bıldıgım ve okudugum kadarıyla adet bıttıkten 7 gun sonra ıcıp 21 gun sonra bırakılacakmıs aslında haklısın yumurtlama donemıne denk gelıo ama sanırım bebek hemen olusmadıgı ıcın pek bır zararı yok yıne de daha detaylı bılgı sahıbı olaanlardan sorumuza cevap beklemek mantıklı :KK1: bırde duyduguma gore ıncır kurude yumurtlama konusunda cok faydalıymıs bu konuda fıkrı olan varsa onuda danısalım:44:

kizlar ibrahim saracoglunun sitesinde okudum biri bir soru sormus direk incir kurune baslamak istedigini solemis once sogan kuru uygulayin sonrasinda incir kuru uygulayin diyor ben basladim yarinda son gun kismetse bakalim sonuc ne olacak bende daha cabuk hamile kalirim umuduyla ictim cunku butun vucuttaki iltahabi atiyormus insallah vesile olur hepimize

kızlar düzenli adet oluyorsanız pco hastası bile olsanız yan etkisi dokunabilir.ben 30 günde bir adet olurdum bu ay soğan suyu içtim ve şuan 5 cm kistim oluştu...keşke içmeseydim çok pişmanım.hem adetimi aşırı geçiktirdi.10 gün geçikti...zaten miktarınıda azalttı...3 gün elekelnme tarzında geldi adetimm

kızlar düzenli adet oluyorsanız pco hastası bile olsanız yan etkisi dokunabilir.ben 30 günde bir adet olurdum bu ay soğan suyu içtim ve şuan 5 cm kistim oluştu...keşke içmeseydim çok pişmanım.hem adetimi aşırı geçiktirdi.10 gün geçikti...zaten miktarınıda azalttı...3 gün elekelnme tarzında geldi adetimm

canım soğan suyundan mı oldu ki
kist yapmazki soğan suyu toksin atıcı zayıflatıcı mikrop kırıcı özelliği var

Son düzenleme:
kizlar ibrahim saracoglunun sitesinde okudum biri bir soru sormus direk incir kurune baslamak istedigini solemis once sogan kuru uygulayin sonrasinda incir kuru uygulayin diyor ben basladim yarinda son gun kismetse bakalim sonuc ne olacak bende daha cabuk hamile kalirim umuduyla ictim cunku butun vucuttaki iltahabi atiyormus insallah vesile olur hepimize

ayy cnm valla bendede gecıkme var ya hadı hayırlısı bı adetım gelse baslıcam sogan kurune ama gelmedı gıttı benım bı akrabamda adet gecıkmesı cok yasıyordu bebek ıstıyorlardı kac aydır hatta ılk bebegı karnında öldü ıncır kuruyle yenıden hamıle kaldı umarım hepımıze faydası olur

merhabalar arkadaşlar ben 1.5 yıllık evliyim bu 7. ayımız olacak bebek için korunmayalı 1 yıldır dr lara gidiyorum pko çıkmadı hormon smear tahlillerim çok iyi denilmişti ancak dün gittim dr a sende pko var dedi bende daha 4 ay önce gittim öyle bişey denilmedi dedim bi tahlil yapalım dedi tekrar hormon smear ve troit hormonları yapıldı bugün sonuçların bi kısmını alacağım soğan suyu yapmıştım 3 ay önce, yumurtlama günlerimde kanama olmaya başladı bi kaç damla hayırlısı artık bu pko bi anda olabilecek bişeymi çok emin konuştu daha sonuçları görmeden neyse hayırlısı :KK14:

merhabalar arkadaşlar ben 1.5 yıllık evliyim bu 7. ayımız olacak bebek için korunmayalı 1 yıldır dr lara gidiyorum pko çıkmadı hormon smear tahlillerim çok iyi denilmişti ancak dün gittim dr a sende pko var dedi bende daha 4 ay önce gittim öyle bişey denilmedi dedim bi tahlil yapalım dedi tekrar hormon smear ve troit hormonları yapıldı bugün sonuçların bi kısmını alacağım soğan suyu yapmıştım 3 ay önce, yumurtlama günlerimde kanama olmaya başladı bi kaç damla hayırlısı artık bu pko bi anda olabilecek bişeymi çok emin konuştu daha sonuçları görmeden neyse hayırlısı :KK14:

canım merhaba henüz tahlillerinin sonucu cıkmamıs doktor tahlıl sonuclarını bır gorsun ona gore degerlendırme yapacaktır tahlıl sonucu gormemıs yanılıyor olabılır sende sımdıden gereksız yere uzme bence kendını hem oyle olsa bıle onunda bir tedavısı vardır sımdı kendını rahatlatmaya bak hakkında herseyın hayırlısı olsun haberlerını beklıyorum ınsallah temız cıkacaktır :KK16:

X