soğan suyu ile zayıflama

valla ben 1 haftadır içiyorum acayip zayıflattı ilk gün şişlik gitti
kuzenim diyet e soğan suyuyla 220 kilo verdi hala devam ediyor.ben zaten hızlı kilo alıp veriyorum ama ne 5i biyerde zayıflama macunu,sirke maydonoz hepsini denedim ama soğan mucize zaten tavsiye olunur.:KK76:

canım soğan suyunu nasıl yapıyosunuz bazı sitelerde soğanın suyunu çıkarın yazmışlar kafam karıştı :/

Arkadaşlar aranızda yeniyim size hikayemi anlatmak istiyorum isteyen olursa şayet resimde yollayabilirim ben geçen sene nisan ayında ilk bebeğimi dünyaya getirdim kızım bu sene 1 yaşını bitirdi allahın izni ile 60 kilo başladığım hamileliğim i 9 ayın sonunda 76 kilo olarak bitirdim tamı tamamına 16 kılo aldım bebeğim emmedi ve 6 aydan sonra mama yemeye başladı zayıflamak uğruna yemediğim ot içmediğim kür kalmadı lahanadan elma sirkesine maydonoz suyuna diyetler yapmaya başlayıp yarım kalan sporlar egzersizler uyulmayan diyet listeleri tabi bunun sonrasında kendime olan oz guven eksikliği bakımsızlık hepsi bir araya gelince eşimle sorunlar yaşamaya başladım artık evden çıkmayan eski kıyafetlerine sığmayan giydiği kıyafetlerden taşan etlerden oluşan iğrenç bir yaratığa donüp insanlıktn çıktım diyebilirim hatta o kadar psikolojim bozulduki kilolarımdan kızımı sorumlu tutup onu suçladım neyse konuyu toparlıyorum eşim askeri personel eşimin işi dolayısıyla ağrıya yerleştim burada bir aktara kızımın rahatsızlığı için polen almaya gitmiştim ki oradaki bayanın başka bir arkadaşa çay sattığını gordüm kadın daha önce gelmiş aldığı çaydan çok menmun kalmış 2 ayda 10 kılo vermiş teşekkür edip eş dosta almaya gelmiş ses etmedim iş yerınden çıkıp bi kosede başladım beklemeye aktardakı bayan alışverişi yapıp çıktı ondan özür dileyerek durdurdum ve 2 ayda nasıl 10 kılo verdiğini sordum aktardan bi çay aldığını istediğini yeyip içtiğini ve kılo verdiğini söyledi çooook fazla çay denemiş biri olarak ınanmadım tabıkı teşekkür edip inanmaz bı halde aktara gidip o çayı aldım eve geldim ve içmeye başladım günde 3 bardak yemeklerden önce ben 3 aydır kullanıyorum ve 64 kıloyum isteyene eski ve yeni resimlerimi yollayabilirim :)) çok menmunum bunu ne çay satmak için nede reklam için yazmadım sadece benim gibi umudunu kayıp edip kılo veremeyeceğini düşünen arkadaşlar a belkı bır faydam olur dıye yazıyorum 64 kıloyum ve çok mutluyum isteyen arkadaşlara aktarın numarasını verebilirim hepiniz hoşçakalın

her aktarda bulunur mu bu çaydan? ben balıkesirde yaşıyorum burda bulabilir miyim ki adını biliyo musun?

çayın içeriğinde neler var? 9 lu zayıflama çayı gibi birşeymi? 9 lu zayıflama çayını kullandım gram veremedim:KK43:

Arkadaslar oyle bir cay yok. Reklam icerikliymis. Zaten telefon numarasi veriyim demesinden anlayabilirsiniz. Daha oncede gormustum bunu ama yalanmis. Zaten varsa direkt hangi caylar oldugunu yazardi.

Evet soğan suyu zayiflatiyor bende dört haftada 9 kilo verdim bu sayede yalnız 15 gün içilmesi öneriliyor

misa berva yanında spor ve diyet yaptınızmı

Ben çalıştığım için spora pek zaman ayiramam spor yapmadım ama akşam 7den sonra bir şey yemedim bol su tukettim şuan yapmiyorum basimdan gecen bi hastalik yuzunden bi dokuz kilo fazlam vardi onuda soğan kürü sayesinde geri verdim

Ben çalıştığım için spora pek zaman ayiramam spor yapmadım ama akşam 7den sonra bir şey yemedim bol su tukettim şuan yapmiyorum basimdan gecen bi hastalik yuzunden bi dokuz kilo fazlam vardi onuda soğan kürü sayesinde geri verdim
o_O inanamiyorum cok guzell. Peki ama 15 gun yapilacak bu sen nasil ictin. Kesintisiz 4 hafta mi yoksa 15 gun icin ara verip tekrar mi ictin. Bide geri aldin mi kiloo :-)

Evet hanımlar Merhaba bu konuya yeni girdim varmı soğan suyuna devam eden ben hem diyet yapıyorum hemde 2. Günüm bugün soğan suyuyla hatta şu an soguyor icecegim yaklaşık 1 buçuk hatta 2 sene önce icmistim ve baya da kilo vermiştim o sıralar hamile kalmayi da düşünüyordum bu soğan hamile kalmamı kolaylastirdi tam çok güzel kilo veriyoken Hamile kaldım oğlum 1 yaşında artık ve bende kesin kararliyim kilo vermeye varmı başka biri birlikte başlayalım devam edelim destekleyelim birbirimizi

X