Sokaktan yavru kedi aldim ama???

Evde bişeylerden korkmuş travma yaşıyor olabilir. biraz zaman verin.
Ani seslerden, kapı çarpmalarından vs. travma yaşayabilir.

Veteriner sadece ensesine dokunmayin dedi. Buyun gece bisim yatakda durdu ve sabaha kadar yorgani kemirdi durdu. Cildirmis gibiydi. Sabah yemegini yiyip yine dolabin ustune cikti. Umarim duzelir. Cunku huzursuz oldugunu gorebiliyorum kuzumun.
Evde bişeylerden korkmuş travma yaşıyor olabilir. biraz zaman verin.
Ani seslerden, kapı çarpmalarından vs. travma yaşayabilir.
Muhtemelen oyle birsey oldu. Ama ne oldugunu bilmiyorum.

Kedimi bende sokaktan aldım hatta aşılarını filan çok geç yaptırmıştım ilk günler gece tam bir çılgın oluyordu gündüzde yanıma bile gelmiyordu hapşursak zıplayıp kaçıyordu.
Merak etmeyin herşeye alışıyorlar 6 yaşında şimdi ve hala arada karanlık bi dolap üstünde saklanır kedilerde bazen kafa dinlemek istiyor bence

5 6 aylıkken kısırlaştırmıyorlar en az 8 aylık olacak ve zaten erkek kediler 1 yaşına kadar koku bırakmayı yapmıyor colin de kısırlaştırttacaktır bağırıp gezer sabah akşam

Kuzum kuduz kedi en son ne zaman görülmüş bilen yok :) ben hiç ihtimal vermiyorum helede netten teşhis :)
Kuduzlu kedi en son ne zaman görüldü bilemem ama benim 2 sene önce bi köyde bi vakayla karsilasmislığım var köyde bi aileni kedisi öldü sonra dana da belirtiler çıktınca tarimdan gidip arastirmislardi ve butun aileyi aşılamıştım. Aile dedigim de cekirdek aile degil bildigin 15 20 kislik grup 3. Aşidan sonra kavga etmeyw baslamistik gelip asilarini yaptirmalari icin.

Şehirde görüldüğünü diyeyim o zaman çünkü köylük yerlerde vahşi başka hayvanların ısırmasından olabildiğini bende biliyorum

Benimde sokaktan aldıgım yavru kedi zehirli bir şey yemiş dışarda meger evde delirmişti malesef öldü tabi neden öldüğü belli olmadığı için otopsiye gitti ben de kuduz tehlikesine karşı aşı oldum iki kez bıraktım kedi kuduz çıkmadı araştırmıştım o zaman yavru kediler kuduz mikrobuna dayanamazmış hemen ölürlermiş seninki de kuduz olsaydı ölürdü çoktan bence parazitten falan o şekilde kaşınıyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…