Şoktayım üzgünüm ve çok kırgınım Kocam herşeyi anlattı :(:(:(

Üzüldüm eşinize ya. Benim annem de sizin babanız gibi ve korkuyorum yanında der diye.
Gitmek istemezse de haklı asla zorlamayın zira hak etmiş babanız.

Babanız diğer aileye karşı eşinizi övmeye çalışmış olabilir mi? Eşiniz fazla hassas davranıyor olabilir mi? Tam durumu anlayamadım ama ben şöyle anladim "bak bu damadım ve kızım hicbirseyleri olmamasına rağmen çalıştılar ayakta durdular siz de durursunuz " gibisinden sanki hatta örnek gostermis. Ayrıca koskoca adam babasizliktan bu kadar utanılacak ne var ben de babasizim bir kere basım egilmedi üstelik çoğu zaman da gundemdeydi konuşuldu bu konu. Ben hiçbir zaman alınmadım.

Aileniz görgüsüz resmen. Sanki 1935 te yasiyrouz da , calisan kadin bulunmaz hint kumasiymis gibi. Kizim calisiyor diye ovunmek, bunun uzerinden damada baski kurmak ne alaka cidden. Ne çiğ hareket

Eski konunu bilmiyorum ama sanırım esinden süphelenmissin. 3 ay önceki olayın açıklamasını yapmis sana. Sen ikna olmuşsun ama ben ikna olmadım acikcasi. Her ne kadar arabeskçe ve duygusalca anlatmış olsa bile kendisini bence sen yine de bu kadar güvenme sonsuz yani

Moralinizi bozmak istemem ama, ben de babasız büyüdüm ve aynı durumu yaşasam kocamdan babasının ayıbını o anda fark edip müdahale etmesini beklerdim. Siz bugüne kadar fark etmemişsiniz, kocanız da ne mutlu ki size kurulmamış. Açık konuşayım ben kurulurdum. Neyse aldatma gibi bir şey olmamasına sevindim ama bu aile evinde kalmalı tuhaf düzeni bir an evvel değiştirin ve bir şekilde evinize dönün konu sahibi.

Son düzenleme:
Hayır hayır oturmuyor kafamda. 3 ay önceki bir olay için bu kadar ağlamış olamaz. I ıh. Ben ikna olmadım. Bence bir halt yedi ondan ağlıyor. İlla aldatmak demiyorum. Seni kaybedebilecegi bir noktaya geldi. Sonra vaz geçti belli ki. Bu adam kesinlikle balık burcu

günaha düşmekten harama bakmaktan kalpleri elinde bulunduran a yoktan var eden e bütün noksan sıfatlardan yoksun olan alemlerin rabbi olan Allah a sığınırım deyip ellerimi öptü (ne yalan söyleyeyim çok hoşuma gitti vermiş olduğu bu cevap) bu dünya imtihan dünyasıdır oğlum varlıkta çokça şükür et yoklukta sabır et ziraa cefasını çekmediğin hiç birşeyin sefası sürülmez derdi rahmetli dedem onun için hanım her zaman kış mevsimi olmaz elbet bitecek bahar gelecek hayatımıza
Veleddain dinimiz amin
Bu nasıl bir cevap ya, dost Tv'de romantik dizi yapmışlar sanki 😅😅
Şaka bir yana şimdi eski konunuzu okuyup üzülmüştüm. Tatlıya bağlamanıza sevindim.
Babanızi uyarın diyenler olmuş ama bence babanıza bir şey söylemeyin,olan olmuş zaten.
Adamın evidne 8 nufus var, yetmez gibi iki kafa (ki biri gürültücü çocuk) haftanın 6 günü orada kalıyorsunuz..bir kuruş da maddi desteğiniz olmuyor borç ödüyorsunuz diye. Adam yani ne dese kendi kafasına göre haklıdır. Ettiğiniz lafa sinirlenir, ters tepki verir falan, boşuna daha çok kaçar tadiniz.
Yeni planınız ne bu arada?
Bir sene daha annenizde kalmaktan vazgectiniz mi?

Hayır hayır oturmuyor kafamda. 3 ay önceki bir olay için bu kadar ağlamış olamaz. I ıh. Ben ikna olmadım. Bence bir halt yedi ondan ağlıyor. İlla aldatmak demiyorum. Seni kaybedebilecegi bir noktaya geldi. Sonra vaz geçti belli ki. Bu adam kesinlikle balık burcu
Adam güzel senarist ne güzel senaryo yazmış 😀

Veleddain dinimiz amin
Şaka bir yana şimdi eski konunuzu okuyup üzülmüştüm. Tatlıya bağlamanıza sevindim.
Babanızi uyarın diyenler olmuş ama bence babanıza bir şey söylemeyin,olan olmuş zaten.
Adamın evidne 8 nufus var, yetmez gibi iki kafa (ki biri gürültücü çocuk) haftanın 6 günü orada kalıyorsunuz..bir kuruş da maddi desteğiniz olmuyor borç ödüyorsunuz diye. Adam yani ne dese kendi kafasına göre haklıdır. Ettiğiniz lafa sinirlenir, ters tepki verir falan, boşuna daha çok kaçar tadiniz.
Ahahaha ay benim gibi düşünen varmış,okurken kahkahayı bastım 😁

Ne güzel,ailenizden sevgi huzur eksik olmasın.Bu sorunda aşılır elbet.Babanız normalde iyi biriyse belki cahillik etmiştir babanız,hani mala mülke önem vermiyorum aslında,birşeyi yoktu şimdi herşeyleri var demek istemişte olabilir.Bilemiyorum.Tamamen sizin aile frekansinizla ilgili bı durum ama bu durumu mutlaka ailenizle paylaşın ki onlarda biraz dikkat etsinler

Veleddain dinimiz amin
Ahahagagjdgkk🫶

gülümseyerek elimi tuttu günaha düşmekten harama bakmaktan kalpleri elinde bulunduran a yoktan var eden e bütün noksan sıfatlardan yoksun olan alemlerin rabbi olan Allah a sığınırım deyip ellerimi öptü ///// 😁 Bu nedir jdjdjdjdjfjf
Yani burası beni de etkiledi! Bu sözler çok kutsal ama böyle bir anda böyle sözleri söylemek muhafazakar bir casanovaya ait olabilir gibi 🥹

X