Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün tam 1 hafta oldu geçeli. Adet günümde çok kasıklarım ağrıdı ve baya akıntım oldu ama adet olmadım. Acaba o gün yumurtlamış olabilir miyim diye de aklımdan geçti ama bilmiyorum tabi doktora mı gitsem ne yapsam bilemedim :KK64:
Istersen sağlık ocaginda kan ver eger negatif cikarsa 1 2 gun daha bekle dr a git bazen mevsim gecislerinde de gecikme olabiliyo

A06A047F-25F3-4A26-B1DE-5AD4697417AA.jpeg
Kızlar adetimi yarın bekliyordum dayanamadım test yaptım sizce pozitif mi yardım edin lütfen

Eklentiler

• C02DEF1B-04E9-48D4-BAE9-B6152FBF1460.jpeg
    C02DEF1B-04E9-48D4-BAE9-B6152FBF1460.jpeg
    19,6 KB · Görüntüleme: 41
Adetini neden bekliyorsun canım korkma ama en fazla 15 günde toparlıyorsun
Bu ay korunmamıştık biz, hamilelik olursa takip edelim demişti doktor, adet olursam da başka bir doktora yönlendirmişti, ona muayene olup görüşüne göre histeroskopi olmam gerekecek sanırım.
Ki zaten bu sabah regl oldum, yarın gidiyorum doktora. Sen ameliyatını nerede olmuştun canım, bir de histeroskopi yerine laparoskopiyi kistten dolayı mı tercih etmişti doktor acaba?

Bu ay korunmamıştık biz, hamilelik olursa takip edelim demişti doktor, adet olursam da başka bir doktora yönlendirmişti, ona muayene olup görüşüne göre histeroskopi olmam gerekecek sanırım.
Ki zaten bu sabah regl oldum, yarın gidiyorum doktora. Sen ameliyatını nerede olmuştun canım, bir de histeroskopi yerine laparoskopiyi kistten dolayı mı tercih etmişti doktor acaba?
Tatlım ben Dr Timuçin Timuroğlu'na ameliyat oldum şuan medicana kadıköy hastanesinde benim perdem çok genişti aslında en önemli neden oydu kistte etkiledi çünkü gebelikte onlarda sıkıntı oluyor die ama doktorumdan çok memnun kaldım rahimde sorunun var mı sadece perde mi

Tatlım ben Dr Timuçin Timuroğlu'na ameliyat oldum şuan medicana kadıköy hastanesinde benim perdem çok genişti aslında en önemli neden oydu kistte etkiledi çünkü gebelikte onlarda sıkıntı oluyor die ama doktorumdan çok memnun kaldım rahimde sorunun var mı sadece perde mi
Çok geçmiş olsun, rahimde perde dışında sıkıntı yok dediler, yarın öğlen de doktora gidiyorum, tekrar çok teşekkürler cevapların için, sen de bebişin hayırlı haberleriyle gelirsin inşallah

Çok geçmiş olsun, rahimde perde dışında sıkıntı yok dediler, yarın öğlen de doktora gidiyorum, tekrar çok teşekkürler cevapların için, sen de bebişin hayırlı haberleriyle gelirsin inşallah
Ayyy inşallah en büyük duam o şu an sıkıntısız geçsin herşey yolunda bir şekilde

yok hic bi belirtim yoktu.bejlemiyordum da alismistim artik negatiflere hatta test te yapmiyordum artik.
Allah in taktiri adetim 2 gün gecikince icime bi suphe dustu.cok oyle gecikirdi ama hic hissetmezdim bu kez hissetmistim.ama yine de yok ya pozitif degildir diyordum.ikincicizgi silik cikinca bile inanmadim kan testi olmadan inanmicam dedim.cok negatifleri gorunce artik insan inanamiyor gercekten.
sadece esim bana senin ne kadar cok sivikcelerin cikmaya basladi dedi.ama ben hamilelikten suphelenmemistim adet olcam ondan cikiyordur diyordum.ama gercekten de ilk 4 ay sivilcelerim cok fazlaydi hormonlardan galiba.hala daha da devam ediyor ama eskisi gibi degil.
mesela bi cok kiside gogus agrisi olur bende kac ay olmus hala yok.
belirti aramak istedigim zmnkar cok guzel bekirti yasiyordum asilama oldugum zamanlar catlatma ignesi oldugum zmnlar.
bana da cok soyleyen oldu belirti arama kafandan atmaya calis takmamaya calis o zmn olur diye.demekle olmuyor.zamanla gercekten oluruna biraktigin zaman oluyor.tabiki elinden geleni yapican ama bu surec icinde umitlenmemek gerek.ve belirti aramamak gerekiyo.yoksa insan daha cok uzuluyo.
Rose cum merhaba, bende her silindigimde pecetede akinti görüyorum yalniz yumurtlamanin 4. Gün sonra yani dün cok az kahverengi akıntı geldi bidahada gelmedi sence bu ne olaki

