SOL KASIK AGRISI , BEL AGRISI , GOGUS AGRISI HAMILELIK VAR MI ?

Merhaba
Yaklaşık 10 günü gecik kasık ağrısı bel ağrısı göğüslere dokunduğunda sizlama oluyordu regl 2 kaldı bu yazdıklarım git gide artmaya başladı ve sık idrara çıkma da eklendi bacaklarim agrisini hiç anlatamam öyle kipirtmasi zor geliyor ki uyku hali var ama uyuyamıyorum sadece uzanmak istiyorum gebelik testi yaptım kaset olanlardan ikinci hayalet çizgi gibi çıktı çok dikkatli bakılması gerekli ki görebilmeliyiz yada ben var görüyorum bilmiyorum insan ister istemez burda okudukça AA bu da var bende e bu da bu da derken kesin hamileyim diyor buda oldukça etkiliyor sizce kafamda mi kuruyorum ??
Merhaba canım bende ovetrele vurdum 10 . günüm daha önceden sağ sol kaşığim falan agriridi şimdi belim çok agriyor goguslerime dokunamiyorum sızliyor agriyor en çokta belim sanki adet olucakmisim gibi korkuyorum gebelik varmıdır acaba bel ağrısı çok var

Merhaba canım bende ovetrele vurdum 10 . günüm daha önceden sağ sol kaşığim falan agriridi şimdi belim çok agriyor goguslerime dokunamiyorum sızliyor agriyor en çokta belim sanki adet olucakmisim gibi korkuyorum gebelik varmıdır acaba bel ağrısı çok var
İnşallah hepimizde vardır canlar inşallah boşa umutlanmıyoruzdur inşallah bu ay görüşlerimiz doludur hepimizin dualari dilekleri sağlığıyla saati ile kabul olur biz de bebişlerimizi kavuşuruz

İnşallah hepimizde vardır canlar inşallah boşa umutlanmıyoruzdur inşallah bu ay görüşlerimiz doludur hepimizin dualari dilekleri sağlığıyla saati ile kabul olur biz de bebişlerimizi kavuşuruz
İnşallah canım rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin üçüncü denemem beş gün kaldı gebelik testine inşallah çikarda burdan herkese umut olurum 🙏♥️

İnşallah canım rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin üçüncü denemem beş gün kaldı gebelik testine inşallah çikarda burdan herkese umut olurum 🙏♥️
İnş. Cnm inş. Benimde yine bir hafta var adet günüme allahım sağlığı sıhhati ile nasip etsin. Hepimize hayırlısı İLE

İnş. Cnm inş. Benimde yine bir hafta var adet günüme allahım sağlığı sıhhati ile nasip etsin. Hepimize hayırlısı İLE
İnşallah canım gerçekten çok zor bir süreç bundan bir dakka öncesi çok şiddetli ağrım vardı hafifledi biraz gelip gidyo belim aşırı agriyor tutuldu sanki Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah dualarımızi kabul eylesin♥️🙏

boş durmak yok çalış bizde ana olacaz :halay:
AMİN... gönlümüzü ferah tutalım Rabbim isteyen hayırlısı ile bakacak kişilere nasip etsin ...
Bu belirtilerim çok hafifti sadece tuvaletim geldiği zaman rahimimde bir sancı oluyordu reglime 6 gün varken silik çizgiyle hamile olduğumu öğrenmiştim ama 1 hafta önce boş gebelik yaşadım ve kürtaj olmak durumunda kaldım sizde bence beklemeden bir kan testi verin doktorunuzla ilerleyin🤍
Çamaşır suyu temizlik için değilmiydi ben mi yanlış kullandım bu zamana kadar 😂
KIZLAR SIKILDIM BEKLEMEKTEN YİNE. NE YAPIYORSUNUZ. Bİ SES VERİN BAKALIM BEBİŞ OLANLAR VARMI BU AY. GÜZEL HABERLER VERİN. BEN YİNE HİSSETMİYORUM 😢. BİR HAFTA KALDI ADETE OVÜ TESTİNDE SON 3 GÜNDÜR HEMEN HEMEN AYNI RENK. T BİRAZCIK SİLİK SADECE. FOLİK ASİT KULLANDIĞIM İÇİN SANIRIM OKADAR KOYU ÇIKIYOR SİZLERDE NE VAR NE YOK

İnşallah canım gerçekten çok zor bir süreç bundan bir dakka öncesi çok şiddetli ağrım vardı hafifledi biraz gelip gidyo belim aşırı agriyor tutuldu sanki Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah dualarımızi kabul eylesin♥️🙏
Test yaptın mı gülüm.

Ovetrele nedir canım

Ne iğnesi canım anlatırmısın. Folikasit kul

lanıyorum. En.
Ovetrelle iğne olu
Polikislik over senduromu var canım bu da üçüncü denemem benim ben en baştan yumurtam buyumesi icin doktorum gonol f diye bı iğne verdi 900 lük onu altı gün vurdum şeker inesi gibi 150 çevirip vurdum altı gün sonra doktora çağırdı yumurtalıkların büyüdü dedi sonra catlatma iğnesi olarak ovetreleyi verdi bu benim üçüncü denemem üç aydır ayni tedaviyi uyguluyor doktor çatlatma iğnesi yani ovetrelle

Polikislik over senduromu var canım bu da üçüncü denemem benim ben en baştan yumurtam buyumesi icin doktorum gonol f diye bı iğne verdi 900 lük onu altı gün vurdum şeker inesi gibi 150 çevirip vurdum altı gün sonra doktora çağırdı yumurtalıkların büyüdü dedi sonra catlatma iğnesi olarak ovetreleyi verdi bu benim üçüncü denemem üç aydır ayni tedaviyi uyguluyor doktor çatlatma iğnesi yani ovetrelle
Anladım cnm inş. Tutmuştur bu ay. İnş. Herkes bebiş sahibi olsun sağlık sıhhati ile.

X