Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar şu soğan kürüne birde ben başlamak istiyorum. Ama adet zamanını illa beklemek gerekir mi ? Herhangi bir zaman başlasak olur mu ?

Kızlar şu soğan kürüne birde ben başlamak istiyorum. Ama adet zamanını illa beklemek gerekir mi ? Herhangi bir zaman başlasak olur mu ?

Adet bitiminden 2 gun sonra diye hatırlıyorum ama emin değilim. Tabıkı beklemek lazım yumurtlamay gore ayarlanıyor

Canım ben adetin başından itibaren saydığında 7. günü başladım 15 gün hiç ara vermeden öğle ve akşam yemekten 20 dk önce içtim vesile oldu belki bilmiyorum ama hamile kaldım

Evet düşükten 3 ay sonra ameliyat oldum benim rahimim kalp şeklinde ve arada perde vardı ve geniş olduğu için bebeğin gelişim alanını kısıtlıyordu
ne tuhaf,bende kürtajdan sonra doktora rahim filmi çektireyimmi dediğimde gerek yok dedi,böyle bir şey nasıl tespit edilecek film çekilmeden.adam gibi insanı yönlendiren doktor yok

ne tuhaf,bende kürtajdan sonra doktora rahim filmi çektireyimmi dediğimde gerek yok dedi,böyle bir şey nasıl tespit edilecek film çekilmeden.adam gibi insanı yönlendiren doktor yok
Doktoruna güveniyorsan eğer sorun yok ama emin değilsen bence başka doktorda araştır

ben bu ay soğan kuru yaptım 8 gün gecıktı adetim inanilmaz bel ağrım var :KK43:4. günde yapmıştım test negatifti :KK43:

Nasıl oldu peki sunucunuz etkisini farkettiniz mi adetimin 2. Günü balli çörek otuna başlamıştım yani bir hafta oldu başlayalı aynı anda kullanmam tabi bundan sonra da onu kullanırım hamile kalmazsam tabi
Bal şekeri yükseltebiliyor. O da gebeliği engelleyebiliyor. Adetli iken soğan kürüne başladım kür bittikten 3 4 gün sonra günde iki kez testeredişli Aslan pençesi içtim ve gerçekten faydasını gördüm. Onun öncesinde zaten Aslan pençesi içtiğimde adetlerim düzenli olur ve yumurtlama belirtilerini çok net yaşardım. Kişiden kişiye de değişebilir. Ama ben saraçoğluna mail attığımda soğan kürü tek başına değil de böyle bitkiler ile kullanılmalı dedi. Saraçoğlunun sitesine girersen orada nasıl uygulanması gerektiği yazıyor canım

Bal şekeri yükseltebiliyor. O da gebeliği engelleyebiliyor. Adetli iken soğan kürüne başladım kür bittikten 3 4 gün sonra günde iki kez testeredişli Aslan pençesi içtim ve gerçekten faydasını gördüm. Onun öncesinde zaten Aslan pençesi içtiğimde adetlerim düzenli olur ve yumurtlama belirtilerini çok net yaşardım. Kişiden kişiye de değişebilir. Ama ben saraçoğluna mail attığımda soğan kürü tek başına değil de böyle bitkiler ile kullanılmalı dedi. Saraçoğlunun sitesine girersen orada nasıl uygulanması gerektiği yazıyor canım
Bende 3 ay cobancantasi aslanpencesi bi bitki daha vardi aklima gelmiyor ebru destanin kuru var ya onu yaptim sonrasinda sogan kuru yaptim tam tersi oldu biraz:))

ben bu ay soğan kuru yaptım 8 gün gecıktı adetim inanilmaz bel ağrım var :KK43:4. günde yapmıştım test negatifti :KK43:
Bence bi kan testi yaptır,Testler her zaman doğru sonuç vermiyor,10 gün geçmiş varsa bişey kanda kesin çıkar,
Gönlüne göre versin Rabbim

Merhaba
Amin insallah.
Söyle söyliyim o testten sonra birde devlette sperm testi verdik doktor tek testle hareket edemeyız en az ıkı test verip onun ortalamasına gore hareket edicez demişti . 2. Testte değerler gayet güzel cıktı bizde anlamadık 10 15 gun arayla verilmisti test . O arada keciboynuzu pekmezi cobancokerten cayı kuruyemis tuketti esim ve sigarayı bayaa azaltmıstı . Bende o arada 4444 salatı tefriciye duasını okumaya baslamıstım bence tamamen Rabbımın mucizesi cok sukur ki o dua sayesinde oldu . Test sonuclarını doktora gostermeden şükür hamile oldugumu ogrendık:) birde hamile kalmadan önceki ay soğan kürü uygulamıstım . 3 ay boyunca da düzenli inofolic combş ilacını kullandım kaliyelş yumutlamak ıcın. Elimden gelen herşeyı yaptım duamıda ettim gerisi Rabbimin takdiri . Şükürler olsun
Maşallahh..Rabbim sağlıkla ve hayırla kucağına almayı nasip etsin..inofolic combi pembemi yoksa mavi kutu olanımı kullandın resim atabilirmisin canım.Bide 4444 salavatı tefriceyi kaç günde bitirdiniz. Kusura bakmayın cok soru sordum.Hakkınızı helal edin.

Maşallahh..Rabbim sağlıkla ve hayırla kucağına almayı nasip etsin..inofolic combi pembemi yoksa mavi kutu olanımı kullandın resim atabilirmisin canım.Bide 4444 salavatı tefriceyi kaç günde bitirdiniz. Kusura bakmayın cok soru sordum.Hakkınızı helal edin.
Amin .
Mavi kutu olanı kullandım.
Annem eşim ben okuduk 20 gun falan sürdü yanlıs hatırlamıyorsam

X