Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ballı çörek otunu yiyemedim bir haftadan sonra bi değişik oldum tiksindim midem bulandı aslan pençesini kullanayim diye düşünüyorum biraz adet bitiminde mi başlanması gerekiyor illa

Ya kizlar bise sorcam sogan kürü yaptiktan sonra sizde de kuruluk oldumu ben gecen ay yaptim adet oldum bitti hala kuruluk var gibi

Ballı çörek otunu yiyemedim bir haftadan sonra bi değişik oldum tiksindim midem bulandı aslan pençesini kullanayim diye düşünüyorum biraz adet bitiminde mi başlanması gerekiyor illa
Yok bence adetli ilken başlasan daha güzel olur hatta

Adetimin ikinci günü başlamıştım yiyemedim ama midemi bulandırmıştı midesi bulanan varmi hiç bilmiyorum tabi de bide şekeri yükseltiyor filan diye duydum bıraktım o yüzden

Ya bende aynen bu karısımı balsız nasil tüketebiliriz acaba?

Ben gecen sogann kurunu kullandigimda doktora gittim enfeksiyon yok dedi cok mutlu olmustum ise yaradi dedim fakat bugun yine gittim doktora hafif enfeksiyon var dedi yani bende işe yaramadı hatta bu ay yumurtlamam 4 gun erken oldu kullandigim ay da 2 gün gec oldu dengem bozuldu

Soğan kürüne bende başladım adet bitiminden iki gün sonra ama ne yazıkki günde bir kere uygulayabiliyorum çalışma şartlarımdan dolayı faydasını görür müyüm sizce gebelik şansımı arttırmak için kullanıyorum miyom kist vs yok bende

Aslında incir kürüyle devam edicektm ama doktor inofolic combi verdi onu içmeye başladım. (pko değilim.) bu yumurta geliştiriyormuş bi de üstüne incir kürü yaparsam zarar olur diye düşündüm
Merhaba,Hamile kalmışsınız tebrik ederim,İnofolic kullanmışsınız ne kadar süre kullandınız acaba,kaç tane içtiniz günde

Buğün yumurta kanaması yaşadım..Gecen aydan kalma bir yumurtam adetimin 24.günunde kanamayla çatladı. Soğan kürünü adetle başlarsam kanamayı artırır diye duymuştum. O yüzden adet bitsin hemen soğan kurune başlayacağım.Aslan pençesinede hemen başlayayım o zaman..

Aslında yumurtalarımız biz adetli iken oluşuyor o yüzden adetli iken başlamanız daha iyi olabilir. Artırmıyor adeti söktürüyor bence

Bu ay bende deneyeceğim yarın adetim biteli 3 gün oluyor üçüncü günde başlayacağım ama kısmet nasip inşallah Allahım bu ay yüzümüzü güldürür çift çizgi görmek nasip olur kızlar hepimize

Aslında yumurtalarımız biz adetli iken oluşuyor o yüzden adetli iken başlamanız daha iyi olabilir. Artırmıyor adeti söktürüyor bence
Aslan pençesini ne zaman başlamıştınız sız canım. Soğan kürüylemi yoksa bitincemi ?günde kaç defa ve aç tok nasıl içılecek? Kusura bakmayın çok soru sordum.

Soğan kürü yapan arkadaşlar nasıl iciyorsunuz ben bugün 2 yudum içtikten sonra ogurerek döktüm suyu kusar kusmaz içmelimidir sizce çok istiyorum bende artık anne olabilmeyi

Aslan pençesini ne zaman başlamıştınız sız canım. Soğan kürüylemi yoksa bitincemi ?günde kaç defa ve aç tok nasıl içılecek? Kusura bakmayın çok soru sordum.
Soğan kürü bittikten sonra 3 4 gün sonra başlamıştım. Ama ben soğan kürüne adetli iken başladığım için erken bitmişti kür ondan sonra da 21 gün testere dişli Aslan pençesi uyguladım. Sabah akşam tok karnına yemeklerden 1 saat sonra içiyorsun ve onu içtikten sonra 1 saat kadar hiçbirşey yemiyorsun çay kahve falan da içmiyorsun. Hazır su kullandım ben hazırlarken. 1 buçuk bardak Hazır suyu kaynatıyorsun sonra üzerine Aslan pençesinden bir tutam atıyorsun ağzı kapalı şekilde 5 dk kaynıyor ılıyınca süzüp içiliyor. Ama soğan küründe de bu kürde de arıtma suyu kullanmayın. Hazır sular ile hazırlayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…