Makyaj Ürünleri şoktayım çıkamıyorum kızlar koşunnnn :O

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kendimi cok ınandırmıstım orjınaldır dıe hayallerimm :KK5: ya bu adamlar 6 liraya sattıkları seyden ne kadr kar elde edıolar acaba cok merak edıorum 50 kurusa falanmı gelıo onlara:44:

surıye parası cok ucuz canım orda onlara gore cok pahalı dıye aldıgın sey burda sana komık derecede ucuz gelıoo

benımde favorı kokum ricci ricci ahh burnuma geldı kokusu cok sevıorum ya azıma sıkasım gelıo o derece en son annecım almıstı bana :KK5:

Benim bahsettiğim ürünlerin de bir kısmında arap üretimi olduğunu belli eden yazılar falan vardı. Ama lancome maxfactor falan onlar orijinal gibilerdi. :)

Benim bahsettiğim ürünlerin de bir kısmında arap üretimi olduğunu belli eden yazılar falan vardı. Ama lancome maxfactor falan onlar orijinal gibilerdi. :)
max factorun lorealın fln zten ruj kabları falan hıc yazı olmuo genelde . cok rahat orjınal dıe yutturulabılır bence max da bı çarpı ışareti tamam bitti :))

benımde favorı kokum ricci ricci ahh burnuma geldı kokusu cok sevıorum ya azıma sıkasım gelıo o derece en son annecım almıstı bana :KK5:

banımde saolsun anamm stok yapmıs bana kıyamam ona yaa.. hep yurt dısındayken pedımızden, roll-on a , deodeoranttan, parfumden makyaj urunlerımıze makyaj temızleme urunlerımıze herseyımıze yetısıo annemm stok yapıo benım ve kız kardesım ıcın..
:KK54:

anneler ya gene dayanamıolar yavrularına :KK16: bende annecıgımı cok ozledım ya gonder dıorum gondermıo okuz kocam :KK5: neyse bunları topıgımızde konusuruz konuyu saptırmayalım :)

anneler ya gene dayanamıolar yavrularına :KK16: bende annecıgımı cok ozledım ya gonder dıorum gondermıo okuz kocam :KK5: neyse bunları topıgımızde konusuruz konuyu saptırmayalım :)

canım orjınaldır yaaa... ve ıse yaradı dıosun orjınal dıılse bıle allah razı olsun ıse yarayandan yapmıslarr:KK16: bayramda antalyada dıılmıydınızz kuzumm.. neyse neysee topıgımızde konusuurukk bunlarıı :KK14:

Son düzenleme:
Mac en ucuz tekli farı bile o fiyata satılmıyor :) hadi onu geç ,mac böyle bir ürünü yok ! Sahte tabii ki o ürünler :KK14:

kesinlikle haklısınız kızlar mumkun deil ya oyle bısey olsa mıllet aptalmı gıder 12 tlye doldurur evı :KK1:

canım öncelikle link koymak yasak, resmin url sinden ekleyebilirsin :KK34:

bana hic de orjinalmiş gibi gelmedi ki orjinalinin bu fiyata olması imkansız..bildigimiz salı pazarlarındakinden bu da. marka adını yazmak taklit etmek kolay :KK31:
hadi ya bilmiodum vala saol hatırlattıgın ıcın durduk yere ceza alcaktım şimdi :KK1: bencede ya şu 1 liracılardakilerden farkı yok benım aldıgım krem orjınal olunca bunlarda olabılırmı acaba die dusundum ama mumkun deil cidden :KK19:

Son düzenleme:
aman kızlar sakın ben bikere ürünlüeriniz orijinalmi diye sordum

tam bulamadım ama şöyle yazmış orijinale yakın kalitede

Sakin almayın ben aldım başına birsürü bela geldi martından bunlar hepsi kacak malmış bana ceza tebligatı geldi 200 liralik ürün aldım 48.000 bin ceza gelmiş aklım gitmiş ne yapacaz bilmiyorum reddettim ama bana ya dava açılcak yada 3 katı ceza gelcekmis allahım bu yoklukta evim kira çocuğum olmuyo bu tedavilerde zavallı esim inşaatta zor geçiniiyoruz ama insanın göz yaşına bakmıyorlar kağıt bugün geldi ve ben şıktayım bilmediğiniz sitelerde sakın almayın sakın benim gibi yanmayin

Sakin almayın ben aldım başına birsürü bela geldi martından bunlar hepsi kacak malmış bana ceza tebligatı geldi 200 liralik ürün aldım 48.000 bin ceza gelmiş aklım gitmiş ne yapacaz bilmiyorum reddettim ama bana ya dava açılcak yada 3 katı ceza gelcekmis allahım bu yoklukta evim kira çocuğum olmuyo bu tedavilerde zavallı esim inşaatta zor geçiniiyoruz ama insanın göz yaşına bakmıyorlar kağıt bugün geldi ve ben şıktayım bilmediğiniz sitelerde sakın almayın sakın benim gibi yanmayin
Geçmiş olsun. Son durum nedir?

Çok geçmiş olsun inşallah mağdur olduğunu anlayıp iptal etmişlerdir cezayı

X