Sohbet edebileceğim arkadaşlar arıyorum..

Slmlar Ben Istanbul dayim is bulamam ama baska bir konu olursa burayla ilgili yardimci olabilirim ayrica konusmak ve dertlesmek isteyenleri beklerimmm

selam kızlar bende aynı yeni evliyim gazentep gelin geldim biraz yanlızım konusacak kımse yok kime konusayım kime anlatayım yabancıyım ve kimseye kuvenemiyorum =)

Selam, ben de foruma yeni katıldım. Hem yeni mezun bir işsizim artık. Bol bol çene çalmalı. :KK5:

O zaman bi selam da benden, bende buraya arada bi derdimi dökyorum ama çoğu zaman cevap veren bile olmuyo herkes dertten bıkmış birde benimkini ne yapsın demekki :KK45:neyse bende evlendim evleneli bırakın yeni arkadaşı eski arkadaşlarımla görüşemiyorum tmm evlilikte eskisi gibi olmaz da birazda eşimden ben aslında arkadaş canlısı biriyimdir komşuluk ilişkileri falan isterdim ama eşim sağolsun komşuma bile gitmek yasak bir kere gönderdi o kadar komşularımdanda iyi anlaşabileceğim insanlarda var hemde ama :KK12:hemde gurbetteyim Allahtan çalışıyorum iş arkaşdaşlarım var

Asla yalnızlıktan şikayetçi olan biri olmamıştım. Ama bu aralar ya paylaşacak çok şeyim olduğundan/biriktiğinden ya da bu aralar gerçekten yalnızlığa ara vermek istediğimden, beni bıktırdığından, sohbet edebileceğim, birbirimizle dertleşebileceğimiz, birbirimizden akıl ve tavsiye alabileceğimiz, soyut manada birbirimizin omzunda ağlayabileceğimiz arkadaşlar arıyorum. Böyle ifade etmek sanki biraz absürt gibi geldi benim de kulağıma, ama başka nasıl dile getirebilirdim bilmiyorum... Mesela var mı sizin de içinizde böyle en azından internet üzerinden bu şekilde muhabbetler kurmak isteyen, kız kıza kaynatmak, dertleşmek, paylaşmak isteyen? Varsa ben de bu tür iletişimlere açık olduğumu belirteyim. Daha evvel burdan tanışıp konuştuğum kişiler olmuştu ama zamanla ya hesaplara girmedik, ya unuttuk birbirimizi, bitti gitti :)

Diğer yandan Ankara'da yaşıyorum. Eğer burdan arayacağına dışarıda, somut hayatının içinden bul diyorsanız nerelerden edilinilir arkadaş fikriniz var mı :)

Böyle yazınca tabii insan kendini ucube gibi hissediyor ama başka yolu yok ki..
Konu yazilali uzun zaman olmus merak ettim kizlar toplandiniz mi görüsebildiniz mi ☺

Kızlar konu dikkatimi çekti bende aynı vaziyetteyim. Bende tüm zamanını uzun ilişkisi olan erkek arkadasiyla gećirip arkadaşlarını bu sebeple zamanla kaybeden biriyim. Yillar gectikten sonra farkettim ki sevgili en yakin arkadas olsa da bir seyler eksik kaliyor kizkiza dedikodular sırdaşlıklar bi başka oluyor. Lise dostluğu kadar sağlam dostluk kurabilceğim kızlarla tanışmak isterim. Ankaradayım burdan da reelden de görüşelim tanışalım dertleşelim☺

Merhaba kizlar bende sizin gibiyim ne guzel oldu boyle bi konu basligi bulmam benimde cok ihtiyacim var arkadasliga, sohbete, dertlesmeye.. 2 yildir evliyim bekarken oturdugum yerden uzak bi semte oturuyorum ozamanki arkadaslarimdan vefasizlik gordum iletisimimiz koptu. 2 yildir tek sohbet edebildigim esim :) esle konusnak ayri guzel ama kizkiza sohpet etmek ayri guzel ondan hemcinslerinede ihtiyac diyor bu manada keske bi kiz kardesim , ablam olsaydi diyorum bazen.. esimin akrabalarinin oldugu bi semt burasi ama onlarlada herseyi paylasamam dertlesemem hic candan degil kizkari, gelinleri bu sulalenin hepsi birbirine hava atma derdinde soguk insanlar hemde dedikiducular guvenipte samimi sohpet edip herseyi anlatamam..

Kızlar sizden dua istiyorum..
İçim sıkılıyor ağlıcak gibiyim..

Kızlar konu dikkatimi çekti bende aynı vaziyetteyim. Bende tüm zamanını uzun ilişkisi olan erkek arkadasiyla gećirip arkadaşlarını bu sebeple zamanla kaybeden biriyim. Yillar gectikten sonra farkettim ki sevgili en yakin arkadas olsa da bir seyler eksik kaliyor kizkiza dedikodular sırdaşlıklar bi başka oluyor. Lise dostluğu kadar sağlam dostluk kurabilceğim kızlarla tanışmak isterim. Ankaradayım burdan da reelden de görüşelim tanışalım dertleşelim☺

merhaba, ben de ankarada yaşayan bir yalnızım :) kızkıza sohbet konuşmalar gülüşmeler farklı oluyor, bazı şeyler erkeklerle olmuyor cidden.

Ben de gerçekte de görüşmek, tanışmak isterim.

X