Soğan kürü mucizesiiii

SevdaDen

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2021
45
2
23
Selam hanımlar 1 buçuk yıllık evliyim 1 kere düşük yaptım sonrada hiç gebe kalamadım. Gen ay ovitrelle çatlatma iğnesi yaptırdım oda tutmadı, üstelik nur topu gibi 5cm kistim oluşmuş. Bu ayda adetten sonra soğan suyu içmeye başladım çok faydasını gören olmuş inşallah bende de işe yarar🙏 aranızda kullananlar var mı bnm ilk 2 günümde kahverengi siyah akıntı oldu normal mi

Selam hanımlar 1 buçuk yıllık evliyim 1 kere düşük yaptım sonrada hiç gebe kalamadım. Gen ay ovitrelle çatlatma iğnesi yaptırdım oda tutmadı, üstelik nur topu gibi 5cm kistim oluşmuş. Bu ayda adetten sonra soğan suyu içmeye başladım çok faydasını gören olmuş inşallah bende de işe yarar🙏 aranızda kullananlar var mı bnm ilk 2 günümde kahverengi siyah akıntı oldu normal mi
Merhabalar bende yaptım bu ay aynı şekilde bende de oldu o akıntılar.Regl olmam gerekiyordu 14 ocakta hala regl olmadım😞 Cumartesi gunu test yaptım negatif. Umarım hormonlar bozulmamıştır.Sonucunu benimlede paylaş canım bende yazarım regller düzenli mi bu arada

Merhabalar bende yaptım bu ay aynı şekilde bende de oldu o akıntılar.Regl olmam gerekiyordu 14 ocakta hala regl olmadım😞 Cumartesi gunu test yaptım negatif. Umarım hormonlar bozulmamıştır.Sonucunu benimlede paylaş canım bende yazarım regller düzenli mi bu arada
Keşke kan testi de versen de emin olsan. Bnm regl düzenli ama ben kist in içiyorum. Olur paylaşırım sende beni haberdar et lütfen🤭

Keşke kan testi de versen de emin olsan. Bnm regl düzenli ama ben kist in içiyorum. Olur paylaşırım sende beni haberdar et lütfen🤭
Benim de adetim düzenli ben de de polikistik görünümlü yumurtalıklar var küçük kistler bende bu sebeble yapmıştım.

Bende 1 buçuk yıllık evliyim bende 1 kere düşük yaptım.

Düşük yaptığım gebeliğimi soğan suyu içtiğim ay elde ettim bilmiyorum o mu vesile oldu.
Bendede kist vardı ne oldu bilmiyorum şimdi
Kist kaç cm Di? Umarım bnmki de olumlu sonuçlanır ya

Canım hiç bilmiyorum doktor alttan muayenede kistin var dedi ama gebeliğe engel değil adetle giderler dedi.

Valla bu kistler bi gidiyor bi geliyor heralde anlamadım
Bnmde 5 cm kistim var soğan suyu içiyorum şimdi bklm nolcak
Siz günde kaç bardak içiyordunuz?

Bozulacağını sanmıyorum. Hamilelik için. Çok çok faydalıoldupunu biliyorum. Öneren doktorlar da var

Soğan kürü çok, işe yarıyor diye biliyorum

Herkesin ya zamanında gelmiş ya da hamile kalmış bende ne regl var ne de hamilelik 🥺🥺
Hiç mi olmuyor yoksa, birkaç ay da birmi? Soğan kürü, kistlere, miyomlara, erken menopoza, rahim, duvarı kalınlaşma sorununa vs çok çok etkili. Yumurta oluşumu için de tetere dişli aslan pençesi çok etkili diyw biliyorum

X