Rose cum merhaba, bende her silindigimde pecetede akinti görüyorum yalniz yumurtlamanin 4. Gün sonra yani dün cok az kahverengi akıntı geldi bidahada gelmedi sence bu ne olaki
cnm ben kahverengi akinti yasamadim hic sogan suyu yaptigim zmnlar hep saffaf akinti yasadim.ben de tuvalete her girdigimde gekirdi akinti.ama herkea oyle olcak diye bisey yok cnm bende boyle etki etki etti.
yumurtlama gunu oncesi ve yunurtlama gununu falsn degerlendirdiyseniz insallah belkibyerlesme kanamasidir.ama yerlesme kanamasi da hemen gekir mi bilmem.bende yerlesme kanamasi olmamisti.

cnm ben kahverengi akinti yasamadim hic sogan suyu yaptigim zmnlar hep saffaf akinti yasadim.ben de tuvalete her girdigimde gekirdi akinti.ama herkea oyle olcak diye bisey yok cnm bende boyle etki etki etti.
yumurtlama gunu oncesi ve yunurtlama gununu falsn degerlendirdiyseniz insallah belkibyerlesme kanamasidir.ama yerlesme kanamasi da hemen gekir mi bilmem.bende yerlesme kanamasi olmamisti.
Iste bende de oluyodu silindiğimde peceteye akinti bulasiyodu bazen seffaf bazen sarımsı sende yasadigin için ondan sorayim dedim yerlesme kanamasi bencede okadar erken olmaz belki o da yine sogandan kaynaklaniyordur

Iste bende de oluyodu silindiğimde peceteye akinti bulasiyodu bazen seffaf bazen sarımsı sende yasadigin için ondan sorayim dedim yerlesme kanamasi bencede okadar erken olmaz belki o da yine sogandan kaynaklaniyordur
cnm hic bilemiyorum aogan suyu oyle yapar mi.icini temizledigi icin belki.hic daha once oldu mu kahve akintin.bi dkktora danis istersen

Merhaba
Amin insallah.
Söyle söyliyim o testten sonra birde devlette sperm testi verdik doktor tek testle hareket edemeyız en az ıkı test verip onun ortalamasına gore hareket edicez demişti . 2. Testte değerler gayet güzel cıktı bizde anlamadık 10 15 gun arayla verilmisti test . O arada keciboynuzu pekmezi cobancokerten cayı kuruyemis tuketti esim ve sigarayı bayaa azaltmıstı . Bende o arada 4444 salatı tefriciye duasını okumaya baslamıstım bence tamamen Rabbımın mucizesi cok sukur ki o dua sayesinde oldu . Test sonuclarını doktora gostermeden şükür hamile oldugumu ogrendık:) birde hamile kalmadan önceki ay soğan kürü uygulamıstım . 3 ay boyunca da düzenli inofolic combş ilacını kullandım kaliyelş yumutlamak ıcın. Elimden gelen herşeyı yaptım duamıda ettim gerisi Rabbimin takdiri . Şükürler olsun

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin,inofolic i dokotr tavsiyesiylemi kullandınız,polikistik over varmıydı sizde,bir de hangi çeşidini kullandınız

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin,inofolic i dokotr tavsiyesiylemi kullandınız,polikistik over varmıydı sizde,bir de hangi çeşidini kullandınız
Amin darısı tüm isteyenlere inş.

Evet doktor tavsiyesiyle kullandım inofolic combi hap olanından sabah aksam aç karna.
Adetlerim falan düzenliydi ama pcos vardı .

Amin darısı tüm isteyenlere inş.

Evet doktor tavsiyesiyle kullandım inofolic combi hap olanından sabah aksam aç karna.
Adetlerim falan düzenliydi ama pcos vardı .

bende de pco var,bir düşüğüm var yeni,bekleme süresinde kullanmak istedim,mavi hap değilmi 20 adet satılan

Canım ben haziranda laporoskopik ameliyat oldum doktorum hem perdeyi aldı hem kist vardı onu aldı onun öncesinde bir düşüğüm var çok dikkatli ol

düşükten sonramı ameliyat oldunuz,düşük sebebi rahimdenmiymiş

X